Запитай у лікаря

поставити запитання
08.06.2013, Наталя:
Скажіть,у вас є процедура випалювання папілом лазером, як за довго це робиться і чи боляче це, скільки це коштує? потрібно записуватись на прийом?

Добрий день, Наталя! Так, ми проводимо видалення папілом лазером під місцевим знеболенням, якого є достатньо, щоб зробити процедуру неболючою. Вартість і тривалість процедури залежить від  кількості та розмірів папілом. Рекомендуємо попередній запис до лікаря-дерматолога по тел. 71-15-60.

06.06.2013, Віка:
де можна побачити відповідь на поставлене мною запитання?
06.06.2013, Віка:
Виявлено папілома вірус 18,33,45,52,58,67. Наскільки це небезпечно? Чи лікується?

 Доброго дня, Вікторія! Просимо вибачення за певні незручності викликані збоєм роботи нашого комп’ютера. Хочемо завірити Вас, що виявлений у Вас вірус папіломи людини лікується, головне в даній ситуації правильно визначити тактику лікування, відповідні дози препаратів та контроль вилікування.

06.06.2013, Богдана:
скільки коштує лікування купорозу щік 31р
Добрий день, Богдан! В нашій клініці проводиться лікування куперозу лазерним апаратом. Консультація лікаря становить 150 грн. Вартість лікування залежить від поширеності процесу.
04.06.2013, галина:
скільки коштує операція по варикозному розширенні вен?

Добрий день,Галина!  Вартість операції залежатиме від об'єму та складності операції. Чекаємо на прийом до лікаря-ангіолога. Попередній запис по тел. 71-15-60.

03.06.2013, Вікторія:
Доброго дня. Маю проблему з варикозом. Ліву ногу травмувала 2 роки тому. Тепер нога опухає внизу і твердіє. Також на цій же нозі є груба вена (товщиною в палець)по всій внутрішніій стороні, яка вже випирає з ноги... не дуже гарне видовище. А на правій нозі під коліном сітка, яка періодичне теж побалює. Скільке коштує така операція?? Чи це можливо хоч трохи виправити, а може вже піздно?? Дякую.

 Доброго дня, Вікторія! Не переживайте, описані Вами скарги серйозні але ми прикладемо всіх зусиль, щоб максимально Вам допомогти. Чекаємо на прийом до лікаря-ангіолога. Вартість операції залежатиме від об'єму та складності операції.  Попередній запис по тел. 71-15-60.

01.06.2013, Галина:
скажіть будь ласка чи можу я бути вагітною при таких симптомах:головний біль, температура тіла вже тиждень 37.2,базальна температура 37.4,нудить від деяких запахів які колись нормально сприймала,постійно поганий настрій,ломота у всьому тілі,а сьогодні почались місячні хоча повинні були початись через 2 тижні,допоможіть будь ласка а то я не знаходжу собі місця,на роботі ходжу сама не своя

 Доброго дня, Галина! Для діагностування вагітності на ранніх термінах ефективним є визначення в крові бета-хоріонічного гонадотропіну, концентрація гормону в крові дає інформацію про наявність чи відсутність вагітності, а також її приблизний термін. 

29.05.2013, Ольга:
Cкажіть будь-ласка,скільки коштує операція з лікування варикозно розширених вен лазером?

Доброго дня Ольга. Операція по лікуванню варикозного розширення вен коштує 3000 гр.

28.05.2013, Галина:
Доброго дня! Я здала ааналіз на Пренат. скрин. 1 триместра 11-14 тиж. вагітності. (ПАПП, ХГЧ) Я на 13 тиж. ваг. Результат: β-ХГЧ свободный free β-HCG 79.1 мМЕ/мл Медиана 33.6 мМЕ/мл МоМ 2.3542 МоМ Протеин-А плазмы, ассоциированный с беременностью (РАРР-А,ПАПП) ПАПП 5.36 мМЕ/мл Медиана 3.92 МоМ 1.3673 МоМ Що це означає? Буду вдячна за консультацію

Доброго дня, Галино. Хочемо наголосити, що даний аналіз проводиться всім вагітним жінкам  для виявлення вроджених вад розвитку плода. Думаємо, що Ви  стоїте на обліку у жіночій консультації  і Ваш  акушер-гінеколог буде проводити з Вами окрему бесіду по трактуванню результатів аналізів. Для Вашого спокою хочемо сказати, що результати аналізів не повинні викликати у Вас тривогу.

28.05.2013, анонім:
Добрий день. Скажіть будь-ласка за який термін можна отримати результати аналізу - реакція Вассермана RW?

Доброго дня. Даний результат аналізу можна отримати через 2-3 дні після здачі.поставити запитання

Останні новини

01.09.2018.
АКЦІЯ НА РІЗДВЯНІ СВЯТА!!!

 Клініка "Медекс плюс" рада повідомити про акцію на різдвяні свята: ЛИШЕ ДО 15.02.18 ФІБРОГАСТРОСКОПІЯ, УЗД ОРГАНІВ ЧЕРЕВНОЇ ПОРОЖНИНИ ТА ...

12.09.2016.

 Клініка Медекс плюс вітає всіх жителів міста та області з прийдешнім святом Святого Миколая і радо повідомляє про "подарунки" для сво...

08.03.2016.
Відкрилась друга українська амбулаторія сімейної медицини

 Клініка "Медекс-плюс" радо повідомляє всіх пацієнтів про відкриття другої української амбулаторії сімейної медицини по вулиці Ге...

всі новини


Наші переваги

Сучасне медичне обладнання
Провідні розробки європейських та азіатських компаній інстальовані в поліклініці Медекс. Сучасна лабораторія європейського рівня знаходиться в місті Івано-Франківську, по вулиці Військових Ветеранів, 10.

детальніше

Команда лікарів-професіоналів 
Багаторічний досвід роботи на ринку медичних послуг дозволив об'єднати одних з кращих спеціалістів в галузі. Досвід роботи, вчені ступені лікарів дозволяють ефективно впроваджувати сучасні методи діагностики та лікування.

детальнішe

Он-лайн реєстрація
Для економії часу пацієнтів, компанія Медекс першою в місті впровадила систему он-лайн реєстраці на прийом лікаря. Крім того, реалізовані елементи он-лайн консультацій провідними спеціалістами клініки.

детальніше

Ім'я, яке компанія Медекс заслужило сумлінною працею 
На ринку медичних послуг не так вже багато медичних компаній, назва яких викликає довіру та повагу, як у пересічних пацієнтів, так і у колег із інших медичних установ.

детальніше

Головна  |  Про нас  |  Клініка  |  Лабораторія  |  Контакти  |  Вакансії