Запитай у лікаря

поставити запитання
15.05.2013, Луценко Елена Евгеньевна:
добрий день мене цікавить чи видаляють у вас мигдалини і яка вартість цієї процедури

Доброго дня, Олена! Формування хронічного запального вогнища в мигдаликах та розвиток тонзилогенних процесів в організмі відбуваються в результаті тривалої взаємодії інфекції на організм. При цьому важливу роль відіграє стан імунітету. Пусковим моментом є порушення помпового механізму мигдаликів, що забезпечує самоочищення мигдаликів При виборі методу лікування хронічного тонзиліту враховують його клінічну форму і, якщо вона декомпенсована, – види декомпенсації. Перед початком терапії проводять санацію порожнини рота. Лікування хронічного тонзиліту може бути консервативним, напівхірургічним та хірургічним.

Консервативне лікування показане при компенсованій формі, а також при декомпенсованій, що проявляється рецидивами ангін. Також до нього вдаються за наявності протипоказань для хірургічного втручання. Вартість лазерної тонлилотомії - 720 грн.
Рекомендуємо проконсультуватися у завідуючого кафедрою отоларингології і хірургії шиї ІФДМУ, доктора медичних наук, професора - Поповича Василя Івановича, запис по тел. (0342) 71-15-60.
13.05.2013, Василь:
Добрий вечір! чи робити ви опереції з таким діагнозом"розірв хрестоподібного сухожилля в коліні" якщо робите то яка ціна такої операції??

 Доброго дня, Василій! Даний вид оперативного лікування  не проводиться. 

13.05.2013, Мирослав:
Доброго дня! Скажіть будь ласка скільки буде коштувати у вас лазерна коагуляція гемороїдальних вузлів? Дякую

 Доброго дня, Мирослав! В залежності від складності та кількості гемороїдальних вузлів вартість втручання становить за 1 вузол від 300 до 500 грн.  Попередній план ведення рекомендуємо Вам обговорити з лікарем-проктологом. Попередній запис по тел. 71-15-60.

12.05.2013, andrii:
Доброго дня,скажіть будь ласка скільки коштує операція по видаленню гінекомастії плюс всі аналізи,приблизно ? Дякую

 Доброго дня, Андрій! Перед обговоренням лікування оперативним шляхом, спершу радимо проконсультуватися у лікаря-уролога.

10.05.2013, Галина:
Доброго часу доби! Скажіть, будь ласка,чи роблять у вас аналізи крові дитині на кальцій і фосфор,аналізи сечі на кальцій і фосфор та паратгормон.Якщо так, то в який час .Чи потрібно попередньо записуватись.Дякую.

Доброго дня, Галина! Вартість обстеження  кальцію  і фосфору в крові та в сечі становить-30 грн. за кожний показник ( 120 грн.),  паратгормон- 85 грн. Забір крові з вени-18 грн.

08.05.2013, Sasha:
Проблема: після незначного фізичного навантаження дуже сильно болять м’язи тіла. Вони болять настільки сильно, що рухатися стає неможливо. Ця проблема виникає не завжди. Наприклад, деколи я можу фізично працювати цілий день і на другий день все нормально. Я зауважив певні закономірністі: 1. Деколи, ще перед фізичним навантаженням, мене починають боліти м’язи. Думаю, що м’язи починають боліти через незначні хвилювання (робота, зустрічі і т.д.). Наприклад, ти приїжджаєш на незнайомий об’єкт і тобі потрібно познайомитися з новими людьми та виконувати певну роботу. В результаті з незрозумілих причин тіло починає слабнути. 2. Якщо я 'не парюся' , то м’язи набагато витриваліші. 3. Якщо мене сильно болять м’язи і мені важко рухатися, то деколи достатньо трохи поїсти, щоб знову змогти пересуватися. Але це помагає рідко. 4. М’язи болять, в залежності від виснаження, 1-3 дні або болі проходять за кілька годин - зразу після прийому їжі. 5. Ці симптоми присутні також в мого брата.
Доброго дня, Олександре! Для того, щоб допомогти Вам вирішити цю проблему,необхідно звернутися до лікаря-невролога,який вирішить після огляду потрібний спектр обстежень і подальшу тактику лікування.
08.05.2013, анонім:
до кого звертатися коли збільшені лімфовузли

 Доброго дня!  Радимо звернутися  на прийом до лікаря-інфекціоніста. Попередній запис по телю 71-15-60.

07.05.2013, анонім:
Ви 09.05.2013р працюєте? Чи можна зайти.

Доброго дня! Лікувально-діагнистчний центр 09/05/2013 працює з 8:00 до 15:00. Рекомендуємо попередній запис до лікаря-спеціаліста по тел. 71-15-60.

05.05.2013, Ярослав:
Скажіть будь-ласка, яка ймовірність завагітніти, коли був незахищений статевий акт перед місячними, 6 днів до них.

 Доброго дня, Ярослав!  Запліднюється яйцеклітина в матковій трубі і знаходиться в ній протягом 7-10 днів, після чого попадає в порожнину матки де і відбувається її імплантація. При пізній овуляції та імплантації плідного яйця в порожнину матки - вагітність може наступити. 

01.05.2013, Галина:
доброго дня.Скільки буде коштувати УЗД жовчного міхура?

 Доброго дня, Галина! Вартість УЗД жовчевого міхура становить 30 грн. Рекомендовано проходити обстеження натщесерце.поставити запитання

Останні новини

12.09.2016.

 Клініка Медекс плюс вітає всіх жителів міста та області з прийдешнім святом Святого Миколая і радо повідомляє про "подарунки" для сво...

08.03.2016.
Відкрилась друга українська амбулаторія сімейної медицини

 Клініка "Медекс-плюс" радо повідомляє всіх пацієнтів про відкриття другої української амбулаторії сімейної медицини по вулиці Ге...

07.04.2016.
Масажний кабінет

З 5.07.2016р в клініці "Медекс плюс" почав працювати масажний кабінет.

всі новини


Наші переваги

Сучасне медичне обладнання
Провідні розробки європейських та азіатських компаній інстальовані в поліклініці Медекс. Сучасна лабораторія європейського рівня знаходиться в місті Івано-Франківську, по вулиці Військових Ветеранів, 10.

детальніше

Команда лікарів-професіоналів 
Багаторічний досвід роботи на ринку медичних послуг дозволив об'єднати одних з кращих спеціалістів в галузі. Досвід роботи, вчені ступені лікарів дозволяють ефективно впроваджувати сучасні методи діагностики та лікування.

детальнішe

Он-лайн реєстрація
Для економії часу пацієнтів, компанія Медекс першою в місті впровадила систему он-лайн реєстраці на прийом лікаря. Крім того, реалізовані елементи он-лайн консультацій провідними спеціалістами клініки.

детальніше

Ім'я, яке компанія Медекс заслужило сумлінною працею 
На ринку медичних послуг не так вже багато медичних компаній, назва яких викликає довіру та повагу, як у пересічних пацієнтів, так і у колег із інших медичних установ.

детальніше

Головна  |  Про нас  |  Клініка  |  Лабораторія  |  Контакти  |  Вакансії