Запитай у лікаря

поставити запитання
07.03.2013, Юлія:
доброго дня!я вагітна на 11 тижні,зробила скринінг 1 триместру,і PAPP-білок 4.39, скажіть це в межах норми?

  
Доброго дня Юлія. Ви вказали цифри  які вказані у результатах Вашого аналізу. Але ми не можемо їх прокоментувати не маючи параметрів  лабораторії у якій виконано аналіз  тому, що різні лабораторії працюють на різних апаратах і результат може відрізнятися тому лабораторії вказують норму даного параметра а лікар вираховує МОМ   використавши параметри лабораторії які вказав виробник апарату.   По даних нашої лабораторії дані отримані у пацієнта діляться на дані норми в даний термін вагітності і отримується МОМ яка по даних нашої лабораторії становить в нормі для РАРР білку більше 0,58. Думаємо що лікар який спостерігає за вами прокоментує ваші показники.

06.03.2013, маряна:
Доброго дня. Мені потрібно здати аналізи на TORCH інфекції а саме хламідія, уреоплазма,мікроплазма(Ur.genitallum),цитомегаловірус,герпес(I-II тип), краснуха також пролактин тестостерон. Скажіть будь ласка скільке це буде коштувати у вас в загальному або якщо можна розписати ціну кожного аналізу?

 Доброго дня Маряна.У нашій лабораторії проводиться дослідження на TORCH  інфекції слідуючими комплексами.

TORCH   Т1- розгорнутий:

Цитомегаловірус   кров  Ig G .Ig M

Герпес геніальний кров  Ig G .Ig M

Червоничка кров  Ig G .Ig M

Токсоплазма кров  Ig G .Ig M

Хламідії кров  Ig G .Ig M

Ціна комплексу   - 590 гр

TORCH -  Т2

Цитомегаловірус   кров  Ig G .

Герпес геніальний кров  Ig G .

Червоничка кров  Ig G .

Токсоплазма кров  Ig G .

Хламідії кров  Ig G .

Ціна комплексу - 248 гр

TORCH  - Т3

Цитомегаловірус   кров  .Ig M

Герпес геніальний кров   .Ig M

Червоничка кров  .Ig M

Токсоплазма кров   .Ig M

Хламідії кров   .Ig M

Ціна комплексу - 225 гр

Пролактин - 80 гр, Тестостерон - 80 гр.

Кожен аналіз з вказаних можна здати окремо, але ціна не в комплексі вийде дорожче.

05.03.2013, Лілія:
Вітаю! Скажіть, будь-ласка, скільки коштує первинний прийом у стоматолога? Скільки коштує відбілювання? І чи у поліклініці лікар-ортодонт?

Добрий день. Первинний прийом у стоматолога коштує – 25,00 грн.Відбілювання – 800,00 грн. В поліклініці лікар-ортодонта немає.

03.03.2013, Любомир:
Вітаю! Скажіть, будь ласка, де в Івано-Франківську можна зробити лазерну коагуляцію павукоподібної гемангіоми на обличчі? Вдячний заздалегідь за відповідь!

Доброго дня Любомир.  Клініка "МЕДЕКС-ПЛЮС" проводить лікування даної патології  використовуючи лазерну технологію . Рекомендуємо звернутися на прийом до лікаря дерматолога Вінтонів Олег Володимирович. Телефон для запису 71-15-60.

03.03.2013, Віктор:
Доброго дня.У Вас проводять діагностику і лікування варикозного розширення вен? Скільки це займае часу(все лікування)? І скільки коштуе (все лікування)? Дякую.

Доброго дня Віктор. У нашій клініці проводиться  діагностика та лікування  варикозного розширення вен. Процедура складається з первинного прийому судинним хірургом  та визначення об’єму  лікування. Якщо є потреба у хірургічному лікуванні  а у клініці ми проводимо   лазерною методикою, то лікар визначає об’єм доопераційних обстежень і по результатах та даних огляду призначає  день операції. При консервативному лікуванні  призначаються медикаменти і контрольні огляди лікарем. Тому первинно Вам потрібно пройти огляд та визначити метод лікування. Хочемо наголосити ,що обстеження та лікування не потребує госпіталізації та проводиться в самі стислі терміни.Прорахувати вартість лікування  можливо після первинного прийому  та визначення тактики ведення.

