Запитай у лікаря

поставити запитання
23.06.2013, Наталя:
Добрий день скажіть скільки коштує у вас зробити аборт?

 Доброго дня, Наталія! Лікувально-діагностичний центр «Медекс» проводить медикаментозне переривання вагітності. Ціна самого переривання 900 грн. Перед проведенням даної процедури лікар-гінеколог проводить огляд та обстеження (згідно сандарту передбаченим МОЗ), після чого за відсутності протипоказів - перериває. Обстеження лабораторні, огляд лікаря і огляд УЗД, оплачуються додатково! Технологія переривання передбачає перебування у клініці двічі під час прийому препаратів по 2-3 години.

21.06.2013, Наталія:
Доброго дня! Мені 33 роки і у мене час від часу терпне права рука. З чим це пов'язано і яке обстеження треба пройти. Ще хочу запитати графік роботи дерматолога і чи приймає він дітей (10 років).Дякую.

 Доброго дня, Наталія! Радимо звернутися на прийом до лікаря-невропатолога. Відповідь на запитання Ви зможете отримати після огляду, а обстеження призначаються згідно медичних протоколів і залежить їх об'єм від захворювання, яке лікар підозрює.  Лікар-дерматолог приймає щодня але вільні години для запису рекомендовано узгодити в адміністратора клініки за телефоном : 71-15-60.

21.06.2013, тетяна:
добрий день, скажіть будь ласка де можна,видалити поліп зовнішного слухового проходу?

Доброго дня, Тетяна! У нас проводиться даний вид лікування, рекомендуємо проконсультуватися у завідуючого кафедрою отоларингології і хірургії шиї ІФДМУ, доктора медичних наук, професора - Поповича Василя Івановича, запис по тел. (0342) 71-15-60.

19.06.2013, Роман:
Доброго дня, моя дружина захворіла вітрянкою, я вітрянкою хворів в дитинстві ,чи можу я нею захворіти знову, якщо так то в яких випадках? Дякую.

 Доброго дня, Роман!  Ймовірність повторного зараження у Вас практично не можливо так, як у Вас наявний імунітет до даного захворювання. 

                         

17.06.2013, Оксана:
Хочу ще додати що місячних так і немає чи це затримка чи вагітність секс був за 2 тижні до місячних тест пробувала негативний.

 Доброго дня, Оксано! Проведення тесту на вагітність та його негативний  результат не завжди вказує на відсутність вагітності. У нашій практиці  є випадки вагітності з негативним тестом (на вагітність), що пов’язано з погрішностями у проведенні тесту, патологічним перебігом вагітності. Радимо Вам звернутися до акушер-гінеколога для проведення огляду та встановлення діагнозу. Прийом акушер-гінеколога у нашій клініці з 8.00 до 20.00 у робочі дні, у суботу з 9.00 до 15.00 .Телефон для запису на прийом 71-15-60.

17.06.2013, Оксана:
Що це може бути місячні мали початись 11 а ніби то почалились лиш помастило 8-го перед тим був незахищений секс, чи може це бути вагітність пробувала тест негативний.

 Доброго дня, Оксана! Відповідь аналогічна попередній.

15.06.2013, Ірина:
Мені дуже сильно напухли полові губи. Що мені робити? З чим це пов'язане?

 Доброго дня, Ірина! Радимо Вам звернутися до спеціаліста для встановлення причина Вашої проблеми. Огляд спеціаліста, зокрема акушер –гінеколога необхідний для визначення подальшої тактики ведення та призначення лікування.

14.06.2013, оксана:
добрий день.скажыть будь ласка чи у вас лыкують зоб без хырургычного втручання тобто лазером і скільки коштує?

 Доброго дня, Оксана! У нашій клініці даний вид лікування щитовидної залози не проводиться.  

11.06.2013, Iryna:
Здравствуйте! У меня скоро отпуск, который совпадает с месячними. Как можна оттянуть месячние, правильно ли ето? Грозить ли ето здоровью, Спасибо!

 Доброго дня, Ірина!  Призначення проводиться після обстеження з метою попередженя ускладнень, оскільки гормональні препарати мають індивідуальний вплив на кожний організм (покази та протипокази). Після застосування даних методів можливі в подальшому розлади оваріо-менструального циклу. 

11.06.2013, "маня":
У мене останнім часом отікають ноги,не вагітна, не хворію.29р.

 Доброго дня, "Маня"!  Лімфостаз (лімфатичний набряк, лімфедема) розвивається при порушенні процесів утворення лімфи і її відтоку по капілярах і лімфатичних магістралях від органів і тканин кінцівок. При лімфостазі відзначається постійний прогресуючий набряк кінцівки і її збільшення в об’ємі, ущільнення підшкірної клітковини, огрубіння шкіри, слоновість. При найбільш легкій стадії лімфостазу відзначається систематичне поява минущого набряку кінцівки, який помітний до вечора і самостійно пропадає до ранку, після відпочинку. Набряки схильні збільшуватися після фізичних навантажень або довгостроково обмеження рухливості, довгого перебування на ногах. Незворотні зміни і розростання сполучної тканини в початковому розвитку ще відсутні, тому своєчасне звернення до лікаря-ангіолога і проведення консервативної терапії призведуть до стійкої ремісії хвороби.



поставити запитання

Останні новини

12.09.2016.

 Клініка Медекс плюс вітає всіх жителів міста та області з прийдешнім святом Святого Миколая і радо повідомляє про "подарунки" для сво...

08.03.2016.
Відкрилась друга українська амбулаторія сімейної медицини

 Клініка "Медекс-плюс" радо повідомляє всіх пацієнтів про відкриття другої української амбулаторії сімейної медицини по вулиці Ге...

07.04.2016.
Масажний кабінет

З 5.07.2016р в клініці "Медекс плюс" почав працювати масажний кабінет.

всі новини


Наші переваги

Сучасне медичне обладнання
Провідні розробки європейських та азіатських компаній інстальовані в поліклініці Медекс. Сучасна лабораторія європейського рівня знаходиться в місті Івано-Франківську, по вулиці Військових Ветеранів, 10.

детальніше

Команда лікарів-професіоналів 
Багаторічний досвід роботи на ринку медичних послуг дозволив об'єднати одних з кращих спеціалістів в галузі. Досвід роботи, вчені ступені лікарів дозволяють ефективно впроваджувати сучасні методи діагностики та лікування.

детальнішe

Он-лайн реєстрація
Для економії часу пацієнтів, компанія Медекс першою в місті впровадила систему он-лайн реєстраці на прийом лікаря. Крім того, реалізовані елементи он-лайн консультацій провідними спеціалістами клініки.

детальніше

Ім'я, яке компанія Медекс заслужило сумлінною працею 
На ринку медичних послуг не так вже багато медичних компаній, назва яких викликає довіру та повагу, як у пересічних пацієнтів, так і у колег із інших медичних установ.

детальніше

Головна  |  Про нас  |  Клініка  |  Лабораторія  |  Контакти  |  Вакансії