Запитай у лікаря

поставити запитання
02.04.2013, ирина:
Проводят ли в вашей клинике удаление сосудистых звездочек или сосудистой сетки

 Доброго дня, Ірино! Судинні зірочки є дрібні внутрішньошкірні розширені судини, які з’являються найчастіше на обличчі, також досить часто проявляються на ногах і інших ділянках тіла. З’являються, коли внутрішньошкірні капіляри втрачають свій тонус і бувають самої різної форми: часто зустрічаються у формі дерева, сіточок, зірочок.

Найбільш часто з’являються телеангіоектазії на обличчі (носі і щоках) та мають вигляд червоних ліній.
Якщо  Ви не страждаєте хронічними захворюваннями (гіпертонічна хвороба, варикозна хвороба) -  то наявність телеангіектазій можна розглядати як косметичний дефект. У цьому випадку,  лікуванням судинних зірочок буде їх видалення лазером. Тому, за наявності проблем зі здоров’ям, лікування судинних зірочок має починатися, перш за все, з лікування захворювання, яке їх викликало. Попередній запис на прийом до лікаря-дерматолога по тел. 71-15-60.
02.04.2013, Мар'яна:
Доброго дня. Я б хотіла дізнатися вартість УЗД печінки, нирок, а також черевної порожнини.

 Доброго дня, Мар'яна! Вартість ультразвукової діагностики складає:

1.Комплексно черевна порожнина: (печінка, жовчний міхур, жовчні протоки, підшлункова залоза, селезінка) - 125-00 грн. ,  

2.Нирки, наднирники - 65 грн.

31.03.2013, Наталія:
Добрий день! У мене двоє дітей, один з них хворий(2,5 роки),лікарі встановили діагноз фенілкетонурія, ми постійно дотримуємось певного харчування. Ми хочемо ще дітей. Чи можу я народити здорову дитину?

 Доброго дня, Наталія! Фенілкетонурія - спадкове захворювання, яке характеризується головним чином ураженням нервової системи, механізм успадкування - аутосомно-рецесивний. Це означає, що у 75% зі 100%  Ви можете народити здорову майбутню дитину. Детальну консультацію з цього приводу Вам може надати лікар-генетик, який приймає кожного четверга з 16:00 до 19:00. Попередній запис на прийом по тел. 71-15-60.

31.03.2013, Віка:
Скільки коштує пройти огляд офтальмолога?

 Доброго дня, Вікторія! Вартість огляду та консультації лікаря-офтальмолога становить 50 грн. Прийом проводиться в салон-магазині "ОПТИКА МЕДЕКС" по вул. Грюнвальдська,4а. тел. (0342) 50-50-05

31.03.2013, Леся:
Доброго дня скажіть будь ласка чи можна у вашій клініці за допомогою лазерної хірургії в отоларингології видалити віск з передньої стінки вуха. І якщо можна скільки це буде коштувати.

 Доброго дня, Леся! Просимо детальніше написати про свої проблеми із зазначенням  анамнезу, або за детальнішою консультацією Ви можете звернутися на прийом до лікаря-отоларинголога. Прийом щодня з 9:00 до 11:30 і з 16:00  до 18:00. тел. (0342) 71-15-60. 

29.03.2013, наталя:
добрий день!!! я б хотіла дізнатися ціну аналізів на рівень гормонів: -естріол вільний -альфа-фетопропротеїн -плацентарний лактоген і ще, чи залежить результат від терміну вагітності?коли я буду здавати аналізи вказувати термін кому???

 Доброго дня, Наталія!  Вартість даних обстежень становить:

1.Естріол вільний - 80 грн.

2.Альфа-фетопропротеїн - 80 грн.

3.Плацентарний лактоген - 140 грн. Забір крові з вени-18 грн

Технологія проведення та отримання визначень (показників)  даних аналізів від терміну вагітності не залежить, має значення інтерпретація їх лікарем по відношенні до терміну вагітності, оскільки в різні терміни норми показників відрізняються (шкала додається до кожного аналізу). 

29.03.2013, Надія:
Доброго дня, підскажіть чи можна здати у вас аналізи на тестостерон - Загальний і вільний;сексозвязуючий глобулін,DFEA-C? Коли здавати, скільки коштує і коли будуть результати?

 Доброго дня, Надія! Індекс вільного та біодоступного тестостерону включає в себе: тестостерон загальний, секс-зв’язуючий глобулін, альбумін - вартасть 190 грн. ДГЕА (дегідроепіандростерон-сульфат) - вартість 80 грн. Забір крові з вени-18 грн. Час виконання при здачі аналізу до 13:00 становить 6-8 годин. Рекомендовано проходити гормональне обстеження зранку натщесерце з дотриманням дієти день напередодні.

28.03.2013, Павло:
Доброго дня, у мене збільшення молочної залози у чоловіків з гіпертрофією залоз і жирової тканини, Чи проводять у вас операції по вирізанню молочної залози, та яка їх ціна(з аналізами) і до якого лікаря потрібно звернутися до ендокринолога чи до хірурга?

Доброго дня, Павло! Гінекомастія - це доброякісне збільшення грудних залоз у чоловіків. 

