Запитай у лікаря

поставити запитання
03.02.2013, олег:
скажіть будь ласка я встаю ранком а в мене сильно напухші повіки з чим це може бути повязано

Доброго дня Олеже. Думаємо що у Вашому випадку є потреба звернутися до лікаря терапевта  для визначення об’єму обстежень. Дана проблему може виникати  при хворобах нирок.

02.02.2013, Андрій:
Доброго дня, у вас проводять операції по вирізаню гіномаксії, та скільки це коштує

Доброго дня Андрію. Ми думаємо що назва гіномаксія є помилковою. Тому вкажіть правильно назву паталогії.

30.01.2013, Лія:
До якого лікаря звернутися при болях в плечі? Болить тільки коли на нього спиратись на витянуту або зігруту руку.

Доброго дня Лія. Думаємо ,що Вам варто звернутися до лікаря травматолога.

30.01.2013, вася:
Скільки коштує операція перегородки носа ?

Доброго дня, Василію! Радимо проконсультуватися у доктора медичних наук, професора, завідуючого кафедрою отоларингології та хірургії шиї  - Поповича Василя Івановича. Попередній запис по тел. 71-15-60. Вартість операції залежить від типу викривлення та відділу носа.

30.01.2013, Gost`:
що означає гулька на статевих губах,але внутрішня??підкажіть будь ласка, чи це небезпечно?

Доброго дня. З Вашого опису можемо думати про наявність у Вас кисти бартолінової залози або кисти піхви.  Дана патологія не відноситься до ургентних  але потребує лікування так як часто киста має схильність нагноюватися.

30.01.2013, Гість:
що означає гулька на статевих губах,але внутрішня??

Доброго дня. З Вашого опису можемо думати про наявність у Вас кисти бартолінової залози або кисти піхви.  Дана патологія не відноситься до ургентних  але потребує лікування так як часто киста має схильність нагноюватися.

29.01.2013, наталья:
как и чем облегчить симптомы климакса: прыгающее давление, сердцебиение

Доброго дня Наталія. Спробуйте на перших порах використати відвар м’яти . Арсенал засобів для корекції патологічного клімаксу дуже обширний , тому Вам потрібно скористатися консультацією гінеколога для підбору лікування у конкретному випадку.

29.01.2013, Уляна:
скільки коштує лазерне лікування розтяжок?Дякую

 Доброго дня, Уляна!  Вартість консультації лікаря-дерматолога становить 150 грн., на якому після огдяду та відповідних досліджень, лікар повідомить Вам особливості Вашого організму та відповідний метод лікування. Лікування гіпотрофічних рубців шкіри (розтяжок) площею 10 см*10 см становить 150 грн.

28.01.2013, леся:
моїй дитині потрібно зробити алергопроби,яка ціна цієї послуги?

Доброго дня приблизна вартість 700,00 гривень.

28.01.2013, ліля:
скажіть бутьласка вагітність 3тижні)можна робити аборт артифіційний? я після кесерового 4 місяці дитиніпід час операціі шили сечовий

Доброго дня Ліля. Думаємо ,що у Вашому випадку потрібно скористатися медикаментозним перериванням вагітностіпоставити запитання

Останні новини

12.09.2016.

 Клініка Медекс плюс вітає всіх жителів міста та області з прийдешнім святом Святого Миколая і радо повідомляє про "подарунки" для сво...

08.03.2016.
Відкрилась друга українська амбулаторія сімейної медицини

 Клініка "Медекс-плюс" радо повідомляє всіх пацієнтів про відкриття другої української амбулаторії сімейної медицини по вулиці Ге...

07.04.2016.
Масажний кабінет

З 5.07.2016р в клініці "Медекс плюс" почав працювати масажний кабінет.

всі новини


Наші переваги

Сучасне медичне обладнання
Провідні розробки європейських та азіатських компаній інстальовані в поліклініці Медекс. Сучасна лабораторія європейського рівня знаходиться в місті Івано-Франківську, по вулиці Військових Ветеранів, 10.

детальніше

Команда лікарів-професіоналів 
Багаторічний досвід роботи на ринку медичних послуг дозволив об'єднати одних з кращих спеціалістів в галузі. Досвід роботи, вчені ступені лікарів дозволяють ефективно впроваджувати сучасні методи діагностики та лікування.

детальнішe

Он-лайн реєстрація
Для економії часу пацієнтів, компанія Медекс першою в місті впровадила систему он-лайн реєстраці на прийом лікаря. Крім того, реалізовані елементи он-лайн консультацій провідними спеціалістами клініки.

детальніше

Ім'я, яке компанія Медекс заслужило сумлінною працею 
На ринку медичних послуг не так вже багато медичних компаній, назва яких викликає довіру та повагу, як у пересічних пацієнтів, так і у колег із інших медичних установ.

детальніше

Головна  |  Про нас  |  Клініка  |  Лабораторія  |  Контакти  |  Вакансії