Запитай у лікаря

поставити запитання
27.05.2013, Ярослав:
Доброго ранку. Скажіть будьласка якщо була поза маткова вагітність, чи можна після цього вагітніти, мати дітей.

Доброго дня, Ярослава. Перенесення в анамнезі позаматкової вагітності  не означає, що в майбутньому Ви не можете мати дітей, усе залежить від стану Вашого репродуктивного здоров'я, супутніх захворювань, об'єму виконаної операції (чи збережена маткова труба). У нашій практиці є десятки випадків нормального перебігу вагітності після позаматкової але подальше планування вагітностів радимо узгоджувати з лікарем-гінекологом наперед.

26.05.2013, Роксоляна:
Шановний лікарю! Мені 43 роки, не народжувала, впродовж 3-х років триває нестабільність температури тіла з ранку до вечора вона постійно змінюється від 35,8 до 37,2 залежно від фізичного навантаження бувають випадки запаморочення. Обстеження крові і внутрішніх органів нічого не дало маю зоб. Що це може бути?

Доброго дня. Вам обов'язково треба звернутись до лікаря-ендокринолога з обстеженнями, згідно яких було виставлено діагноз зоб. Тоді лікар зможе визначити подальший план обстеження і лікування.

25.05.2013, Ірина:
Які аналізи треба здавати на сифіліс і гонорею і скільки це коштує?

Доброго дня! Для підтвердження діагнозу сифіліс чи гонорея існує декілька видів аналізів. Для того, щоб визначити які саме потрібні - Вам необхідно звернутися на прийом до лікаря-дерматовенеролога.

22.05.2013, LARA:
ДОБРОГО ДНЯ.СКАЖИТЬ БУДЬ ЛАСКА .У ВАС МОЖНА ЗАПЫСАТЫСЯ НА ПРЫЙОМ ДО УРОЛОГА.И СКИЛЬКЫ КОШТУЭ.

Доброго дня. Прийом лікаря-уролога – 150,00 грн.,  а також вартість аналізів, які призначить лікар після спілкування і огляду.

22.05.2013, Ярослав:
Доброго дня. Скажіть будьласка чи є такі дні коли жінці заборонено кохатись, а чи можна кохатись одразу після після місячних в той рамий день коли закінчились?

 Доброго дня, Ярославе! Протипоказів до статевих відносин немає але слід пам'ятати про індивідуальні фізіологічні бажання і відчуття кожної жінки в різні періоди оваріо-менструального циклу!

22.05.2013, Іванка:
Доброго дня. У мене після вагітності виникла проблема волоссям. Буквально після самих пологів волосся посипалось, але коли зверталась до лікарів, сказали що це нормально і скоро все прийде в норму... Пройшло вже чотири роки, а тої обіцяної норми досі немає. Була в гінеколога, сказали що проблем немає, гастроентеролог і уролог тоже проблем не побачили. З того часу також проблеми з тиском, але кардіолог сказав що все добре. Була в ендокринолога (в професійності якого я сумніваюсь), без аналізів сказав що це не його профіль і відправив до невропатолога. Також була два місяці тому в трихолога, лікування прописали, але результату не дало як такого. Я уже не знаю що робити і до кого звертатися. Діагноз трихолога - дифузійна алопеція. Скільки коштуватиме у вас обстеження і лікування? Що ви порадите?

Доброго дня. Ми радимо Вам звернутися з результатами обстежень і заключень перерахованих спеціалістів до лікаря-дерматолога. Вартість обстеження і лікування визначить лікар на прийомі після огляду, також рекомендуємо попередньо перед зверненням провести УЗД щитовидної залози.

21.05.2013, Юрій:
Чи правильно я вас зрозумів щодо кількісних показників, остільки тест на Антитіла є якісним, проте ПЛР кількісним. Який з них виконуєте ви ?

Доброго дня, Юрій! Даний вид обстеження з визначенням анатитіл є кількісним. Обстеження на ВІЛ по методу ПЛР не проводиться.

21.05.2013, галина:
Доброго дня, скажіть які засоби допомагають від куперозу????

Доброго дня, Галина. Думаємо, спираючись на досвід лікування,що лікування лазером буде ефективним при даній патології.

20.05.2013, Іван:
Доброго вечора. У мене викривлена носова перегородка із зміщенням кістки скажіть будь ласка скільки буде коштувати операція щоб вправити все назад)))))

Доброго дня, Іван! Рекомендуємо проконсультуватися у завідуючого кафедрою отоларингології і хірургії шиї ІФДМУ, доктора медичних наук, професора - Поповича Василя Івановича, запис по тел. (0342) 71-15-60.

20.05.2013, TAMER:
а если последного анализ был после 1 год и 1 месяц от опасного случай и анализ сделан а спид центр ивано-франковська . есть повода для страха и анализ был негативни ???? наверно у меня фобия !!!

 Доброго дня, Тамер! Радимо не переживати але все ж таки звернутися на прийом до лікаря-інфекціоніса для отримання відпові на всі запитання, оскільки інтернет-консультація без огляду і спілкування тет-а-тет є неповною.поставити запитання

Останні новини

01.09.2018.
АКЦІЯ НА РІЗДВЯНІ СВЯТА!!!

 Клініка "Медекс плюс" рада повідомити про акцію на різдвяні свята: ЛИШЕ ДО 15.02.18 ФІБРОГАСТРОСКОПІЯ, УЗД ОРГАНІВ ЧЕРЕВНОЇ ПОРОЖНИНИ ТА ...

12.09.2016.

 Клініка Медекс плюс вітає всіх жителів міста та області з прийдешнім святом Святого Миколая і радо повідомляє про "подарунки" для сво...

08.03.2016.
Відкрилась друга українська амбулаторія сімейної медицини

 Клініка "Медекс-плюс" радо повідомляє всіх пацієнтів про відкриття другої української амбулаторії сімейної медицини по вулиці Ге...

всі новини


Наші переваги

Сучасне медичне обладнання
Провідні розробки європейських та азіатських компаній інстальовані в поліклініці Медекс. Сучасна лабораторія європейського рівня знаходиться в місті Івано-Франківську, по вулиці Військових Ветеранів, 10.

детальніше

Команда лікарів-професіоналів 
Багаторічний досвід роботи на ринку медичних послуг дозволив об'єднати одних з кращих спеціалістів в галузі. Досвід роботи, вчені ступені лікарів дозволяють ефективно впроваджувати сучасні методи діагностики та лікування.

детальнішe

Он-лайн реєстрація
Для економії часу пацієнтів, компанія Медекс першою в місті впровадила систему он-лайн реєстраці на прийом лікаря. Крім того, реалізовані елементи он-лайн консультацій провідними спеціалістами клініки.

детальніше

Ім'я, яке компанія Медекс заслужило сумлінною працею 
На ринку медичних послуг не так вже багато медичних компаній, назва яких викликає довіру та повагу, як у пересічних пацієнтів, так і у колег із інших медичних установ.

детальніше

Головна  |  Про нас  |  Клініка  |  Лабораторія  |  Контакти  |  Вакансії