Запитай у лікаря

поставити запитання
22.02.2013, лилиана:
у мене сильний варикоз на двох ногах,на однии велика покручена вена пид колином на другий майже на цилий нози,чи можна такий варикоз видалити лазером и скильки це приблизно коштуе.планую на початок лита,и за скильки час наперед потрибно записуватись.дякую.

 Доброго дня,  Ліліана!У нашій клініці проводяться операції при даному виді патології методом ендовенозної лазерної коагуляції варикознозмінених вен. Пропонуємо Вам звернутися на прийом до судинного хірурга  і він вирішить питання про об’єм оперативного втручання та підготовку до нього. Вартість оперативного втручання буде залежати від обєму операції. Запис на прийом  по телефону (0342) 71 -15- 60.

22.02.2013, наталия:
Доброго дня! Моєму чоловікові після екофагогастродуоденоскопії поставили заключний діагноз: ГЕРХ.Гастро-езофагальний пролапс.Ерозивний рефлюкс стадії А. Поліп дна шлунку.Стан після видалення.Вогнищевий еритематозний гастрит.Дуодено-гастральний рефлюкс жовча.Вгнещевий бульбіт. ( Поліп взяли на аналіз- результату ще немає) Підскажіть чи є дуже серйозні причини для хвилювання?Чи це лікується? Що таке поліп і чим він небезпечний (аналізи)? До лікаря звернемось тільки після вихідних.В невідомості чекати тяжко-переживаємо.Дякую!

 Доброго дня,  Наталія! Всі питання відносно даної ситуації надасть Ваш лікуючий лікар (чоловіка). Дана патологія вимагає подальшого лікування і спостереження у лікаря-гастроентеролога, причини для надмірного переживання немає, отже дочекайтеся до наступного візиту.

22.02.2013, Людмила:
Шановна пані ,для профілактити зробила Сонографію молочних залоз,дайте пораду чи консультацію,відносно мого здоров"я чи треба робити інші обстеження і які? ?? протокол обстеженя : В обох молочних залозах дрібновогнищеві зміни,залозиста тканина представлена ділянками аденозу.Вогнищевих утворів не виявлено.Дослідження молочних залоз : в обох МЗ підшкірна жирова клітковина не змінена,фасті не змінені,ретроманарна клітковина не змінена,молочні протоки не визначаються,залозиста тканина нерівномірна.Збільшення патологічно змінених лімфатичних вузлів в обох аксилярних ділянках не виявлено.

 Доброго дня, Людмила!. Згідно протоколу жінки після 40 років проходять УЗД молочних залоз 1 раз у рік. У разі виявлення патологічних утворів рекомендується консультація лікаря-мамолога, та проведення мамографії. Думаємо, що Вам потрібно проконсультуватися у лікаря, який і вирішить подальшу тактику ведення.

22.02.2013, леся:
Чи можна за допомогою лазера дістати голку з стегна ноги?

 Доброго дня, Леся!  Лазером даний вид лікування не проводиться (витягання голки лазером з стегна), радимо звернутися на прийом до лікаря-хірурга, який порадить оптимальний план дій.

20.02.2013, Маряна:
Доброго вечора,скажіть,будь ласка,чи можна зробити у Вас УЗД наднирників,ціна?

 Доброго дня, Мар'яна! У нас проводиться УЗД комплексно нирок і наднирників, вартість обстеження  65 грн.

20.02.2013, іван:
доброго ранку,мені потрібно знати як вилікуватись або яку потрібно вести профілактику якщо в 15 років появляються прищі і вугрі,і вони вже давно є і я не знаю як лікувати їх пробував зинерит угрин і ще народні методи чучуть помогло і все,потім знову запалення на обдиччі(підборіддя,лоб,щоки)допоможіть будь-ласка)

Доброго дня! Звичайні вугрі – це хвороба, яка є наслідком порушення обміну шкірного сала і наявністю спецефічних бактерій. Існує також група чинників, які можуть призводити до важкого перебігу і неефективного лікування. Вам потрібно звернутись на консультацію до лікаря – дерматолога і він порадить, які обстеження і засоби лікування необхідні.

