Запитай у лікаря

поставити запитання
02.01.2013, Володимир:
Доброго дня!Скажіть чи роблять у Вас УЗД яєчок з Доплером і скільки це коштує?

Доброго дня. Так у нашій клініці проводять УЗД яєчок з доплером. Вартість 110 грн.

01.01.2013, Катя:
Порадьте, які аналізи потрібно здати і на що звернути увагу, якщо спочатку починає пекти, свербіти , а потім пухнути якась частина ручки и інш.А деколи і якісь гульки появляються, а потім зникають.

Доброго дня. Радимо Вам звернутись до лікаря – дерматолога.

01.01.2013, Міша:
Недавно пачав жити з дівчиною спільним життям. До того в сексуальному плані все було добре, тепер наче б то мало бути ще краще, але навпаки. Каже що постійно стомлена домашніми обовязками....В чому тут проблема? тут потрібна консультація сексопатолога чи психолога?

Доброго дня Міша.Ми рахуємо ,що  у Вас проходить період налагодження спільного життя а він завжди має певні відмінності від холостяцького періоду. Якщо дані проблеми залишилися у Вас звертайтеся до психолога.

31.12.2012, людмила:
скажіть будьласка моєму синові 3 місяці і я б хотіла зробити узд животика серця а також консультація дерматолога або алерголога. скажіть чи це можливо і скільки це все може коштувати

Доброго дня. Ви можете зробити ці обстеження у нас і отримати консультацію спеціалістів . Вартість близько 400 грн.

31.12.2012, наталя:
скажіль будь-ласка який графік прийому проктолога і чи потрібно попередній запис?

Доброго дня. Лікар-проктолог приймає у вівторок та п'ятницю з 9.00-12.00 год. у суботу з 9.00-15.00 год. Вартість консультації 200,00 грн., бажано попередній запис. 

31.12.2012, Роман:
Доброго дня !Чи роблять у Вас УЗД Доплером пеніса.Як проходить така процедура .І скільки коштує.

Доброго дня Роман.У нашій клініці проводиться  УЗД пеніса.   Процедура коштує  70гр.

31.12.2012, Юлія:
Скажіть будь ласка, до якого тижня вагітності можна зробити вакуумний аборт? і скільки це коштує?

Доброго дня Юлія. Переривання вагітності можна робити до 12 тижнів вагітності. Ціна процедури залежить від терміну вагітності. 6-8 тижнів – 750 гривень, 9-10 тижнів -950 гр.

11-12 тижнів – 1200гр.

 

30.12.2012, Ліза:
Скажіть будь ласка чи лікують у вашій клініці геморой лазерним методом і скільки це приблизно коштує!?

Доброго дня . Прийом проктолога коштує 100 грн. Лікування призначається після огляду лікаря і визначення стадії захворювання.

28.12.2012, Ірина:
Доброго дня. Скажіть будь ласка до якого тижня вагітності можна зробити артифіційний аборт? І як він проходить?

Доброго дня Ірина. Переривання вагітності згідно регламентних документів проводиться до 12 тижнів вагітності. До 49 днів затримки  ( малий термін вагітності ) можливе проведення аборту медикаментозним шляхом . В терміні з 6 тижнів до 12 тижнів проводять артифіційний аборт шляхом вакумаспірації та вакумекскохлеації під місцевим або загальним знеболенням.

28.12.2012, Женя:
а чи може гінеколог оглянути груди бо дуже болять

Доброго дня Женя. У консультацію гінеколога входить огляд молочних залоз . Тому якщо Ви будете проходити консультування у гінеколога  у нашій клініці  Вас оглянуть та нададуть кваліфіковану допомогу по питаннях які Вас  інтересують.

 поставити запитання

Останні новини

01.09.2018.
АКЦІЯ НА РІЗДВЯНІ СВЯТА!!!

 Клініка "Медекс плюс" рада повідомити про акцію на різдвяні свята: ЛИШЕ ДО 15.02.18 ФІБРОГАСТРОСКОПІЯ, УЗД ОРГАНІВ ЧЕРЕВНОЇ ПОРОЖНИНИ ТА ...

12.09.2016.

 Клініка Медекс плюс вітає всіх жителів міста та області з прийдешнім святом Святого Миколая і радо повідомляє про "подарунки" для сво...

08.03.2016.
Відкрилась друга українська амбулаторія сімейної медицини

 Клініка "Медекс-плюс" радо повідомляє всіх пацієнтів про відкриття другої української амбулаторії сімейної медицини по вулиці Ге...

всі новини


Наші переваги

Сучасне медичне обладнання
Провідні розробки європейських та азіатських компаній інстальовані в поліклініці Медекс. Сучасна лабораторія європейського рівня знаходиться в місті Івано-Франківську, по вулиці Військових Ветеранів, 10.

детальніше

Команда лікарів-професіоналів 
Багаторічний досвід роботи на ринку медичних послуг дозволив об'єднати одних з кращих спеціалістів в галузі. Досвід роботи, вчені ступені лікарів дозволяють ефективно впроваджувати сучасні методи діагностики та лікування.

детальнішe

Он-лайн реєстрація
Для економії часу пацієнтів, компанія Медекс першою в місті впровадила систему он-лайн реєстраці на прийом лікаря. Крім того, реалізовані елементи он-лайн консультацій провідними спеціалістами клініки.

детальніше

Ім'я, яке компанія Медекс заслужило сумлінною працею 
На ринку медичних послуг не так вже багато медичних компаній, назва яких викликає довіру та повагу, як у пересічних пацієнтів, так і у колег із інших медичних установ.

детальніше

Головна  |  Про нас  |  Клініка  |  Лабораторія  |  Контакти  |  Вакансії