Запитай у лікаря

поставити запитання
11.04.2013, Альона:
Доброго дня!у мене певний період тривають виділення,світло білого кольору, яких раніше не було.....скажіть це молочниця?як її лікувати?відпишіть будь ласка...дякую

 Доброго дня, Альона!  Діагноз "молочниця" підтверджується за допомогою мазка на мікрофлору в якому можна виявити не тільки грибки роду кандіда, що зазвичай провокують появу білих виділень, але й супутню мікрофлору при наявності якої тактика лікування змінюється по відношенні до даних збудників.                                  (1. Лактобацили "палички Додерлейна" - у нормі ці палички присутні у великій кількості в мікрофлорі піхви, зниження їх кількості свідчить про бактеріальному вагінозі. 2. Дріжджі - в невеликій кількості входять до складу нормальної мікрофлори піхви, але їх значне підвищення, особливо на тлі характерного свербіння в піхві і сирнистий виділень, є ознакою молочниці. 3. "Ключові" клітини - це клітини плоского епітелію, покриті бактеріями - гарднерелою. Наявність великої їх кількості в мазку свідчить про гарднерельоз. 4. Лептотрікс - це анаеробні грамнегативні бактерії, що зустрічаються при змішаних статевих інфекціях, таких як кандидоз та бактеріальний вагіноз або трихомоніаз та хламідіоз. Виявлення цих бактерій у гінекологічному мазку на флору передбачає призначення більш серйозного обстеження, ніж простий мазок. 5. Мобілункус - також анаеробний мікроорганізм, що зустрічається у жінок з кандидозом або бактеріальним вагінозом. 6. Трихомонада - найпростіший одноклітинний мікроорганізм, що викликає запальні процеси в сечостатевій сфері. 7. Гонококи (диплококи) - є збудниками гонореї. У нормі в мазку не виявляються. 8. Кишкова паличка - у нормі присутній в мазку лише в невеликих кількостях. Зміст великої кількості кишкової палички в мазку свідчить про бактеріальний вагіноз, порушенні правил особистої гігієни. 9. Коки (стрептококи, стафілококи, ентерококи) - є умовно патогенними мікроорганізмами. У невеликій кількості входять до складу нормальної флори, тоді як збільшення їх кількості свідчить про наявність інфекції.         Отже, маючи тепер цю інформацію ми хочемо порекомендувати звернутися на прийом до лікаря-гінеколога, після якого Вам надамо вичерпну інформацію щодо стану здоров'я  і успішно пролікуємо. Підготовка до здачі мазка на флору: за 1-2 дні до здачі мазка не рекомендуються статеві контакти і спринцювання, виключається застосування лубрикантів, свічок, таблеток і кремів. Мазок бажано здавати в перші дні після закінчення менструації або перед початком нового циклу, не слід здавати під час менструації, так як менструальні виділення роблять недостовірною лабораторну діагностику. За 2-3 години до огляду гінеколога не слід мочитися. Гігієна статевих органів не проводиться в день огляду, а напередодні - тільки теплою водою без використання мила.

09.04.2013, наталія:
Доброго дня.Порадьте будьласка до якого лікаря мені звернутися.Та порадьте щось!У мене під час інтимного контакту постійні болі у піхві(тобто від самого початку контакту і до його кінця,та деякого часу по закінченню-10-15 хв)Скільки буде коштувати у ваші клініці пройти мед-огляд по цій проблемі?

 Доброго дня, Наталія! Вартість прийому лікаря-гінеколога становить 100 грн. В залежності від виявлених змін спеціаліст порадить ефективний вихід з цієї неприємної ситуації. Попередній запис по тел. 71-15-60.

09.04.2013, Тарас:
Скільки коштує у вас ортопантомограма ?

Доброго дня, Тарас! Вартість даного обстеження становить 130 грн.

09.04.2013, анонім:
на руках і ногах сильно видніються вени. чи можна у вашій клініці це виправити

 Доброго дня! Опишіть будь-ласка детальніше Ваш вік, скарги та після чого вони проявились!

09.04.2013, марія:
почервоніння і печіння на обличчі. майже постоянне.що це ? чи можливо що це алиргія?

 Доброго дня, Марія! Для кожного захворювання шкіри є свої характерні ознаки, оцінити які можна тільки  побачивши. Радимо зертатися на прийом до лікаря-дерматолога!

07.04.2013, євген:
Добрий день. Скажіть будьласка скільки коштує здати аналізи на венеричні хвороби??

 Доброго дня, Євген! Радимо звернутися до лікаря-венеролога, який зважаючи на стан Вашого здоров'я, скарги та дані огляду - складе план обстеження. Перелік обстежень, що проводить наша лабораторія і лабораторні методи виявлення венеричних хворіб різні (ІФА-імуноферментного, хемілюмінесцентного аналізу, ПЛР-полімеразної ланцюгової реакції та ін).

07.04.2013, наталія:
Доброго дня.Скажіть будьласка скільки у ваші клініці коштує прийом у гініколога?

 Доброго дня, Наталія! Вартість прийому лікаря-гінеколога становить 100 грн. На прийомі також можливе проведення фотокольпоскопічного огляду шийки матки 70 грн. та обстеження, що є необхідні в кожному окремому випадку. Для зручності рекомендуємо попередній запис по тел. 71-15-60.

