Запитай у лікаря

поставити запитання
24.02.2013, Юлія:
Скажіть будь-ласка, які симптоми молочниці ротової порожнини у дитини (2 місяці.)?Скільки коштує виклик на дім Вашого педіатра? Дякую

 Доброго дня, Юлія! Виклик лікаря-педіатра на дім можливий, вартість прийому лікаря-педіатра 150 грн., виклик на дім оплачується додатково у розмірі 50 грн. Після огляду лікар дасть Вам рекомендації та відповіді на запитання, які цікавлять . Запис  проводиться по телефону 71-15-60.

24.02.2013, Юлія:
Добрий день,моїй дитині 2 місяця.Вже 2 тижні сльозиться ліве очко, сьогодні повністю закисло, яка причина ? як лікувати? чим це небезпечно? Дякую.

 Доброго дня, Юлія!  Хочемо порадити Вам звернутися на прийом до лікаря-педіатра!

22.02.2013, лилиана:
у мене сильний варикоз на двох ногах,на однии велика покручена вена пид колином на другий майже на цилий нози,чи можна такий варикоз видалити лазером и скильки це приблизно коштуе.планую на початок лита,и за скильки час наперед потрибно записуватись.дякую.

 Доброго дня,  Ліліана!У нашій клініці проводяться операції при даному виді патології методом ендовенозної лазерної коагуляції варикознозмінених вен. Пропонуємо Вам звернутися на прийом до судинного хірурга  і він вирішить питання про об’єм оперативного втручання та підготовку до нього. Вартість оперативного втручання буде залежати від обєму операції. Запис на прийом  по телефону (0342) 71 -15- 60.

22.02.2013, наталия:
Доброго дня! Моєму чоловікові після екофагогастродуоденоскопії поставили заключний діагноз: ГЕРХ.Гастро-езофагальний пролапс.Ерозивний рефлюкс стадії А. Поліп дна шлунку.Стан після видалення.Вогнищевий еритематозний гастрит.Дуодено-гастральний рефлюкс жовча.Вгнещевий бульбіт. ( Поліп взяли на аналіз- результату ще немає) Підскажіть чи є дуже серйозні причини для хвилювання?Чи це лікується? Що таке поліп і чим він небезпечний (аналізи)? До лікаря звернемось тільки після вихідних.В невідомості чекати тяжко-переживаємо.Дякую!

 Доброго дня,  Наталія! Всі питання відносно даної ситуації надасть Ваш лікуючий лікар (чоловіка). Дана патологія вимагає подальшого лікування і спостереження у лікаря-гастроентеролога, причини для надмірного переживання немає, отже дочекайтеся до наступного візиту.

22.02.2013, Людмила:
Шановна пані ,для профілактити зробила Сонографію молочних залоз,дайте пораду чи консультацію,відносно мого здоров"я чи треба робити інші обстеження і які? ?? протокол обстеженя : В обох молочних залозах дрібновогнищеві зміни,залозиста тканина представлена ділянками аденозу.Вогнищевих утворів не виявлено.Дослідження молочних залоз : в обох МЗ підшкірна жирова клітковина не змінена,фасті не змінені,ретроманарна клітковина не змінена,молочні протоки не визначаються,залозиста тканина нерівномірна.Збільшення патологічно змінених лімфатичних вузлів в обох аксилярних ділянках не виявлено.

 Доброго дня, Людмила!. Згідно протоколу жінки після 40 років проходять УЗД молочних залоз 1 раз у рік. У разі виявлення патологічних утворів рекомендується консультація лікаря-мамолога, та проведення мамографії. Думаємо, що Вам потрібно проконсультуватися у лікаря, який і вирішить подальшу тактику ведення.

22.02.2013, леся:
Чи можна за допомогою лазера дістати голку з стегна ноги?

 Доброго дня, Леся!  Лазером даний вид лікування не проводиться (витягання голки лазером з стегна), радимо звернутися на прийом до лікаря-хірурга, який порадить оптимальний план дій.

