Запитай у лікаря

поставити запитання
20.05.2013, TAMER:
спасибо большое . извините за многих вопросов . скажите мне , когда можно сдавать анализ на вич через вашего анализатора и результат будеть достоверным и повторить тесть не нада ?

 Тамер, просимо звернути увагу на відповідь нижче.

20.05.2013, mrmexx:
Доброго дня, чи можна пройти у вас тестування на ВІЛ в Івано-Франківську, яка ціна тестту, і коли можна отримати результат? (Час після небезпечної ситуації - 4 місяці), чи варто проходити, якщо результат з ВІЛ центру негативний ?

 Доброго дня! В даному випадку ми хочемо порекомендувати Вам консультацію лікаря-інфекціоніста, оскільки інкубаційни період в кожному окремому випадку може бути різним від 2 до 12 місяців. Вартість тесту становить 110 грн, забір крові з вени 18 грн. Час виконання 6 годин за умови здачі до 13:00.

м.Івано-Франківськ,
вул. Військових Ветеранів, 10
тел. (0342) 71 15 60

20.05.2013, Юрій:
Чи можна довіряти результатам експрес тестів на ВІЛ фірми Фармаско, CITO TEST HIV 1/2

Доброго дня, Юрій! Однозначно, що чутливість даних тест-систем висока і використовується, як скринінговий метод в умовах де немає можливості провести повний аналіз чи часу на нього. Для більш точного результату проводяться дослідження на аналізаторах імуноферментного та імунохімічного типу, де і відбувається визначення кількісних показників.

20.05.2013, Yroslav:
Скажіть будьласка чому у моєї дівчини підчас сексу і після нього виникає біль у самому проході (піхві) чи це не серйозно?

 Доброго дня, Ярослав! Радимо Вашій дівчині пройти гінекологічний огляд для з'ясування причини виникнення даних скарг.

18.05.2013, TAMER:
какая поколения этого анализатора (Cobas e 411) ??? спасибо

 Доброго дня, Тамер!  Cobas e 411, 2nd generation platform of ECL technology. 

18.05.2013, Василь:
Добрий день! Скажіть, будь ласка, яка вартість операції на фімоз,як проводиться під місцевим наркозом чи загальним, дякую.

 Доброго дня, Василь! Вартість даної операції - 450 грн. без знеболенння. Вартість первинного прийому з обстеженням передопераційним коливається від 400 до 550 грн. При даному виді опертивних втручань загальне знеболення не використовується, а проводиться місцева інфільтративна анестезія та седативна під контролем лікаря-анестезіолога - становить 200 грн.

17.05.2013, TAMER:
анализ на вич антиген-антитело ? сколько срок ожидания результатов ?

Доброго дня, Тамер! (HIV combi PT) ВІЛ-1 антиген/антитіла до ВІЛ-1, ВІЛ-2. Термін виконання - 6 робочих годин.

17.05.2013, тамер:
у вас можно сдавать тесть на вич ? если есть то какои метод ?

Доброго дня, Тамер! Вартість обстеження на ВІЛ- інфекцію становить 110 грн., забір крові з вени 18 грн. Даний аналіз виконується  на аналізаторі  Cobas e 411 (Швецарія), метод - імунохімічний.

16.05.2013, Сільвія:
Доброго дня!Чи можна у вас зробити загальний аналіз на алергію і скільки це буде коштувати?Якщо не у вас то підскажіть будь ласка де можна провести цю процедуру ?Дякую!

 Доброго дня, Сільвія!  Перелік і вартість даних обстежень зазначена нижче.

