Запитай у лікаря

поставити запитання
12.05.2013, andrii:
Доброго дня,скажіть будь ласка скільки коштує операція по видаленню гінекомастії плюс всі аналізи,приблизно ? Дякую

 Доброго дня, Андрій! Перед обговоренням лікування оперативним шляхом, спершу радимо проконсультуватися у лікаря-уролога.

10.05.2013, Галина:
Доброго часу доби! Скажіть, будь ласка,чи роблять у вас аналізи крові дитині на кальцій і фосфор,аналізи сечі на кальцій і фосфор та паратгормон.Якщо так, то в який час .Чи потрібно попередньо записуватись.Дякую.

Доброго дня, Галина! Вартість обстеження  кальцію  і фосфору в крові та в сечі становить-30 грн. за кожний показник ( 120 грн.),  паратгормон- 85 грн. Забір крові з вени-18 грн.

08.05.2013, Sasha:
Проблема: після незначного фізичного навантаження дуже сильно болять м’язи тіла. Вони болять настільки сильно, що рухатися стає неможливо. Ця проблема виникає не завжди. Наприклад, деколи я можу фізично працювати цілий день і на другий день все нормально. Я зауважив певні закономірністі: 1. Деколи, ще перед фізичним навантаженням, мене починають боліти м’язи. Думаю, що м’язи починають боліти через незначні хвилювання (робота, зустрічі і т.д.). Наприклад, ти приїжджаєш на незнайомий об’єкт і тобі потрібно познайомитися з новими людьми та виконувати певну роботу. В результаті з незрозумілих причин тіло починає слабнути. 2. Якщо я 'не парюся' , то м’язи набагато витриваліші. 3. Якщо мене сильно болять м’язи і мені важко рухатися, то деколи достатньо трохи поїсти, щоб знову змогти пересуватися. Але це помагає рідко. 4. М’язи болять, в залежності від виснаження, 1-3 дні або болі проходять за кілька годин - зразу після прийому їжі. 5. Ці симптоми присутні також в мого брата.
Доброго дня, Олександре! Для того, щоб допомогти Вам вирішити цю проблему,необхідно звернутися до лікаря-невролога,який вирішить після огляду потрібний спектр обстежень і подальшу тактику лікування.
08.05.2013, анонім:
до кого звертатися коли збільшені лімфовузли

 Доброго дня!  Радимо звернутися  на прийом до лікаря-інфекціоніста. Попередній запис по телю 71-15-60.

07.05.2013, анонім:
Ви 09.05.2013р працюєте? Чи можна зайти.

Доброго дня! Лікувально-діагнистчний центр 09/05/2013 працює з 8:00 до 15:00. Рекомендуємо попередній запис до лікаря-спеціаліста по тел. 71-15-60.

05.05.2013, Ярослав:
Скажіть будь-ласка, яка ймовірність завагітніти, коли був незахищений статевий акт перед місячними, 6 днів до них.

 Доброго дня, Ярослав!  Запліднюється яйцеклітина в матковій трубі і знаходиться в ній протягом 7-10 днів, після чого попадає в порожнину матки де і відбувається її імплантація. При пізній овуляції та імплантації плідного яйця в порожнину матки - вагітність може наступити. 

01.05.2013, Галина:
доброго дня.Скільки буде коштувати УЗД жовчного міхура?

 Доброго дня, Галина! Вартість УЗД жовчевого міхура становить 30 грн. Рекомендовано проходити обстеження натщесерце.

30.04.2013, Анна:
Доброго дня. Скажіть будь-ласка, чи є у вас лікар-офтальмолог?

 Доброго дня, Анна! Лікар-офтальмолог працює за графіком: вівторок та четвер з 11:00 до 17:00. Рекомендуємо попередній зпис по тел. 71-15-60.

30.04.2013, Надія:
Добрий вечір.Чи можна у вас дізнатися результати аналізів онлайн і як?

 Доброго дня, Надія! Даний вид послуг на даний час не надається.

29.04.2013, Світлана:
Доброго дня!Скажіть,будь ласка, чи у вашій лабораторії можна здати аналіз на хламідіоз саме з кон"юктиви ока і якщо так,то яка вартість такого аналізу?

 Доброго дня, Світлана! Вартість ПЛР дослідження на хламідію становить 70 грн., забір з кон'юктиви 12 грн. поставити запитання

Останні новини

12.09.2016.

 Клініка Медекс плюс вітає всіх жителів міста та області з прийдешнім святом Святого Миколая і радо повідомляє про "подарунки" для сво...

08.03.2016.
Відкрилась друга українська амбулаторія сімейної медицини

 Клініка "Медекс-плюс" радо повідомляє всіх пацієнтів про відкриття другої української амбулаторії сімейної медицини по вулиці Ге...

07.04.2016.
Масажний кабінет

З 5.07.2016р в клініці "Медекс плюс" почав працювати масажний кабінет.

всі новини


Наші переваги

Сучасне медичне обладнання
Провідні розробки європейських та азіатських компаній інстальовані в поліклініці Медекс. Сучасна лабораторія європейського рівня знаходиться в місті Івано-Франківську, по вулиці Військових Ветеранів, 10.

детальніше

Команда лікарів-професіоналів 
Багаторічний досвід роботи на ринку медичних послуг дозволив об'єднати одних з кращих спеціалістів в галузі. Досвід роботи, вчені ступені лікарів дозволяють ефективно впроваджувати сучасні методи діагностики та лікування.

детальнішe

Он-лайн реєстрація
Для економії часу пацієнтів, компанія Медекс першою в місті впровадила систему он-лайн реєстраці на прийом лікаря. Крім того, реалізовані елементи он-лайн консультацій провідними спеціалістами клініки.

детальніше

Ім'я, яке компанія Медекс заслужило сумлінною працею 
На ринку медичних послуг не так вже багато медичних компаній, назва яких викликає довіру та повагу, як у пересічних пацієнтів, так і у колег із інших медичних установ.

детальніше

Головна  |  Про нас  |  Клініка  |  Лабораторія  |  Контакти  |  Вакансії