Запитай у лікаря

поставити запитання
17.04.2013, Ксенія:
Мене цікавлять аналізи на рівень гормонів (ФСГ, ЛГ, пролактин, прогестерон,естрадіол) та урогенітальні інфекції. Дякую.

Доброго дня, Ксенія! Вартість даних обстежень зазначена нижче:

Гормони репродуктивної системи

ціна

Фолікулостимулюючий гормон

80-00

Лютеінізуючий гормон

80-00

Естрадіол

80-00

Прогестерон

80-00

Пролактин

80-00

Тестостерон

80-00

Естрадіол-тестотерон зв’язуючий глобулін

80-00

Комплексне лабораторне обстеження R-1 репродуктивної системи:  ФСГ, ЛГ, естрадіол, прогестерон , пролактин, тестостерон, кортизол                                                  

518-00

Комплексне лабораторне обстеження R-2 репродуктивної системи: ФСГ, ЛГ, естрадіол, прогестерон                              

288-00

Урогенітальні інфекції

ціна

Хламідія ( Chl. trachomatis) ПЛР - якісне визначення                                                      

70-00

Уреаплазма диференціювання типів  (U. urealiticum et parvum) ПЛР -якісне визначення                                                       

70-00

Уреаплазма (без визначення типу)  ПЛР-кількісне визначення                                                 

95-00

Мікоплазма ( M. genitalium)  ПЛР -якісне визначення                                                       

60-00

Мікоплазма (M. hominis) ПЛР-якісне визначення                                                        

60-00

Трихомонада (Tr.vaginalis ) ПЛР -якісне визначення                                                        

60-00

Гонокок   (Neisseria gonorrae)  ПЛР -якісне визначення                                                       

80-00

Гарднерела ( G.vaginalis )  ПЛР -якісне визначення                                                       

60-00

Кандіда  ПЛР -якісне визначення                                                      

60-00

Сифіліс (Treponema pallidum) ПЛР -якісне визначення     

105-00

Папіломавірус низькоонкогенний 6,11 типи 

ПЛР -якісне визначення                                                                       

70-00

Папіломавірус високоонкогенний 16 і 18 типи

ПЛР-якісне визначення                                                                        

70-00

Папіломавірус високоонкогенний 16 і 18 типи

ПЛР -кількісне визначення                                                                

75-00

Папіломавірус високоонкогенний ПЛР скринінг - якісне визначення: 16,18, 31, 33, 35,39,45,52,53,56,58,59,66,70 типи  з окремим виявленням 16 типу                                                                                                   

120-00

Папіломавірус високоонкогенний ПЛР скринінг - кількісне визначення :16,18, 31, 33, 35,39,45,52,53,56,58,59,66,70 типи  без визначення генотипу                                                                                                

145-00

Незахищений статевий акт  U -1: урогенітальний мазок, ПЛР-дослідження на виявлення: хламідій, уреаплазм, мікоплазм, герпесу, гонококу, трихомонади, РМП

477-00

Патологія шийки матки U-2: урогенітальний мазок, цитологія шийки матки, ПЛР-дослідження на HPV 6,11 типи, HPV високоонкогенний скринінг, HV 1-2, CMV

374-00

Комплекс урогенітальних інфекцій   U-3: хламідія, уреаплазми, мікоплазми.

234-00

Комплекс урогенітальних інфекцій   U-4: хламідія, уреаплазми, мікоплазми, HV 1-2, CMV

360-00

16.04.2013, Ксенія:
Скільки коштують аналізи на TORCH інфекції(ПЛР, кров) і гормони? Дякую за відповідь.

 Доброго дня, Ксенія!  Лабораторія лікувально-діагностичного центру надає широкий спектр послуг, отож просимо  написати показники, що Вас цікавлять!

