Запитай у лікаря

поставити запитання
03.04.2013, Романія:
Добрий день! Скажіть, будь ласка, яка вартість лазерної коагуляції? У мене варикоз на двох ногах. Дякую)

 Доброго дня, Романія! Читайте відповідь на одне запитання нижче. 

03.04.2013, Оксана:
Доброго дня! Хотіла б дізнатися про лікуання варикозу, чи можливе лазерне видалення на всіх стадіях??? Дякую.

 Доброго дня, Оксана! В кожному окремому випадку підхід до визначення методу лікування є диферинційований, зважуються всі "за і проти" (такі, як: супутні хвороби, вік, анатомічні особливості вен нижніх кінцівок, наявні чи відсутні ускладненя варикозу та ін. ряд факторів). Радимо спершу звернутися на огля та консультацію лікаря-ангіолога, після чого Ви отримаєте відповідь, вірну для даної патології! Попередній запис по тел. 71-15-60.

02.04.2013, Н.:
Добрий день! Скажіть, будь ласка, яка вартість лазерної коагуляції? У мене варикоз на двох ногах. Дякую)

 Доброго дня, Наталія! Вартість первинного огляду лікаря-ангіолога з призначенням необхідного передопераційного обстеження  та лікування становить 150 грн. Для уточнення діагнозу проводиться ультразвукове доплерографічне сканування нижніх кінцівок та враховуються  наявність супутніх захворювань. Вартість операцій без дообстеження та знеболення однієї ноги складає:

1.При варикозному розширенні підшкірних вен  3000-00 грн. 2. При вроджених і набутих венозних дисплазіях 2500-00 грн. 3.При артеріо-венозних норицях 4000-00 грн. 4.Усунення за допомогою лазера ретикулярного варикозу і  телеангіектазій (судинних зірочок за 100см.кв.) 600-00 грн. 5.Естетична мікрофлебектомія 1000-00 грн. Попередній запис на прийом по тел. 71-15-60.

 

02.04.2013, ирина:
Проводят ли в вашей клинике удаление сосудистых звездочек или сосудистой сетки

 Доброго дня, Ірино! Судинні зірочки є дрібні внутрішньошкірні розширені судини, які з’являються найчастіше на обличчі, також досить часто проявляються на ногах і інших ділянках тіла. З’являються, коли внутрішньошкірні капіляри втрачають свій тонус і бувають самої різної форми: часто зустрічаються у формі дерева, сіточок, зірочок.

Найбільш часто з’являються телеангіоектазії на обличчі (носі і щоках) та мають вигляд червоних ліній.
Якщо  Ви не страждаєте хронічними захворюваннями (гіпертонічна хвороба, варикозна хвороба) -  то наявність телеангіектазій можна розглядати як косметичний дефект. У цьому випадку,  лікуванням судинних зірочок буде їх видалення лазером. Тому, за наявності проблем зі здоров’ям, лікування судинних зірочок має починатися, перш за все, з лікування захворювання, яке їх викликало. Попередній запис на прийом до лікаря-дерматолога по тел. 71-15-60.
02.04.2013, Мар'яна:
Доброго дня. Я б хотіла дізнатися вартість УЗД печінки, нирок, а також черевної порожнини.

 Доброго дня, Мар'яна! Вартість ультразвукової діагностики складає:

1.Комплексно черевна порожнина: (печінка, жовчний міхур, жовчні протоки, підшлункова залоза, селезінка) - 125-00 грн. ,  

2.Нирки, наднирники - 65 грн.

31.03.2013, Наталія:
Добрий день! У мене двоє дітей, один з них хворий(2,5 роки),лікарі встановили діагноз фенілкетонурія, ми постійно дотримуємось певного харчування. Ми хочемо ще дітей. Чи можу я народити здорову дитину?

 Доброго дня, Наталія! Фенілкетонурія - спадкове захворювання, яке характеризується головним чином ураженням нервової системи, механізм успадкування - аутосомно-рецесивний. Це означає, що у 75% зі 100%  Ви можете народити здорову майбутню дитину. Детальну консультацію з цього приводу Вам може надати лікар-генетик, який приймає кожного четверга з 16:00 до 19:00. Попередній запис на прийом по тел. 71-15-60.

