Запитай у лікаря

поставити запитання
05.02.2013, ігор:
біль в лівому пасі, кажуть збільшення лімфовузлів,як мож вилікувати

Добрий день. Причин болю в пасі і збільшення лімфовузлів є багато. Вони можуть бути пов'язані з урологічними, венеричними, інфекційними, хірургічними та іншими захворюваннями. В Вашому випадку треба визначити причину, а тоді можна призначати лікування.

03.02.2013, Уляна:
доброго дня! 1,5 роки тому мені робили операцію кесаревий розтин, на даний момент я знову вагітна скажіть чи можна в такому випадку народжувати?

Доброго дня Уляна. У Вашому випадку  роди будуть проходити знову шляхом кесарського розтину, нагляд за перебігом  такої  вагітності має певні параметри  які буде враховувати Ваш  акушер- гінеколог.

03.02.2013, олег:
скажіть будь ласка я встаю ранком а в мене сильно напухші повіки з чим це може бути повязано

Доброго дня Олеже. Думаємо що у Вашому випадку є потреба звернутися до лікаря терапевта  для визначення об’єму обстежень. Дана проблему може виникати  при хворобах нирок.

02.02.2013, Андрій:
Доброго дня, у вас проводять операції по вирізаню гіномаксії, та скільки це коштує

Доброго дня Андрію. Ми думаємо що назва гіномаксія є помилковою. Тому вкажіть правильно назву паталогії.

30.01.2013, Лія:
До якого лікаря звернутися при болях в плечі? Болить тільки коли на нього спиратись на витянуту або зігруту руку.

Доброго дня Лія. Думаємо ,що Вам варто звернутися до лікаря травматолога.

30.01.2013, вася:
Скільки коштує операція перегородки носа ?

Доброго дня, Василію! Радимо проконсультуватися у доктора медичних наук, професора, завідуючого кафедрою отоларингології та хірургії шиї  - Поповича Василя Івановича. Попередній запис по тел. 71-15-60. Вартість операції залежить від типу викривлення та відділу носа.

30.01.2013, Gost`:
що означає гулька на статевих губах,але внутрішня??підкажіть будь ласка, чи це небезпечно?

Доброго дня. З Вашого опису можемо думати про наявність у Вас кисти бартолінової залози або кисти піхви.  Дана патологія не відноситься до ургентних  але потребує лікування так як часто киста має схильність нагноюватися.

30.01.2013, Гість:
що означає гулька на статевих губах,але внутрішня??

Доброго дня. З Вашого опису можемо думати про наявність у Вас кисти бартолінової залози або кисти піхви.  Дана патологія не відноситься до ургентних  але потребує лікування так як часто киста має схильність нагноюватися.

29.01.2013, наталья:
как и чем облегчить симптомы климакса: прыгающее давление, сердцебиение

Доброго дня Наталія. Спробуйте на перших порах використати відвар м’яти . Арсенал засобів для корекції патологічного клімаксу дуже обширний , тому Вам потрібно скористатися консультацією гінеколога для підбору лікування у конкретному випадку.

29.01.2013, Уляна:
скільки коштує лазерне лікування розтяжок?Дякую

 Доброго дня, Уляна!  Вартість консультації лікаря-дерматолога становить 150 грн., на якому після огдяду та відповідних досліджень, лікар повідомить Вам особливості Вашого організму та відповідний метод лікування. Лікування гіпотрофічних рубців шкіри (розтяжок) площею 10 см*10 см становить 150 грн.поставити запитання

Останні новини

01.09.2018.
АКЦІЯ НА РІЗДВЯНІ СВЯТА!!!

 Клініка "Медекс плюс" рада повідомити про акцію на різдвяні свята: ЛИШЕ ДО 15.02.18 ФІБРОГАСТРОСКОПІЯ, УЗД ОРГАНІВ ЧЕРЕВНОЇ ПОРОЖНИНИ ТА ...

12.09.2016.

 Клініка Медекс плюс вітає всіх жителів міста та області з прийдешнім святом Святого Миколая і радо повідомляє про "подарунки" для сво...

08.03.2016.
Відкрилась друга українська амбулаторія сімейної медицини

 Клініка "Медекс-плюс" радо повідомляє всіх пацієнтів про відкриття другої української амбулаторії сімейної медицини по вулиці Ге...

всі новини


Наші переваги

Сучасне медичне обладнання
Провідні розробки європейських та азіатських компаній інстальовані в поліклініці Медекс. Сучасна лабораторія європейського рівня знаходиться в місті Івано-Франківську, по вулиці Військових Ветеранів, 10.

детальніше

Команда лікарів-професіоналів 
Багаторічний досвід роботи на ринку медичних послуг дозволив об'єднати одних з кращих спеціалістів в галузі. Досвід роботи, вчені ступені лікарів дозволяють ефективно впроваджувати сучасні методи діагностики та лікування.

детальнішe

Он-лайн реєстрація
Для економії часу пацієнтів, компанія Медекс першою в місті впровадила систему он-лайн реєстраці на прийом лікаря. Крім того, реалізовані елементи он-лайн консультацій провідними спеціалістами клініки.

детальніше

Ім'я, яке компанія Медекс заслужило сумлінною працею 
На ринку медичних послуг не так вже багато медичних компаній, назва яких викликає довіру та повагу, як у пересічних пацієнтів, так і у колег із інших медичних установ.

детальніше

Головна  |  Про нас  |  Клініка  |  Лабораторія  |  Контакти  |  Вакансії