15.04.2013, Віталій:
Добрий день! Скажіть будь-ласка чи можна здавати аналіз крові: ЗАК; CRP; ЦІК;РФ; віментин, якщо я прийняв одну інекцію ФЛОСТЕРОН.Може потрібен якийсь період? Дякую гарно!!!

 Доброго дня, Віталій!  Радимо узгодити час здачі аналізу з Вашим лікуючим лікарем, оскільки Він буде інтерпретувати результати досліджень. Препарати гормонів кори надниркових залоз та їх синтетичні аналоги впливають на дані показники крові!

14.04.2013, Іванна:
Скажіть будь ласка, ви робите калограму??? Якщо так, скільки коштує дана послуга та за який час. Дякую.

 Доброго дня, Іванна! Вартість даного аналізу становить - 75 грн., термін виконання 1 день за умови доставки матеріалу з понеділка по п'ятницю з 8:00 до 15:00.

14.04.2013, malushka:
добрий день не знаю чи по адресу звернулась але думаю так..я ВжЕ ПРОСТО НЕ зНАю ДО КОгО ЗВЕРТАТИСь І ЩО РОБИТи МОжЕ ВИ МЕНІ ПОРАДИТЕ .. Я ВжЕ БАгАТО років МАю ХРОНІЧ ТОНЗЕЛІТ ДужЕ ЧАСТО ХВОРІЛА ОСОБЛИВО ПІСля РОДІВ ... ПЕРЕВАжно ХВОРІЛА ДО 3,4 днів темп піднімалась там 37 і більше і т.п. але перший раз в житті мене вже 2 тижні жахливий стан крутить тіло(ломит),температури головне не має! 36,6 плюс слабкість і взагалі дискомфорт і погано почуваю себе.. я ніколи такого не мала.. 2 тиж назад мене як завжди поч боліти горло я поч лікуватись горло вилікувала але замітила що стан жахливий і звернулась до лора вона мені виписала всякі там пшикалки для горла і відправила на ревмопроби,за кров, сеча..на цукор ревмопроби мої їй не сподобались ось вони:ТРАНСАМІНАЗИ алт 0.36 Аст 0.3 серомукоїди 0,140 СРБ 2 шги АСЛ "0" 400 РФ 3 од/ши цік цоз лікар сказала що інші аналізи в нормі..вона мені виписала біцілін мені робили пробу і мені не підійшов реакція пішла на нього після цього лікар нічо не приписала я мучаюсь 2 з половино тижня!що мені робити ???ще мене пост тисне орло ось я ще 2 тиж назад якраз коли здав ревмопроби робила мазок із горла...правда не можу все розібрати S ошчи 3.0.10 в третій степені S wrіdaM 1.4.10 в четвертій степені p. Candіda 10 s і ще хочу додати що пила тиждень імупрет не помагає всеод погано мені кардіограму робила в нормі невже це від горла зі мно таке.. і може краще виріз гланди??

 Доброго дня, Мalushka! Формування хронічного запального вогнища в мигдаликах та розвиток тонзилогенних процесів в організмі відбуваються в результаті тривалої взаємодії інфекції на організм. При цьому важливу роль відіграє стан імунітету. Пусковим моментом є порушення помпового механізму мигдаликів, що забезпечує самоочищення мигдаликів При виборі методу лікування хронічного тонзиліту враховують його клінічну форму і, якщо вона декомпенсована, – види декомпенсації. Перед початком терапії проводять санацію порожнини рота. Лікування хронічного тонзиліту може бути консервативним, напівхірургічним та хірургічним.

Консервативне лікування показане при компенсованій формі, а також при декомпенсованій, що проявляється рецидивами ангін. Також до нього вдаються за наявності протипоказань для хірургічного втручання.

Рекомендуємо проконсультуватися у завідуючого кафедрою отоларингології і хірургії шиї ІФДМУ, доктора медичних наук, професора - Поповича Василя Івановича, запис по тел. (0342) 71-15-60.