19.02.2013, Світлана:
Чи можлива консультація мамолога у вашій клініці?

 Доброго дня, Світлана!  В даний час лікар-мамолог не працює в складі нашого центру.

18.02.2013, Ірина:
доброго дня! в мене критичні дні закінчились лише півтори тижні тому. зараз ніби знову почались. чому так? (перехворіла важко ангіною, температура була 39, чи може хвороба дати такі ускладнення?) дякую.

Доброго дня  Ірино. Ми думаємо ,що у Вас почалася  так звана  овуляторна кровотеча  як реакція організму на овуляцію . Можливо  ангіна спровокувала цей стан. Якщо кровотеча не зупиниться звертайтеся до лікаря для  лікування. В подальшому даний стан потребує до обстеження в лікаря акушер – гінеколога.

16.02.2013, Наталя:
Я здала імуно-ферментний аналіз на 17 тижні вагітності.Получила результат HBsAg позитивний ГЗ=0,107 ОЩ=2,160.Поясніть будь ласка, що це означає.Чи шкідливо це для мене і для дитини? Дякую за відповідь наперед.

Доброго дня Наталія. Згідно нового наказу № 417 по веденню вагітних   усі жінки що стоять на обліку з приводу вагітності  здають аналіз на HBsAg. В разі позитивного результату акушер-гінекологи консультують даних пацієнтів у інфекціоніста з метою правильного ведення . З метою підтвердження даного результату  часто аналіз здається повторно. Ми рекомендуємо Вам поступити слідуючим чином : пройти консультування у інфекціоніста . У нашій клініці працює висококваліфікований  спеціаліст даного профілю та проводить прийом у суботу з 9.00 до 15.00. Запис по телефону  71-15-60.

15.02.2013, катя-марта:
чи лікуєте непрохідність труб.скільки коштує?

Доброго дня Катя –Марта. Так ми проводимо лікування при непрохідності маткових труб,але вказати ціну не можемо бо вона залежить від об’єму лікування який потрібно визначити у Вашому конкретно випадку.поставити запитання

Останні новини

12.09.2016.

 Клініка Медекс плюс вітає всіх жителів міста та області з прийдешнім святом Святого Миколая і радо повідомляє про "подарунки" для сво...

08.03.2016.
Відкрилась друга українська амбулаторія сімейної медицини

 Клініка "Медекс-плюс" радо повідомляє всіх пацієнтів про відкриття другої української амбулаторії сімейної медицини по вулиці Ге...

07.04.2016.
Масажний кабінет

З 5.07.2016р в клініці "Медекс плюс" почав працювати масажний кабінет.

всі новини


Наші переваги

Сучасне медичне обладнання
Провідні розробки європейських та азіатських компаній інстальовані в поліклініці Медекс. Сучасна лабораторія європейського рівня знаходиться в місті Івано-Франківську, по вулиці Військових Ветеранів, 10.

детальніше

Команда лікарів-професіоналів 
Багаторічний досвід роботи на ринку медичних послуг дозволив об'єднати одних з кращих спеціалістів в галузі. Досвід роботи, вчені ступені лікарів дозволяють ефективно впроваджувати сучасні методи діагностики та лікування.

детальнішe

Он-лайн реєстрація
Для економії часу пацієнтів, компанія Медекс першою в місті впровадила систему он-лайн реєстраці на прийом лікаря. Крім того, реалізовані елементи он-лайн консультацій провідними спеціалістами клініки.

детальніше

Ім'я, яке компанія Медекс заслужило сумлінною працею 
На ринку медичних послуг не так вже багато медичних компаній, назва яких викликає довіру та повагу, як у пересічних пацієнтів, так і у колег із інших медичних установ.

детальніше

Головна  |  Про нас  |  Клініка  |  Лабораторія  |  Контакти  |  Вакансії