Запитай у лікаря

поставити запитання
28.01.2013, леся:
моїй дитині потрібно зробити алергопроби,яка ціна цієї послуги?

Доброго дня приблизна вартість 700,00 гривень.

28.01.2013, ліля:
скажіть бутьласка вагітність 3тижні)можна робити аборт артифіційний? я після кесерового 4 місяці дитиніпід час операціі шили сечовий

Доброго дня Ліля. Думаємо ,що у Вашому випадку потрібно скористатися медикаментозним перериванням вагітності

28.01.2013, Леся:
Доброго дня! У вас лікують ерозію шийки матки? Скільки це буде коштувати і чи безпечно при цукровому діабеті першо типу?

Доброго дня Леся.У нашій клініці проводиться лікування ерозії шийки матки.Підхід до лікування у Вашому конкретному випадку повинен визначити лікар у якого Ви будете проходити лікування . Відповідно  від цього буде залежати і ціна . Окремо про діабет . Дане захворювання вносить певні корективи в тактику лікування  ерозії шийки матки .Хочемо наголосити  що  лікування безпечне.

24.01.2013, Христина:
Добрий день! Моїй дитині 4 місяці вона родилася з родимкою висячою біля вушка, чи можна якось цього позбавитися??? Чи є у вас лікарі з якими можна про це проконсультуватися???? Та якось її видалити...

Доброго дня Христино. У нашій клініці ведуть прийом висококваліфіковані дерматологи і ми впевнені що Вам нададуть кваліфіковану консультацію . Клініка володіє достатнім арсеналом засобів для лікування даної патології. Телефон для довідок 71-15-60.

23.01.2013, sasha:
hu moshna y vas zrobutu abort na 15 tuwni vagitnosti???

Доброго дня . Згідно регламентних документів у нашій клініці проводиться переривання вагітності до 12 тижнів вагітностію

23.01.2013, Крістіна:
Добрий день. Мені 14 років, і в мене ще нема місячних, про те я стала помічати коричневі виділення.це нормально?

Доброго дня Крістіна. Ми думаємо, що інформації наданої Вами в запитанні  дещо недостатньо для повноцінної відповіді. Але впевнено можемо рекомендувати пройти певні обстеження , зокрема УЗД органів малого тазу,та консультацію підліткового гінеколога. Наша клініка надає всі вищевказані послуги.Телефон для довідок  71-15-60 .

23.01.2013, Оксана:
Добрий день. Скажіть, яким методом краще лікувати варикоз на ногах: шляхом операції, чи лазером? і, чи проводяться такі втручання в вашому центрі?

Доброго дня Оксана. Вирішити яким методом проводити втручання  потрібно разом з судинним хірургом . У нашому центрі працює висококваліфікований судинний хірург,  який володіє усіма методами лікування даної недуги  у тому числі лазером.

21.01.2013, Уляна:
Скажіть чи роблять у вас дерматоскопію і скільки коштує

Добрий день. На жаль дерматоскопію ми не проводимо.

18.01.2013, Віталій:
Добрий день,у мого батька цироз печінки,а я хочу звільнитися з служби по сімейним обставинам,мені для цього потрібен висновок лікарської комісії,що для цього потрібно зробити?

Шановний Віталій. Вам необхідно звернутися до лікаря гастроентеролога по місцю проживання. Лікар гастроентеролог направить батька на комісію для отримання довідки про стан здоров'я. При цьому батькові необхідно мати обстеження, що підтверджують діагноз.

17.01.2013, наталія:
я була увас на прийомі у стоматолога минулого року(нажаль немаю номера ІТ )чи провадится у вас buqel протези

Доброго дня Наталія. Так у нашій клініці проводиться  вказаний  Вами вид протезування.поставити запитання

Останні новини

01.09.2018.
АКЦІЯ НА РІЗДВЯНІ СВЯТА!!!

 Клініка "Медекс плюс" рада повідомити про акцію на різдвяні свята: ЛИШЕ ДО 15.02.18 ФІБРОГАСТРОСКОПІЯ, УЗД ОРГАНІВ ЧЕРЕВНОЇ ПОРОЖНИНИ ТА ...

12.09.2016.

 Клініка Медекс плюс вітає всіх жителів міста та області з прийдешнім святом Святого Миколая і радо повідомляє про "подарунки" для сво...

08.03.2016.
Відкрилась друга українська амбулаторія сімейної медицини

 Клініка "Медекс-плюс" радо повідомляє всіх пацієнтів про відкриття другої української амбулаторії сімейної медицини по вулиці Ге...

всі новини


Наші переваги

Сучасне медичне обладнання
Провідні розробки європейських та азіатських компаній інстальовані в поліклініці Медекс. Сучасна лабораторія європейського рівня знаходиться в місті Івано-Франківську, по вулиці Військових Ветеранів, 10.

детальніше

Команда лікарів-професіоналів 
Багаторічний досвід роботи на ринку медичних послуг дозволив об'єднати одних з кращих спеціалістів в галузі. Досвід роботи, вчені ступені лікарів дозволяють ефективно впроваджувати сучасні методи діагностики та лікування.

детальнішe

Он-лайн реєстрація
Для економії часу пацієнтів, компанія Медекс першою в місті впровадила систему он-лайн реєстраці на прийом лікаря. Крім того, реалізовані елементи он-лайн консультацій провідними спеціалістами клініки.

детальніше

Ім'я, яке компанія Медекс заслужило сумлінною працею 
На ринку медичних послуг не так вже багато медичних компаній, назва яких викликає довіру та повагу, як у пересічних пацієнтів, так і у колег із інших медичних установ.

детальніше

Головна  |  Про нас  |  Клініка  |  Лабораторія  |  Контакти  |  Вакансії