14.04.2013, анонім:
доброго дня. мені 49 років на руках і ногах сильно видніються вени. вони появилися 20 років тому. постійно фізично працюю.чи можете допомогти, а то вже ховаю руки від людей в автобусі.

 Доброго дня! Рекомендуємо звернутися на прийом до лікаря-ангіолога, який визначить Ваш стан і дасть рекомендації. Попередній запис по тел. 71-15-60.

14.04.2013, Василь:
чи є якесь лікування гінекомастії без хірургічного втручання? Поставлений діаноз двохстороння гінекомастія, пройшов аналізи тестостерон общий-12,9, тестостерон свободний-6,58, ФСГ-2,9, пролактин-16,39, ЛГ-3.

 Доброго дня, Василь! 1.- Для того, щоб провести інтерпретацію Ваших обстежень, просимо написати норми показників тієї лабораторії де проводились дослідження.  2.- Розмір збільшення грудної залози може бути різним - від 1 до 10 см. Зовні збільшена грудна залоза виглядає як жіночі груди невеликого розміру. На розвиток і функціонування грудних залоз впливають андрогени, естрогени, а також соматотропний і гонадотропний гормони гіпофіза. Андрогенні гормони мають гіперпластичну дію на паренхіму грудних залоз. При нормальному функціонуванні яєчок гінекомастія не розвивається. 

Гінекомастія має три стадії: 1. Проліферуюча гінекомастія. Сама початкова стадія, яка триває приблизно 4 місяці. Ця стадія є оборотною, тобто при призначенні консервативної терапії збільшена залоза може повернутися до колишніх розмірів.
2. Проміжна стадія тривати від 4 місяців до 1 року. У цей період відбувається дозрівання тканин грудної залози. Зворотний розвиток при цій стадії відбувається дуже рідко.
3.Фіброзна стадія характеризується появою в грудній залозі зрілої сполучної тканини, відкладенням жирової тканини навколо залозистої тканини. Зворотному розвитку грудна залоза при такій стадії не піддається.
Консервативне лікування гінекомастії проводить лікар-уролог сумісно з лікарем-ендокринологом. З метою зменшення об'єму грудних залоз призначається гормональна терапія, яка призводить до нормалізації балансу тестостерон / естрогени, а внаслідок чого - зменшення грудних залоз. 
Хірургічне лікування гінекомастії проводиться в тих випадках, коли консервативна терапія неефективна, або коли з самого початку зрозуміло, що консервативна терапія буде неефективною. Мета хірургічного лікування - видалення тканини грудної залози і відновлення нормального контуру. 
Спершу перед тим, як проводити будь-яке лікування даного захворювання - потрібно встановити причину його виникнення! Попередній запис на прийом до лікаря-уролога по тел. 71-15-60.
14.04.2013, оксана:
Доброго дня!скажітьбудь-ласка лікар-проктолог у вас жінка чи мужчина?і чи може бути при геморої виділення крапель крові перед випороженням??дякую

 Доброго дня, Оксана!  Поява крові в калі має обов'язково вас насторожити, оскільки це може бути важливим симптомом різних захворювань. Лікарю необхідно розповісти про те, як часто з'являється кров в калі, чи має вона яскраво-червоний колір або темний, що нагадує дьоготь. Якщо джерело кровотечі знаходиться в товстому кишечнику, то в калі, як правило, міститься незмінена кров. Пораження тонкого кишечника супроводжується чорним  стільцем. У тих випадках, коли кровотеча має вигляд свіжих крапель крові наприкінці акту дефекації, зазвичай лікар може запідозрити  діагноз геморой або анальна тріщина.

 В нашому лікувально-діагностичному центрі приймає лікар хірург-проктолог Юкіш Тарас Миронович.