 

АЛЕРГІЧНІ ДОСЛІДЖЕННЯ

 ЦІНА

2 р/дні

Розширена панель Ig E 36 алергенів  

( аспергіліус, кладоспоріум, вільха, береза, ліщина, костриця, грястиця, жито, тимофіївка, лобода, кульбаба,полин, яблуко, яловичина, морква, злаки-суміш, курятина, тріска, яйце ціле, горіх фундук, молоко, горох, свинина, картопля, соя, полуниця, томат, пшениця, пір’я-суміш, кінь, собака, кішка, таракан, домашній порох, кліщ птеронісімус, кліщ фарина)

700,00

2 р/дні

Харчова панель Ig Е   36 алергенів   

(мигдаль, банан, квасоля, яловичина, морква, капуста, селера, курятина, шоколад, тріска, кукурудза, білок яйця, жовток яйця, часник, молоко, гриби харчові, цибуля, апельсин, горох, арахіс, свинина, картопля, родзинки, рис, жито, морепродукти, соя, гарбуз, цукор, томат, тунець, індичка, горіх волоський, пшениця, дріжджі)

700,00

15.05.2013, Луценко Елена Евгеньевна:
добрий день мене цікавить чи видаляють у вас мигдалини і яка вартість цієї процедури

Доброго дня, Олена! Формування хронічного запального вогнища в мигдаликах та розвиток тонзилогенних процесів в організмі відбуваються в результаті тривалої взаємодії інфекції на організм. При цьому важливу роль відіграє стан імунітету. Пусковим моментом є порушення помпового механізму мигдаликів, що забезпечує самоочищення мигдаликів При виборі методу лікування хронічного тонзиліту враховують його клінічну форму і, якщо вона декомпенсована, – види декомпенсації. Перед початком терапії проводять санацію порожнини рота. Лікування хронічного тонзиліту може бути консервативним, напівхірургічним та хірургічним.

Консервативне лікування показане при компенсованій формі, а також при декомпенсованій, що проявляється рецидивами ангін. Також до нього вдаються за наявності протипоказань для хірургічного втручання. Вартість лазерної тонлилотомії - 720 грн.
Рекомендуємо проконсультуватися у завідуючого кафедрою отоларингології і хірургії шиї ІФДМУ, доктора медичних наук, професора - Поповича Василя Івановича, запис по тел. (0342) 71-15-60.


поставити запитання

Останні новини

01.09.2018.
АКЦІЯ НА РІЗДВЯНІ СВЯТА!!!

 Клініка "Медекс плюс" рада повідомити про акцію на різдвяні свята: ЛИШЕ ДО 15.02.18 ФІБРОГАСТРОСКОПІЯ, УЗД ОРГАНІВ ЧЕРЕВНОЇ ПОРОЖНИНИ ТА ...

12.09.2016.

 Клініка Медекс плюс вітає всіх жителів міста та області з прийдешнім святом Святого Миколая і радо повідомляє про "подарунки" для сво...

08.03.2016.
Відкрилась друга українська амбулаторія сімейної медицини

 Клініка "Медекс-плюс" радо повідомляє всіх пацієнтів про відкриття другої української амбулаторії сімейної медицини по вулиці Ге...

всі новини


Наші переваги

Сучасне медичне обладнання
Провідні розробки європейських та азіатських компаній інстальовані в поліклініці Медекс. Сучасна лабораторія європейського рівня знаходиться в місті Івано-Франківську, по вулиці Військових Ветеранів, 10.

детальніше

Команда лікарів-професіоналів 
Багаторічний досвід роботи на ринку медичних послуг дозволив об'єднати одних з кращих спеціалістів в галузі. Досвід роботи, вчені ступені лікарів дозволяють ефективно впроваджувати сучасні методи діагностики та лікування.

детальнішe

Он-лайн реєстрація
Для економії часу пацієнтів, компанія Медекс першою в місті впровадила систему он-лайн реєстраці на прийом лікаря. Крім того, реалізовані елементи он-лайн консультацій провідними спеціалістами клініки.

детальніше

Ім'я, яке компанія Медекс заслужило сумлінною працею 
На ринку медичних послуг не так вже багато медичних компаній, назва яких викликає довіру та повагу, як у пересічних пацієнтів, так і у колег із інших медичних установ.

детальніше

Головна  |  Про нас  |  Клініка  |  Лабораторія  |  Контакти  |  Вакансії