Запитай у лікаря

поставити запитання
09.02.2013, Іванна:
Мазок на приховані інфекції скількі коштує ?

Доброго дня Іванна. Обстеження на інфекції що передаються статевим шляхом коштує в залежності від кількості  . ДНК діагностика 1 інфекції коштує 70 гривень. Комплекс 320 гривень. Думаємо що Вам потрібно в першу чергу проконсультуватися з спеціалістом  а він вирішить які обстеження потрібні.

09.02.2013, віктор:
Доброго вечора. Скажіть будь ласка у вас виводять татуювання?

Доброго дня Віктор. Наша клініка проводить даний вид процедур по видаленню  татуювання . Ми використовуємо лазерну методику.

08.02.2013, наталя:
Хто довго наважується прийти на прийом до проктолога, звертайтеся до Тараса Мироновича.Я два місяця терпіла цей жахливий дискомфорт,а лікування дало результат за декілька днів.Не звертайте увагу, що це чоловік і молодий лікар, але це кваліфікований і хороший спеціаліст і чудова людина Дякую

Доброго дня Наталя . Щиро вдячні за добрі слова про нашого спеціаліста .

08.02.2013, Олег:
у мене неприємні відчуття в пенісі і погіршилася потенція, що це може бути? як лікувати? Дякую

Доброго дня Олеже. Ми думаємо що рекомендації по інтернету як боротися з Вашою недугою давати не коректною Тому рекомендуємо вам прийти на прийом до лікаря уролога та викласти всі проблеми і отримати кваліфіковану рекомендацію. Запис на прийом по телефону  71-15-60.

07.02.2013, Юлия:
Доброго дня!які потрібно аналізи зробити на початку вагітності,щоб провіритися,бо попередня вагітність не дуже добре закінчилася.

Доброго дня Юлія .  Хочемо наголосити, що всі обстеження бажано провести до настання вагітності .За 3 місяці до бажаної вагітності починають приймати фолієву кислоту в дозі 4 мг в добу . В разі проблемної попередньої вагітності проводять обстеження на TORCH інфекції . У разі настання вагітності  проводять  біохімічний скринінг в 1 триместрі .

06.02.2013, галя:
скажіть будь-ласка,після тяжких родів тяжко ходити по тяжкому,поколює і деколи є невелика кров, це через шви.

Доброго дня Галина. Можливо  у Вас після пологів зявився  геморой . який і дає відповідну клінічну картину. В разі  наявності швів  є потреба у огляді акушер-гінекологом для оцінки стану раневої поверхні на промежині.

06.02.2013, Гість:
Скажіть будь ласка, скільки коштує огляд у гінеколога? І чи є у вашому центрі гінекологи-жінки не дуже старого віку? Дякую за відповідь.

Доброго дня. Огляд гінеколога у нас коштує 100 гривень . Додатково проводиться взяття мазків на флору та цитологію і  кольпоскопія . Прийом  проводиться акушер-гінекологами   як жінками так і чоловіками . Акушер- гінекологи у центрі  працюють молодого та середнього віку.

05.02.2013, Дмитро:
Доброго дня!Скільки коштує зробити спермограму?Що для цього потрібно?

Доброго дня Дмитро . Щоб здати спермограму потрібно провести певні дії.

1.      Утриматися від статевих зносин 3 доби.

2.      Не вживати алкоголь 3 доби

3.      Не курити 3 доби.

Ціна спермограми   180 гривень.

05.02.2013, ігор:
біль в лівому пасі, кажуть збільшення лімфовузлів,як мож вилікувати

Добрий день. Причин болю в пасі і збільшення лімфовузлів є багато. Вони можуть бути пов'язані з урологічними, венеричними, інфекційними, хірургічними та іншими захворюваннями. В Вашому випадку треба визначити причину, а тоді можна призначати лікування.

03.02.2013, Уляна:
доброго дня! 1,5 роки тому мені робили операцію кесаревий розтин, на даний момент я знову вагітна скажіть чи можна в такому випадку народжувати?

Доброго дня Уляна. У Вашому випадку  роди будуть проходити знову шляхом кесарського розтину, нагляд за перебігом  такої  вагітності має певні параметри  які буде враховувати Ваш  акушер- гінеколог.поставити запитання

Останні новини

12.09.2016.

 Клініка Медекс плюс вітає всіх жителів міста та області з прийдешнім святом Святого Миколая і радо повідомляє про "подарунки" для сво...

08.03.2016.
Відкрилась друга українська амбулаторія сімейної медицини

 Клініка "Медекс-плюс" радо повідомляє всіх пацієнтів про відкриття другої української амбулаторії сімейної медицини по вулиці Ге...

07.04.2016.
Масажний кабінет

З 5.07.2016р в клініці "Медекс плюс" почав працювати масажний кабінет.

всі новини


Наші переваги

Сучасне медичне обладнання
Провідні розробки європейських та азіатських компаній інстальовані в поліклініці Медекс. Сучасна лабораторія європейського рівня знаходиться в місті Івано-Франківську, по вулиці Військових Ветеранів, 10.

детальніше

Команда лікарів-професіоналів 
Багаторічний досвід роботи на ринку медичних послуг дозволив об'єднати одних з кращих спеціалістів в галузі. Досвід роботи, вчені ступені лікарів дозволяють ефективно впроваджувати сучасні методи діагностики та лікування.

детальнішe

Он-лайн реєстрація
Для економії часу пацієнтів, компанія Медекс першою в місті впровадила систему он-лайн реєстраці на прийом лікаря. Крім того, реалізовані елементи он-лайн консультацій провідними спеціалістами клініки.

детальніше

Ім'я, яке компанія Медекс заслужило сумлінною працею 
На ринку медичних послуг не так вже багато медичних компаній, назва яких викликає довіру та повагу, як у пересічних пацієнтів, так і у колег із інших медичних установ.

детальніше

Головна  |  Про нас  |  Клініка  |  Лабораторія  |  Контакти  |  Вакансії