  Підготовка до первинного огляду проктолога: за 1-2 години до прийому поставити невелику очисну клізму. Обмежень у прийомі їжі немає.  Якщо Ви записані на прийом після роботи у вечірній час, і можливості підготуватися немає, то очисну клізму можна поставити після вранішнього стільця. Такої підготовки цілком достатньо для огляду анального каналу, виявлення патології гемороїдальних вузлів, тріщин і т.д. Якщо при первинному огляді плануються додаткові методи діагностики, наприклад ректороманоскопія, готуватися потрібно більш ретельно. Якщо є сильний біль в задньому проході або рясна кровотеча, то готуватися до огляду не потрібно. 

  Підготовка до ректороманоскопії. Існує два способи підготовки: 1. проносним (фортранс),
2. очисною клізмою.
Кожен з методів має свої плюси і мінуси: підготовка клізмами – заняття досить обтяжлива і тривале,  фортранс неприємний на смак, його потрібно випити досить багато. Якість підготовки однакова в обох випадках, так що вибір залишається за Вами. 
Підготовка препаратом Фортранс. 
Прийом Фортрансу бажано починати через 1,5 – 2 години після їжі.
Кожен пакетик препарату розчиняється в 1 літрі води. За 1 годину потрібно випити 1 літр розчину, по склянці протягом 15 хвилин невеликими ковтками. Обмежень в їжі немає. 
При обстеженні вранці препарат приймається напередодні, 2 пакети фортрансу розводяться в 2 літрах води і приймаються з 15:00 до 19:00 години, приблизний час дії проносного – 16-20 годин. 
При обстеженні у другій половині дня, прийом препарату розбивається на два дні. Напередодні потрібно випити 2 літри розчину (тобто 2 пакети) з 17:00 до 19:00 години, приблизний час дії – 18-20 годин. У день дослідження необхідно прийняти ще 1 пакет з 7:00 до 9:00 години, очікуваний час дії проносного – 8 годин.
Підготовка клізмами.
При обстеженні вранці: легка вечеря, легкий сніданок. Напередодні ввечері 1-2 очисних клізми (до чистої води), 1 очисна клізма вранці за 1-1,5 години до візиту.
При обстеженні у другій половині дня (15:00 до 17:00 год.)- легкий сніданок, не обідати. Очисні клізми (кухоль Есмарха)  робляться в 12:00, 13:00, 14:00 год. 
Рекомендуємо попередній запис на прийом по тел. 71-15-60.

12.04.2013, оксана:
мене цікавить чи є побічні ефекти після операції лазером варикозних вен

 Доброго дня, Оксана! Попри всі позитиви, лазерна коагуляція, як і кожна з методик хірургічного лікування варикозно поширених вен нижніх кінцівок, може в ряді випадків мати ускладнення. До них належать почервоніння шкіри над коагульованою веною, короткотривале затерпання шкіри, незначний набряк, опіки шкіри, місцевий тромбофлебіт. Слід зазначити, що всі вони, якщо й виникають, то носять поміркований зворотній характер.

11.04.2013, Альона:
Доброго дня!у мене певний період тривають виділення,світло білого кольору, яких раніше не було.....скажіть це молочниця?як її лікувати?відпишіть будь ласка...дякую