05.04.2013, Оксана:
Скажіть будь ласка, яка вартість зубної пломби

 Доброго дня, Оксана! Лікування каріозної порожнини буває поверхневим (поверхневий карієс), середнім (середній карієс) та глибоким (глибокий карієс), в зв'язку з чим вартість кожної пломби є різною, також має значення пломбувальний матеріал. Нижче зазначено вартості по кожній категорії і хочемо зазначити, що  лікувально- діагностичний центр надає гарантійний талон на проведене лікування!

Аплікаційна анестезія

10-00

Інфільтраційна анестезія

35-00

Провідникова анестезія

35-00

Накладання кофердаму

30-00

Лікування поверхневого карієсу фото полімерним матеріалом (Gradia direct)

100-00

Лікування поверхневого карієсу фотополімерним матеріалом (G-xnial)

120-00

Лікування поверхневого карієсу фотополімерним матеріалом (Venus )

130-00

Лікування середнього карієсу хімічним композитом

75-00

Лікування середнього карієсу фотополімерним матеріалом (Gradia direct)

150-00

Лікування середнього карієсу фотополімерним матеріалом (G-xnial)

170-00

Лікування середнього карієсу фотополімерним матеріалом (Venus)

190-00

Лікування глибокого карієсу хімічним композитом

100-00

Лікування глибокого карієсу  фотополімерним матеріалом  (Gradia direct)

150-00

Лікування глибокого карієсу фотополімерним матеріалом (G-xnial)

170-00

Лікування глибокого карієсу фотополімерним матеріалом (Venus )

190-00

Лікування глибокого карієсу склоіномерним цементом + фотополімер

190-00

Накладання  ізолюючої  прокладки

25-00

Накладання лікувальної прокладки

30-00

Накладання  прокладки під фотополімер

40-00

Накладання прокладки ( Кетас МоІаr )

25-00

Реставрація фронтального зуба

250-00

Реставрація бічного зуба

280-00

Герметизація фігур

50-00

Накладання емаль-герметизуючої рідини (фторування емалі)

30-00

Лікування 2 і більше відвідування ( за один прийом )

30-00

Розпломбування  кореневого каналу 1 кореневого зуба з ручною медикаментозною обробкою

30-00

Розпломбування  кореневого каналу 1 кореневого зуба з обробкою Morita

90-00

Розпломбування  кореневого каналу 2 кореневого зуба з ручною медикаментозною обробкою

60-00

Розпломбування  кореневого каналу 2 кореневого зуба з обробкою Morita

    180-00

Розпломбування  кореневого каналу 3 кореневого зуба з ручною медикаментозною обробкою

     90-00

Розпломбування  кореневого каналу 3 кореневого зуба з обробкою Morita

    225-00

Коренева пломба (Endometazone + гутаперчевий штифт)

    80-00

Коренева пломба (Нуbrit Cem + гутаперчевий штифт, гаряча гутаперча)

   100-00

05.04.2013, Наталя:
Доброго дня. Скажіть, будь ласка, чи можливо робити лазерну коагуляцію, якшо у мене вузлувата фібріома матки?

 Доброго дня, Наталія! Фіброміома тіла матки, яка має невеликі розміри і безсимптомний перебіг - не є протипоказом до даного виду хірургічного лікування варикозно поширених вен. В передопераційну підготовку повинна входити гінекологічна консультація.

05.04.2013, Ірина:
Доброго дня. Підкажіть, чи можна у вас попасти до дерматолога, і скільки коштує? Чи треба записуватися на прийом?

 Доброго дня, Ірина! Вартість огляду лікаря-дерматолога становить 150 грн. Для зручності і для того, щоб не очікувати в черзі - ми рекомендуємо попередній запис, тел. 71-15-60. Прийом проводиться щодня з 9:00 до 17:00, субота з 9:00до 15:00.поставити запитання

Останні новини

12.09.2016.

 Клініка Медекс плюс вітає всіх жителів міста та області з прийдешнім святом Святого Миколая і радо повідомляє про "подарунки" для сво...

08.03.2016.
Відкрилась друга українська амбулаторія сімейної медицини

 Клініка "Медекс-плюс" радо повідомляє всіх пацієнтів про відкриття другої української амбулаторії сімейної медицини по вулиці Ге...

07.04.2016.
Масажний кабінет

З 5.07.2016р в клініці "Медекс плюс" почав працювати масажний кабінет.

всі новини


Наші переваги

Сучасне медичне обладнання
Провідні розробки європейських та азіатських компаній інстальовані в поліклініці Медекс. Сучасна лабораторія європейського рівня знаходиться в місті Івано-Франківську, по вулиці Військових Ветеранів, 10.

детальніше

Команда лікарів-професіоналів 
Багаторічний досвід роботи на ринку медичних послуг дозволив об'єднати одних з кращих спеціалістів в галузі. Досвід роботи, вчені ступені лікарів дозволяють ефективно впроваджувати сучасні методи діагностики та лікування.

детальнішe

Он-лайн реєстрація
Для економії часу пацієнтів, компанія Медекс першою в місті впровадила систему он-лайн реєстраці на прийом лікаря. Крім того, реалізовані елементи он-лайн консультацій провідними спеціалістами клініки.

детальніше

Ім'я, яке компанія Медекс заслужило сумлінною працею 
На ринку медичних послуг не так вже багато медичних компаній, назва яких викликає довіру та повагу, як у пересічних пацієнтів, так і у колег із інших медичних установ.

детальніше

Головна  |  Про нас  |  Клініка  |  Лабораторія  |  Контакти  |  Вакансії