Запитай у лікаря

поставити запитання
16.12.2012, наталя:
Скажіть будьласка скільки коштує прийом проктолога і лікування внутрішнього геморою?

Доброго дня Наталя. Прийом проктолога коштує 100 грн. Лікування призначається після огляду лікаря і визначення стадії захворювання.

 
15.12.2012, Ірина:
Доброго для. Скажіть будь ласка яким способом можна перервати вагітність на 7-8 тижні? Дякую

 Доброго дня  Ірина. У нашій клініці проводяться медикаментозні аборти до 49 днів з дня останніх місячних  . Ціна медикаментозного аборту 900 гр. 

10.12.2012, оля:
у моєї донечки виявили шуми в серці Що це може бути і які наслідки такої хвороби і що це таке може бути

 Слід провести ряд додаткових  методів обстеження ( ЕКГ, ЕХОКС) та звернутися до кардіолога.

10.12.2012, Христя:
Доброго дня! Скажіть будь ласка чи роблять у вас скринінг вірус-папіломи. Скільки коштує?

 Доброго дня . У нашій клініці проводять  лабораторні  обстеження на всі види папіломи людини. Спектр обстежень досить обширний при даній інфекції .Ціни на всі обстеження вказані на нашому  сайті  в розділі  прайс-лист.

09.12.2012, Ірина:
до якого терміну вагітності можна зробити медикаментозний аборт? і скільки це коштує?

 Доброго дня  Ірина. У нашій клініці проводяться медикаментозні аборти до 49 днів з дня останніх місячних  . Ціна медикаментозного аборту 900 гр. 

09.12.2012, олена:
добрий вечір у вас проводять таку процедуру гастрошунтірованіе якщо так яка ціна

 Добрий день Олена! В клініці не проводять процедуру гастрошунтування.

09.12.2012, Jkmuf:
Доброго дня. У мене затримка місячних уже 2 тиждні, тест негативний. Мені спочатку потрібно на прийом до гінеколога, чи на УЗД

 Доброго дня. Ми радимо звернутися до гінеколога і вирішити з спеціалістом всі подальші дії при даних симптомах.

06.12.2012, Микола:
Скажіть будь ласка чи можна у Вашій клініці видалити гранули фордайса, які знаходяться на мошонці?

 Доброго дня Микола. У нашій клініці проводяться оперативні втручання  по видаленню гранул Фордайса . Вам потрібно звернутися до уролога . Графік роботи  з 15 .00  до 19 .00 з понеділка по п’ятницю  , у суботу з 9.00 до  15.00.Телефон для запису на прийом 71-15-60.

06.12.2012, Світлана:
Скажіть будь-ласка коли веде прийом лікар ревматолог, і чи треба попередньо записуватись.(Я незнаю чи це профіль ревматолога: болить нога в тазовому суглобі при ходінні). Дякую за відповідь.

Добрий день. Лікар-ревматолог Кобиляк Оксана Миколаївна приймає в середу з 9.00 год. до 12.15 год. Рекомендовано попередній запис. номер тел. 71-15-60.

06.12.2012, Аліса:
Скажіть будь ласка чи потрібно проводити аналізи для видалння родимки, якщо вона з народження іне збільшувалася? Якщо так , то які? І скільки ц коштує?

 Добрий день. Для спостереження за родимкою використовується метод дерматослопії. Для вирішення питання про видалення Вам треба звернутись на консультацію до лікаря.

 поставити запитання

Останні новини

12.09.2016.

 Клініка Медекс плюс вітає всіх жителів міста та області з прийдешнім святом Святого Миколая і радо повідомляє про "подарунки" для сво...

08.03.2016.
Відкрилась друга українська амбулаторія сімейної медицини

 Клініка "Медекс-плюс" радо повідомляє всіх пацієнтів про відкриття другої української амбулаторії сімейної медицини по вулиці Ге...

07.04.2016.
Масажний кабінет

З 5.07.2016р в клініці "Медекс плюс" почав працювати масажний кабінет.

всі новини


Наші переваги

Сучасне медичне обладнання
Провідні розробки європейських та азіатських компаній інстальовані в поліклініці Медекс. Сучасна лабораторія європейського рівня знаходиться в місті Івано-Франківську, по вулиці Військових Ветеранів, 10.

детальніше

Команда лікарів-професіоналів 
Багаторічний досвід роботи на ринку медичних послуг дозволив об'єднати одних з кращих спеціалістів в галузі. Досвід роботи, вчені ступені лікарів дозволяють ефективно впроваджувати сучасні методи діагностики та лікування.

детальнішe

Он-лайн реєстрація
Для економії часу пацієнтів, компанія Медекс першою в місті впровадила систему он-лайн реєстраці на прийом лікаря. Крім того, реалізовані елементи он-лайн консультацій провідними спеціалістами клініки.

детальніше

Ім'я, яке компанія Медекс заслужило сумлінною працею 
На ринку медичних послуг не так вже багато медичних компаній, назва яких викликає довіру та повагу, як у пересічних пацієнтів, так і у колег із інших медичних установ.

детальніше

Головна  |  Про нас  |  Клініка  |  Лабораторія  |  Контакти  |  Вакансії