Запитай у лікаря

поставити запитання
01.01.2013, Міша:
Недавно пачав жити з дівчиною спільним життям. До того в сексуальному плані все було добре, тепер наче б то мало бути ще краще, але навпаки. Каже що постійно стомлена домашніми обовязками....В чому тут проблема? тут потрібна консультація сексопатолога чи психолога?

Доброго дня Міша.Ми рахуємо ,що  у Вас проходить період налагодження спільного життя а він завжди має певні відмінності від холостяцького періоду. Якщо дані проблеми залишилися у Вас звертайтеся до психолога.

31.12.2012, людмила:
скажіть будьласка моєму синові 3 місяці і я б хотіла зробити узд животика серця а також консультація дерматолога або алерголога. скажіть чи це можливо і скільки це все може коштувати

Доброго дня. Ви можете зробити ці обстеження у нас і отримати консультацію спеціалістів . Вартість близько 400 грн.

31.12.2012, наталя:
скажіль будь-ласка який графік прийому проктолога і чи потрібно попередній запис?

Доброго дня. Лікар-проктолог приймає у вівторок та п'ятницю з 9.00-12.00 год. у суботу з 9.00-15.00 год. Вартість консультації 200,00 грн., бажано попередній запис. 

31.12.2012, Роман:
Доброго дня !Чи роблять у Вас УЗД Доплером пеніса.Як проходить така процедура .І скільки коштує.

Доброго дня Роман.У нашій клініці проводиться  УЗД пеніса.   Процедура коштує  70гр.

31.12.2012, Юлія:
Скажіть будь ласка, до якого тижня вагітності можна зробити вакуумний аборт? і скільки це коштує?

Доброго дня Юлія. Переривання вагітності можна робити до 12 тижнів вагітності. Ціна процедури залежить від терміну вагітності. 6-8 тижнів – 750 гривень, 9-10 тижнів -950 гр.

11-12 тижнів – 1200гр.

 

30.12.2012, Ліза:
Скажіть будь ласка чи лікують у вашій клініці геморой лазерним методом і скільки це приблизно коштує!?

Доброго дня . Прийом проктолога коштує 100 грн. Лікування призначається після огляду лікаря і визначення стадії захворювання.

28.12.2012, Ірина:
Доброго дня. Скажіть будь ласка до якого тижня вагітності можна зробити артифіційний аборт? І як він проходить?

Доброго дня Ірина. Переривання вагітності згідно регламентних документів проводиться до 12 тижнів вагітності. До 49 днів затримки  ( малий термін вагітності ) можливе проведення аборту медикаментозним шляхом . В терміні з 6 тижнів до 12 тижнів проводять артифіційний аборт шляхом вакумаспірації та вакумекскохлеації під місцевим або загальним знеболенням.

28.12.2012, Женя:
а чи може гінеколог оглянути груди бо дуже болять

Доброго дня Женя. У консультацію гінеколога входить огляд молочних залоз . Тому якщо Ви будете проходити консультування у гінеколога  у нашій клініці  Вас оглянуть та нададуть кваліфіковану допомогу по питаннях які Вас  інтересують.

 

28.12.2012, Володимир:
Дякую за відповідь,але мене цікавлять саме прізвища лікарів.

Лікарі УЗД –  Оленчук Віра Петрівна та Хомут Лілія Володимирівна.

27.12.2012, Женя:
Добрий день!Скажіть будь-ласка яка ціна обстеження,у мамолога і гінеколога і коли можна прийти?

Доброго дня Женя. Обстеження  та огляд гінеколога у нашій клініці вартує 270 гр.У дану поглугу  входить  огляд гінеколога , мазок на флору,мазок на цитологію, кольпоскопія. На час св’ят з 20.12.12 до 20.01.13р.  у нас існує 10% знижка на послуги.Консультація мамолога  на даний момент не проводиться.

 поставити запитання

Останні новини

12.09.2016.

 Клініка Медекс плюс вітає всіх жителів міста та області з прийдешнім святом Святого Миколая і радо повідомляє про "подарунки" для сво...

08.03.2016.
Відкрилась друга українська амбулаторія сімейної медицини

 Клініка "Медекс-плюс" радо повідомляє всіх пацієнтів про відкриття другої української амбулаторії сімейної медицини по вулиці Ге...

07.04.2016.
Масажний кабінет

З 5.07.2016р в клініці "Медекс плюс" почав працювати масажний кабінет.

всі новини


Наші переваги

Сучасне медичне обладнання
Провідні розробки європейських та азіатських компаній інстальовані в поліклініці Медекс. Сучасна лабораторія європейського рівня знаходиться в місті Івано-Франківську, по вулиці Військових Ветеранів, 10.

детальніше

Команда лікарів-професіоналів 
Багаторічний досвід роботи на ринку медичних послуг дозволив об'єднати одних з кращих спеціалістів в галузі. Досвід роботи, вчені ступені лікарів дозволяють ефективно впроваджувати сучасні методи діагностики та лікування.

детальнішe

Он-лайн реєстрація
Для економії часу пацієнтів, компанія Медекс першою в місті впровадила систему он-лайн реєстраці на прийом лікаря. Крім того, реалізовані елементи он-лайн консультацій провідними спеціалістами клініки.

детальніше

Ім'я, яке компанія Медекс заслужило сумлінною працею 
На ринку медичних послуг не так вже багато медичних компаній, назва яких викликає довіру та повагу, як у пересічних пацієнтів, так і у колег із інших медичних установ.

детальніше

Головна  |  Про нас  |  Клініка  |  Лабораторія  |  Контакти  |  Вакансії