Розмір збільшення грудної залози може бути різним - від 1 до 10 см. Зовні збільшена грудна залоза виглядає як жіночі груди невеликого розміру. На розвиток і функціонування грудних залоз впливають андрогени, естрогени, а також соматотропний і гонадотропний гормони гіпофіза. Андрогенні гормони мають гіперпластичну дію на паренхіму грудних залоз. При нормальному функціонуванні яєчок гінекомастія не розвивається. 
Гінекомастія має три стадії: 1. Проліферуюча гінекомастія. Сама початкова стадія, яка триває приблизно 4 місяці. Ця стадія є оборотною, тобто при призначенні консервативної терапії збільшена залоза може повернутися до колишніх розмірів.
2. Проміжна стадія тривати від 4 місяців до 1 року. У цей період відбувається дозрівання тканин грудної залози. Зворотний розвиток при цій стадії відбувається дуже рідко.
3.Фіброзна стадія характеризується появою в грудній залозі зрілої сполучної тканини, відкладенням жирової тканини навколо залозистої тканини. Зворотному розвитку грудна залоза при такій стадії не піддається.
Консервативне лікування гінекомастії проводить лікар-уролог сумісно з лікарем-ендокринологом. З метою зменшення об'єму грудних залоз призначається гормональна терапія, яка призводить до нормалізації балансу тестостерон / естрогени, а внаслідок чого - зменшення грудних залоз. 
Хірургічне лікування гінекомастії проводиться в тих випадках, коли консервативна терапія неефективна, або коли з самого початку зрозуміло, що консервативна терапія буде неефективною. Мета хірургічного лікування - видалення тканини грудної залози і відновлення нормального контуру. 
Спершу перед тим, як проводити будь-яке лікування даного захворювання - потрібно встановити причину його виникнення!
Попередній запис на прийом до лікаря-уролога по тел. 71-15-60.
27.03.2013, Віктор:
Доброго дня. Скажіть будь ласка у вашій клініці видаляють хірургічним методом кисту Бейкера?

 Доброго дня, Вікторе! На даний час лікар-травматолог в нашому центрі не працює. Радимо звернутися в відділення травматології. 

27.03.2013, Оксана:
Добрий день! У Вас роблять алерготест у який входять 36 алергенів. Напишіть, будь ласка, перелік цих алергенів. Дякую!

 Доброго дня, Оксана!                                                                                                  Розширена панель Ig E 36 алергенів:  аспергіліус, кладоспоріум, вільха, береза, ліщина, костриця, грястиця, жито, тимофіївка, лобода, кульбаба,полин, яблуко, яловичина, морква, злаки-суміш, курятина, тріска, яйце ціле, горіх фундук, молоко, горох, свинина, картопля, соя, полуниця, томат, пшениця, пір’я-суміш, кінь, собака, кішка, таракан, домашній порох, кліщ птеронісімус, кліщ фарина. Вартість-700 грн.

Харчова панель Ig Е   36 алергенів:  мигдаль, банан, квасоля, яловичина, морква, капуста, селера, курятина, шоколад, тріска, кукурудза, білок яйця, жовток яйця, часник, молоко, гриби харчові, цибуля, апельсин, горох, арахіс, свинина, картопля, родзинки, рис, жито, морепродукти, соя, гарбуз, цукор, томат, тунець, індичка, горіх волоський, пшениця, дріжджі. Вартість-700 грн.поставити запитання

Останні новини

12.09.2016.

 Клініка Медекс плюс вітає всіх жителів міста та області з прийдешнім святом Святого Миколая і радо повідомляє про "подарунки" для сво...

08.03.2016.
Відкрилась друга українська амбулаторія сімейної медицини

 Клініка "Медекс-плюс" радо повідомляє всіх пацієнтів про відкриття другої української амбулаторії сімейної медицини по вулиці Ге...

07.04.2016.
Масажний кабінет

З 5.07.2016р в клініці "Медекс плюс" почав працювати масажний кабінет.

всі новини


Наші переваги

Сучасне медичне обладнання
Провідні розробки європейських та азіатських компаній інстальовані в поліклініці Медекс. Сучасна лабораторія європейського рівня знаходиться в місті Івано-Франківську, по вулиці Військових Ветеранів, 10.

детальніше

Команда лікарів-професіоналів 
Багаторічний досвід роботи на ринку медичних послуг дозволив об'єднати одних з кращих спеціалістів в галузі. Досвід роботи, вчені ступені лікарів дозволяють ефективно впроваджувати сучасні методи діагностики та лікування.

детальнішe

Он-лайн реєстрація
Для економії часу пацієнтів, компанія Медекс першою в місті впровадила систему он-лайн реєстраці на прийом лікаря. Крім того, реалізовані елементи он-лайн консультацій провідними спеціалістами клініки.

детальніше

Ім'я, яке компанія Медекс заслужило сумлінною працею 
На ринку медичних послуг не так вже багато медичних компаній, назва яких викликає довіру та повагу, як у пересічних пацієнтів, так і у колег із інших медичних установ.

детальніше

Головна  |  Про нас  |  Клініка  |  Лабораторія  |  Контакти  |  Вакансії