 Доброго дня, Альона!  Діагноз "молочниця" підтверджується за допомогою мазка на мікрофлору в якому можна виявити не тільки грибки роду кандіда, що зазвичай провокують появу білих виділень, але й супутню мікрофлору при наявності якої тактика лікування змінюється по відношенні до даних збудників.                                  (1. Лактобацили "палички Додерлейна" - у нормі ці палички присутні у великій кількості в мікрофлорі піхви, зниження їх кількості свідчить про бактеріальному вагінозі. 2. Дріжджі - в невеликій кількості входять до складу нормальної мікрофлори піхви, але їх значне підвищення, особливо на тлі характерного свербіння в піхві і сирнистий виділень, є ознакою молочниці. 3. "Ключові" клітини - це клітини плоского епітелію, покриті бактеріями - гарднерелою. Наявність великої їх кількості в мазку свідчить про гарднерельоз. 4. Лептотрікс - це анаеробні грамнегативні бактерії, що зустрічаються при змішаних статевих інфекціях, таких як кандидоз та бактеріальний вагіноз або трихомоніаз та хламідіоз. Виявлення цих бактерій у гінекологічному мазку на флору передбачає призначення більш серйозного обстеження, ніж простий мазок. 5. Мобілункус - також анаеробний мікроорганізм, що зустрічається у жінок з кандидозом або бактеріальним вагінозом. 6. Трихомонада - найпростіший одноклітинний мікроорганізм, що викликає запальні процеси в сечостатевій сфері. 7. Гонококи (диплококи) - є збудниками гонореї. У нормі в мазку не виявляються. 8. Кишкова паличка - у нормі присутній в мазку лише в невеликих кількостях. Зміст великої кількості кишкової палички в мазку свідчить про бактеріальний вагіноз, порушенні правил особистої гігієни. 9. Коки (стрептококи, стафілококи, ентерококи) - є умовно патогенними мікроорганізмами. У невеликій кількості входять до складу нормальної флори, тоді як збільшення їх кількості свідчить про наявність інфекції.         Отже, маючи тепер цю інформацію ми хочемо порекомендувати звернутися на прийом до лікаря-гінеколога, після якого Вам надамо вичерпну інформацію щодо стану здоров'я  і успішно пролікуємо. Підготовка до здачі мазка на флору: за 1-2 дні до здачі мазка не рекомендуються статеві контакти і спринцювання, виключається застосування лубрикантів, свічок, таблеток і кремів. Мазок бажано здавати в перші дні після закінчення менструації або перед початком нового циклу, не слід здавати під час менструації, так як менструальні виділення роблять недостовірною лабораторну діагностику. За 2-3 години до огляду гінеколога не слід мочитися. Гігієна статевих органів не проводиться в день огляду, а напередодні - тільки теплою водою без використання мила.поставити запитання

Останні новини

01.09.2018.
АКЦІЯ НА РІЗДВЯНІ СВЯТА!!!

 Клініка "Медекс плюс" рада повідомити про акцію на різдвяні свята: ЛИШЕ ДО 15.02.18 ФІБРОГАСТРОСКОПІЯ, УЗД ОРГАНІВ ЧЕРЕВНОЇ ПОРОЖНИНИ ТА ...

12.09.2016.

 Клініка Медекс плюс вітає всіх жителів міста та області з прийдешнім святом Святого Миколая і радо повідомляє про "подарунки" для сво...

08.03.2016.
Відкрилась друга українська амбулаторія сімейної медицини

 Клініка "Медекс-плюс" радо повідомляє всіх пацієнтів про відкриття другої української амбулаторії сімейної медицини по вулиці Ге...

всі новини


Наші переваги

Сучасне медичне обладнання
Провідні розробки європейських та азіатських компаній інстальовані в поліклініці Медекс. Сучасна лабораторія європейського рівня знаходиться в місті Івано-Франківську, по вулиці Військових Ветеранів, 10.

детальніше

Команда лікарів-професіоналів 
Багаторічний досвід роботи на ринку медичних послуг дозволив об'єднати одних з кращих спеціалістів в галузі. Досвід роботи, вчені ступені лікарів дозволяють ефективно впроваджувати сучасні методи діагностики та лікування.

детальнішe

Он-лайн реєстрація
Для економії часу пацієнтів, компанія Медекс першою в місті впровадила систему он-лайн реєстраці на прийом лікаря. Крім того, реалізовані елементи он-лайн консультацій провідними спеціалістами клініки.

детальніше

Ім'я, яке компанія Медекс заслужило сумлінною працею 
На ринку медичних послуг не так вже багато медичних компаній, назва яких викликає довіру та повагу, як у пересічних пацієнтів, так і у колег із інших медичних установ.

детальніше

Головна  |  Про нас  |  Клініка  |  Лабораторія  |  Контакти  |  Вакансії