31.03.2013, Віка:
Скільки коштує пройти огляд офтальмолога?

 Доброго дня, Вікторія! Вартість огляду та консультації лікаря-офтальмолога становить 50 грн. Прийом проводиться в салон-магазині "ОПТИКА МЕДЕКС" по вул. Грюнвальдська,4а. тел. (0342) 50-50-05

31.03.2013, Леся:
Доброго дня скажіть будь ласка чи можна у вашій клініці за допомогою лазерної хірургії в отоларингології видалити віск з передньої стінки вуха. І якщо можна скільки це буде коштувати.

 Доброго дня, Леся! Просимо детальніше написати про свої проблеми із зазначенням  анамнезу, або за детальнішою консультацією Ви можете звернутися на прийом до лікаря-отоларинголога. Прийом щодня з 9:00 до 11:30 і з 16:00  до 18:00. тел. (0342) 71-15-60. 

29.03.2013, наталя:
добрий день!!! я б хотіла дізнатися ціну аналізів на рівень гормонів: -естріол вільний -альфа-фетопропротеїн -плацентарний лактоген і ще, чи залежить результат від терміну вагітності?коли я буду здавати аналізи вказувати термін кому???

 Доброго дня, Наталія!  Вартість даних обстежень становить:

1.Естріол вільний - 80 грн.

2.Альфа-фетопропротеїн - 80 грн.

3.Плацентарний лактоген - 140 грн. Забір крові з вени-18 грн

Технологія проведення та отримання визначень (показників)  даних аналізів від терміну вагітності не залежить, має значення інтерпретація їх лікарем по відношенні до терміну вагітності, оскільки в різні терміни норми показників відрізняються (шкала додається до кожного аналізу). 

29.03.2013, Надія:
Доброго дня, підскажіть чи можна здати у вас аналізи на тестостерон - Загальний і вільний;сексозвязуючий глобулін,DFEA-C? Коли здавати, скільки коштує і коли будуть результати?

 Доброго дня, Надія! Індекс вільного та біодоступного тестостерону включає в себе: тестостерон загальний, секс-зв’язуючий глобулін, альбумін - вартасть 190 грн. ДГЕА (дегідроепіандростерон-сульфат) - вартість 80 грн. Забір крові з вени-18 грн. Час виконання при здачі аналізу до 13:00 становить 6-8 годин. Рекомендовано проходити гормональне обстеження зранку натщесерце з дотриманням дієти день напередодні.поставити запитання

Останні новини

12.09.2016.

 Клініка Медекс плюс вітає всіх жителів міста та області з прийдешнім святом Святого Миколая і радо повідомляє про "подарунки" для сво...

08.03.2016.
Відкрилась друга українська амбулаторія сімейної медицини

 Клініка "Медекс-плюс" радо повідомляє всіх пацієнтів про відкриття другої української амбулаторії сімейної медицини по вулиці Ге...

07.04.2016.
Масажний кабінет

З 5.07.2016р в клініці "Медекс плюс" почав працювати масажний кабінет.

всі новини


Наші переваги

Сучасне медичне обладнання
Провідні розробки європейських та азіатських компаній інстальовані в поліклініці Медекс. Сучасна лабораторія європейського рівня знаходиться в місті Івано-Франківську, по вулиці Військових Ветеранів, 10.

детальніше

Команда лікарів-професіоналів 
Багаторічний досвід роботи на ринку медичних послуг дозволив об'єднати одних з кращих спеціалістів в галузі. Досвід роботи, вчені ступені лікарів дозволяють ефективно впроваджувати сучасні методи діагностики та лікування.

детальнішe

Он-лайн реєстрація
Для економії часу пацієнтів, компанія Медекс першою в місті впровадила систему он-лайн реєстраці на прийом лікаря. Крім того, реалізовані елементи он-лайн консультацій провідними спеціалістами клініки.

детальніше

Ім'я, яке компанія Медекс заслужило сумлінною працею 
На ринку медичних послуг не так вже багато медичних компаній, назва яких викликає довіру та повагу, як у пересічних пацієнтів, так і у колег із інших медичних установ.

детальніше

Головна  |  Про нас  |  Клініка  |  Лабораторія  |  Контакти  |  Вакансії