Запитай у лікаря

поставити запитання
15.02.2013, віка:
скільки коштує зубна пластинка для дівчинки 11 років?

Добрий день. Вартість зубної пластики 600,00 грн.

15.02.2013, Настя:
Доброго дня,мене цікавить інформація про статистику захворювань. На жаль в інтернеті я мало що найшла,я школярка і працюю над бізнес проектом на конкурс,по мікрочіпах. Мені потрібно знати скільки процентів в Україні стало за 2012 рік хворих на такі хвороби:ВІЛ/СНІД,Ревматична хвороба,поліартрит,поліомеліт,цукровий діабет,ішемічна хвороба серця,стенокардія,системний червоний вовчак,скляродермія,онкологічні захворювання. Я надіюсь на відповідь. Вельми дякую,хорошого вам дня.

Доброго дня Настя . Звіти по темі яка Вас потрібна за 2012 рік тільки здаються . Думаємо ,що Вам найкраще звернутися в Цент медичної статистики в м.Івано-Франківську  по вул..Мазепи. в обласній медичній бібліотеці.

15.02.2013, Наталія:):
Доброго дня.Я вагітна і у мене позитивний результат на аналіз АФП.Що це означає?

Доброго дня Наталя . Даний аналіз має не тільки якісну а і кількісну складову яка різна в залежності від терміну вагітності. Ми  маємо надію ,що Ви  вже консультувалися з лікарем акушер – гінекологом  який спостерігає за розвитком вагітності і він буде трактувати даний аналіз.

14.02.2013, Марія:
скажіть будь ласка чи роблять у вас медикаментозний аборт? І як це все відбувається? яка ціна?

Доброго дня Марія. Ми проводимо медикаментозні аборти . Аборт проводиться шляхом прийому таблеток після певних обстежень та огляду гінеколога та УЗД. Ціна даної процедури  900гр.

11.02.2013, Роман:
Доброго вечора так і не дочекався Вашої відповіді: чи лікуєте в себе в клініці трихомоніаз??? як записатись до лікаря? дайте відповідь по вказаному номеру чи е-мейлу

Доброго дня Роман. Ми мали проблеми з Інтернетом  тому трохи відстрочили відповіді. Тому вибачайте. У клініці  проводиться лікування   тріхомоніазу  тому не зволікайте з лікуванням Запис до лікаря дермато-венеролога по тел. 71-15-60. Обєм обстеження та  відповідно вартість  буде визначатися лікуючим лікарем.

11.02.2013, дана:
доброго дня!Яб хотіла зробити огляд у вас,так як не можу завагітніти 5 років лікування не дає ніякого ефекту,скільки коштуватиме прийом у вас?

Доброго дня Дана. Огляд гінеколога у нас коштує 100 гривень без обстежень.

Запис на прийом у зручний для Вас час  по тел. 71-15-60.

10.02.2013, Марина:
Добрий вечір прочитала ваші відгуки ніодного поганого коментарія не побачила, але справа не в тому ....Проблема наша в тому що ми з чоловіком хочемо в подальшому дитинку, а мені поставили діазноз хламідіоз ..чоловіку аналіз не роюили тому що лікар сказав лікуватись бо заражені обоє....Ми пролікувались 24 дні і пішли обоє здавати аналізи ...у мене позитивний у нього негативний ....Мій лікар каже почекати ше один місяць стверджуючи що то можуть бути мертві тіла бактерії...а лікар чоловіка каже лікуватись срочно ...незнаю до кого звертатись поможіть будьласка !!!

Доброго дня Марина. У нашій клініці притримуються  принципу лікування інфекцій що передаються статевим шляхом  такого : спільне ведення обох пацієнтів  профільними спеціалістами  чоловіків –уролог або венеролог , жінок –акушер –гінеколог. Практично  проводиться прийом одночасно обох з консультуванням та лабораторним обтеженням у нашій лабораторії . одночасним лікуванням  та контролем. Якщо у Вас є якісь сумніви щодо даної ситуації Ви можете звернутися  до нашої клініки завбачливо захопивши результати попередніх обстежень. Думаємо що в даній ситуації ми  разом з Вами розберемося.   Запс на консультацію по тел. 71-15-60.

09.02.2013, Роман:
запитання до уролога: 1-трихомоніаз під? 2-скільки умовно можуть коштувати аналізи та лікування? 3-як і коли можна записатися на прийом до лікаря?

Добрий день. Записатись на прийом можна за номером телефону 71-15-60, щоденно з 9.00 до 17.00. Конкретна вартість аналізів і лікування буде відомо після консультації лікаря.

09.02.2013, Андрій:
Гинекомастия - нажаль інакшої назви не знаю це коли у чоловіків збільшена молочна залоза з гіперетрофією желіз і жирової тканини - яка ціна на операцію+аналізи

Доброго дня Андрій. Ми зрозуміли про що йдеться . Думаємо що Вам варто звернутися до хірурга   для визначення обєму обстежень  та подальшої тактики ведення. Бажано мати попередні обстеження та заключення спеціалістів по даній проблемі.

09.02.2013, Уляна:
скажіть чи роблять у вас дерматоскопію і скільки це коштує?

Доброго дня Уляна. У нас не проводиться дерматоскопія. Дерматоскопію проводять в обласному шкір-вен. диспансері, вул..Короля Данила м.Івано-Франківськ.поставити запитання

Останні новини

12.09.2016.

 Клініка Медекс плюс вітає всіх жителів міста та області з прийдешнім святом Святого Миколая і радо повідомляє про "подарунки" для сво...

08.03.2016.
Відкрилась друга українська амбулаторія сімейної медицини

 Клініка "Медекс-плюс" радо повідомляє всіх пацієнтів про відкриття другої української амбулаторії сімейної медицини по вулиці Ге...

07.04.2016.
Масажний кабінет

З 5.07.2016р в клініці "Медекс плюс" почав працювати масажний кабінет.

всі новини


Наші переваги

Сучасне медичне обладнання
Провідні розробки європейських та азіатських компаній інстальовані в поліклініці Медекс. Сучасна лабораторія європейського рівня знаходиться в місті Івано-Франківську, по вулиці Військових Ветеранів, 10.

детальніше

Команда лікарів-професіоналів 
Багаторічний досвід роботи на ринку медичних послуг дозволив об'єднати одних з кращих спеціалістів в галузі. Досвід роботи, вчені ступені лікарів дозволяють ефективно впроваджувати сучасні методи діагностики та лікування.

детальнішe

Он-лайн реєстрація
Для економії часу пацієнтів, компанія Медекс першою в місті впровадила систему он-лайн реєстраці на прийом лікаря. Крім того, реалізовані елементи он-лайн консультацій провідними спеціалістами клініки.

детальніше

Ім'я, яке компанія Медекс заслужило сумлінною працею 
На ринку медичних послуг не так вже багато медичних компаній, назва яких викликає довіру та повагу, як у пересічних пацієнтів, так і у колег із інших медичних установ.

детальніше

Головна  |  Про нас  |  Клініка  |  Лабораторія  |  Контакти  |  Вакансії