Запитай у лікаря

поставити запитання
30.04.2013, Надія:
Добрий вечір.Чи можна у вас дізнатися результати аналізів онлайн і як?

 Доброго дня, Надія! Даний вид послуг на даний час не надається.

29.04.2013, Світлана:
Доброго дня!Скажіть,будь ласка, чи у вашій лабораторії можна здати аналіз на хламідіоз саме з кон"юктиви ока і якщо так,то яка вартість такого аналізу?

 Доброго дня, Світлана! Вартість ПЛР дослідження на хламідію становить 70 грн., забір з кон'юктиви 12 грн. 

28.04.2013, юлія:
добрий вечір! скажіть будь ласка у вашій клініці лікують чи видаляють чи зменшують розтяжки тобто стриі на тілі? скількі це коштує?

 Доброго дня, Юлія!  У нашій клініці проводить  лікування розтяжок (стрій) лікар-дерматолог, використовуючи лазерну технологію. Ціна одного сеансу 150 грн.  за 10 кв .см. 

25.04.2013, Сергій:
У матері на протязі декількох років постійно турбує кашель. Напевно щось з бронхами. Чи є у вас спеціалісти цього профілю?

 Доброго дня, Сергію! Пацієнтів з захворюваннями легеневої системи приймає первинно лікар-терапевт і в залежності від виявленої патології визначає лікувальну тактику. Попередній запис на прийом по тел. 71-15-60.

25.04.2013, Ольга:
Доброго дня! Скажіть, будь ласка, скільки коштує консультація у лікаря-проктолога і який режим його роботи у святкові та вихідні дні. Дякую!

 Доброго дня, Ольга! Лікар-проктолог приймає:  вівторок з 8.30-12.00 год.,  п'ятницю  з 16.00-18.00, суботу з 9.00-13.00 год. Вартість консультації 100,00 грн., рекомендовано попередній запис по тел. 71-15-60.  Підготовка до первинного огляду проктолога: за 1-2 години до прийому поставити невелику очисну клізму. Обмежень у прийомі їжі немає.  Якщо Ви записані на прийом після роботи у вечірній час, і можливості підготуватися немає, то очисну клізму можна поставити після вранішнього стільця. Такої підготовки цілком достатньо для огляду анального каналу, виявлення патології гемороїдальних вузлів, тріщин і т.д. Якщо при первинному огляді плануються додаткові методи діагностики, наприклад ректороманоскопія, готуватися потрібно більш ретельно. Якщо є сильний біль в задньому проході або рясна кровотеча, то готуватися до огляду не потрібно. 

22.04.2013, Люда:
Після невдалого педикюру почав наривати великий палець,я прикладала іхтіолову мазь 3 дні, палець не болить , але спухший і трохи фіолетово-червоний.Що робити?

Доброго дня, Людмила! Радимо звернутися на прийом до лікаря-хірурга. Попередній запис по тел. 71-15-60.

22.04.2013, Михаил:
Здраствуйте, можна ли в Ивано-Франковске в вашем отделении сделать лазерную операцию на сосудистую звездочку на носу. Заранеее спасибо.

Доброго дня, Михайле! Якщо  Ви не страждаєте хронічними захворюваннями (гіпертонічна хвороба, варикозна хвороба) -  то наявність телеангіектазій можна розглядати як косметичний дефект. У цьому випадку,  лікуванням судинних зірочок буде їх видалення лазером. Тому, за наявності проблем зі здоров’ям, лікування судинних зірочок має починатися, перш за все з  захворювання, яке їх викликало. Вартість огляду лікаря-дерматолога становить 150 грн. Для зручності і для того, щоб не очікувати в черзі - ми рекомендуємо попередній запис, тел. 71-15-60. Прийом проводиться щодня з 9:00 до 17:00, субота з 9:00до 15:00.

21.04.2013, лєна:
Чи можна лікувати лазерною хірургією варикоз у вагітних??

 Доброго дня, Лєна! Дати однозначну відповідь без огляду важко, оскільки не знаємо ступінь, поширеність варикозно змінених вен,  загальний Ваш стан. Отже, зважаючи на все це - рекомендуємо проконсультуватися у лікаря-ангіолога. Попередній запис по тел. 71-15-60.

19.04.2013, Вікторія:
Доброго дня.Скажіть чи робите ви медикаментозний аборт?Якщо робите,то в який термін вагітності,яка ціна?Дякую.

 Доброго дня, Вікторія! Лікувально-діагностичний центр «Медекс» проводить медикаментозне переривання вагітності. Ціна самого переривання 900 грн. Перед проведенням даної процедури лікар-гінеколог проводить огляд та обстеження (згідно сандарту передбаченим МОЗ), після чого за відсутності протипоказів - перериває. Обстеження лабораторні, огляд лікаря і огляд УЗД, оплачуються додатково! Технологія переривання передбачає перебування у клініці двічі під час прийому препаратів по 2-3 години.

17.04.2013, анонім:
Доброго дня! Я хочу задати питання, що стосується статевий органів. Інколи в мене буває колючий біль в яєчках, а коли я збуджуюсь, але немає сексу, то потім коли йду в туалет, то відчуваю дуже сильний біль, і канали, які підєднані до яєчок напухають. Також часто хожу в туалет. Скажіть будь ласка, це нормальні симтпоми, чи є якісьвідхилення, які потрібно лікувати? Наперед дякую за відповідь!


поставити запитання

Останні новини

01.09.2018.
АКЦІЯ НА РІЗДВЯНІ СВЯТА!!!

 Клініка "Медекс плюс" рада повідомити про акцію на різдвяні свята: ЛИШЕ ДО 15.02.18 ФІБРОГАСТРОСКОПІЯ, УЗД ОРГАНІВ ЧЕРЕВНОЇ ПОРОЖНИНИ ТА ...

12.09.2016.

 Клініка Медекс плюс вітає всіх жителів міста та області з прийдешнім святом Святого Миколая і радо повідомляє про "подарунки" для сво...

08.03.2016.
Відкрилась друга українська амбулаторія сімейної медицини

 Клініка "Медекс-плюс" радо повідомляє всіх пацієнтів про відкриття другої української амбулаторії сімейної медицини по вулиці Ге...

всі новини


Наші переваги

Сучасне медичне обладнання
Провідні розробки європейських та азіатських компаній інстальовані в поліклініці Медекс. Сучасна лабораторія європейського рівня знаходиться в місті Івано-Франківську, по вулиці Військових Ветеранів, 10.

детальніше

Команда лікарів-професіоналів 
Багаторічний досвід роботи на ринку медичних послуг дозволив об'єднати одних з кращих спеціалістів в галузі. Досвід роботи, вчені ступені лікарів дозволяють ефективно впроваджувати сучасні методи діагностики та лікування.

детальнішe

Он-лайн реєстрація
Для економії часу пацієнтів, компанія Медекс першою в місті впровадила систему он-лайн реєстраці на прийом лікаря. Крім того, реалізовані елементи он-лайн консультацій провідними спеціалістами клініки.

детальніше

Ім'я, яке компанія Медекс заслужило сумлінною працею 
На ринку медичних послуг не так вже багато медичних компаній, назва яких викликає довіру та повагу, як у пересічних пацієнтів, так і у колег із інших медичних установ.

детальніше

Головна  |  Про нас  |  Клініка  |  Лабораторія  |  Контакти  |  Вакансії