02.03.2013, Надя:
Доброго дня!!!Мені 26 років.В мене виявили вірус папілома 16типу,і ще слабка дисплазія.Лікар приписав інтроферобіон в уколах.Скажіть будь ласка, чи можна його замінити якимось іншим препаратом???

Доброго дня Надія. Вам призначено препарат інтроферобіон, фактично це препарат інтерферон альфа-2b  . Ми не можемо Вам рекомендувати препарати іншого плану  бо не можемо знати мотиви призначення даного препарату вашим лікуючим лікарем. Одне можемо сказати з упевненість ,що препарати даного класу є усі дорого вартісні.

01.03.2013, Юлія:
Доброго вечора,хотіла запитатись скільки коштуватиме прийом у лікаря дермовениролога і що потрібно мати з собою на прийом? дякую на перед за відповідь

Доброго вечора Юлія. Первинний прийом лікаря дерматолога коштує 150 гривень. З собою не потрібно брати нічого крім можливо обстежень та ксерокопій попередніх аналізів . якщо дані  проводилися.

01.03.2013, Ольга:
Доброго дня! Скажіть будь ласка, яка повна вартість поставити у вас вініри-10 на верхні та 10 на нижні зуб? дуже дякую

Доброго дня Ольга. Ми проводимо дану процедуру  у клініці. Повну вартість визначить лікар стоматолог після огляду.

26.02.2013, Людмила:
Доброго дня! Скажіть, будь ласка, як можна потрапити на прийом до лікаря-ортодонта, якщо Ваші реєстратори-адміністратори навіть не знають про існування такого лікаря? Для чого тоді реклама на сайті про вирівнювання зубного ряду в любоиу віці та різними методами? Кому вірити? Дякую.

 Доброго дня, Людмила!  Лікар-ортодонт в теперішній час знаходиться в декретній відпустці. 

Приносимо свої вибачення!

25.02.2013, Надія:
Доброго дня, я підхватила вірус менінгіту, який пошкодив моїй дитині, яка народилась місяць тому, прожила 27 днів і померла. мені порадили пройти курс лікування. до кого звернутися і які аналізи краще зробити?

 Доброго дня. Вам потрібно у першу чергу пройти обстеження у акушер –гінеколога, який і вирішить об’єм досліджень та консультації суміжних спеціалістів (лікаря-інфекціоніста,- невролога,- генетика).поставити запитання

Останні новини

01.09.2018.
АКЦІЯ НА РІЗДВЯНІ СВЯТА!!!

 Клініка "Медекс плюс" рада повідомити про акцію на різдвяні свята: ЛИШЕ ДО 15.02.18 ФІБРОГАСТРОСКОПІЯ, УЗД ОРГАНІВ ЧЕРЕВНОЇ ПОРОЖНИНИ ТА ...

12.09.2016.

 Клініка Медекс плюс вітає всіх жителів міста та області з прийдешнім святом Святого Миколая і радо повідомляє про "подарунки" для сво...

08.03.2016.
Відкрилась друга українська амбулаторія сімейної медицини

 Клініка "Медекс-плюс" радо повідомляє всіх пацієнтів про відкриття другої української амбулаторії сімейної медицини по вулиці Ге...

всі новини


Наші переваги

Сучасне медичне обладнання
Провідні розробки європейських та азіатських компаній інстальовані в поліклініці Медекс. Сучасна лабораторія європейського рівня знаходиться в місті Івано-Франківську, по вулиці Військових Ветеранів, 10.

детальніше

Команда лікарів-професіоналів 
Багаторічний досвід роботи на ринку медичних послуг дозволив об'єднати одних з кращих спеціалістів в галузі. Досвід роботи, вчені ступені лікарів дозволяють ефективно впроваджувати сучасні методи діагностики та лікування.

детальнішe

Он-лайн реєстрація
Для економії часу пацієнтів, компанія Медекс першою в місті впровадила систему он-лайн реєстраці на прийом лікаря. Крім того, реалізовані елементи он-лайн консультацій провідними спеціалістами клініки.

детальніше

Ім'я, яке компанія Медекс заслужило сумлінною працею 
На ринку медичних послуг не так вже багато медичних компаній, назва яких викликає довіру та повагу, як у пересічних пацієнтів, так і у колег із інших медичних установ.

детальніше

Головна  |  Про нас  |  Клініка  |  Лабораторія  |  Контакти  |  Вакансії