20.02.2013, Маряна:
Доброго вечора,скажіть,будь ласка,чи можна зробити у Вас УЗД наднирників,ціна?

 Доброго дня, Мар'яна! У нас проводиться УЗД комплексно нирок і наднирників, вартість обстеження  65 грн.

20.02.2013, іван:
доброго ранку,мені потрібно знати як вилікуватись або яку потрібно вести профілактику якщо в 15 років появляються прищі і вугрі,і вони вже давно є і я не знаю як лікувати їх пробував зинерит угрин і ще народні методи чучуть помогло і все,потім знову запалення на обдиччі(підборіддя,лоб,щоки)допоможіть будь-ласка)

Доброго дня! Звичайні вугрі – це хвороба, яка є наслідком порушення обміну шкірного сала і наявністю спецефічних бактерій. Існує також група чинників, які можуть призводити до важкого перебігу і неефективного лікування. Вам потрібно звернутись на консультацію до лікаря – дерматолога і він порадить, які обстеження і засоби лікування необхідні.

19.02.2013, Світлана:
Чи можлива консультація мамолога у вашій клініці?

 Доброго дня, Світлана!  В даний час лікар-мамолог не працює в складі нашого центру.

18.02.2013, Ірина:
доброго дня! в мене критичні дні закінчились лише півтори тижні тому. зараз ніби знову почались. чому так? (перехворіла важко ангіною, температура була 39, чи може хвороба дати такі ускладнення?) дякую.

Доброго дня  Ірино. Ми думаємо ,що у Вас почалася  так звана  овуляторна кровотеча  як реакція організму на овуляцію . Можливо  ангіна спровокувала цей стан. Якщо кровотеча не зупиниться звертайтеся до лікаря для  лікування. В подальшому даний стан потребує до обстеження в лікаря акушер – гінеколога.поставити запитання

Останні новини

01.09.2018.
АКЦІЯ НА РІЗДВЯНІ СВЯТА!!!

 Клініка "Медекс плюс" рада повідомити про акцію на різдвяні свята: ЛИШЕ ДО 15.02.18 ФІБРОГАСТРОСКОПІЯ, УЗД ОРГАНІВ ЧЕРЕВНОЇ ПОРОЖНИНИ ТА ...

12.09.2016.

 Клініка Медекс плюс вітає всіх жителів міста та області з прийдешнім святом Святого Миколая і радо повідомляє про "подарунки" для сво...

08.03.2016.
Відкрилась друга українська амбулаторія сімейної медицини

 Клініка "Медекс-плюс" радо повідомляє всіх пацієнтів про відкриття другої української амбулаторії сімейної медицини по вулиці Ге...

всі новини


Наші переваги

Сучасне медичне обладнання
Провідні розробки європейських та азіатських компаній інстальовані в поліклініці Медекс. Сучасна лабораторія європейського рівня знаходиться в місті Івано-Франківську, по вулиці Військових Ветеранів, 10.

детальніше

Команда лікарів-професіоналів 
Багаторічний досвід роботи на ринку медичних послуг дозволив об'єднати одних з кращих спеціалістів в галузі. Досвід роботи, вчені ступені лікарів дозволяють ефективно впроваджувати сучасні методи діагностики та лікування.

детальнішe

Он-лайн реєстрація
Для економії часу пацієнтів, компанія Медекс першою в місті впровадила систему он-лайн реєстраці на прийом лікаря. Крім того, реалізовані елементи он-лайн консультацій провідними спеціалістами клініки.

детальніше

Ім'я, яке компанія Медекс заслужило сумлінною працею 
На ринку медичних послуг не так вже багато медичних компаній, назва яких викликає довіру та повагу, як у пересічних пацієнтів, так і у колег із інших медичних установ.

детальніше

Головна  |  Про нас  |  Клініка  |  Лабораторія  |  Контакти  |  Вакансії