Запитай у лікаря

поставити запитання
04.07.2013, Міля:
Я хочу зробити аборт мене цікавить чи м ожна це зробити лікарством

 Доброго дня, Міля! Лікувально-діагностичний центр «Медекс» проводить медикаментозне переривання вагітності. Перед проведенням даної процедури лікар-гінеколог проводить огляд та обстеження (згідно сандарту передбаченим МОЗ), після чого за відсутності протипоказів - перериває. Технологія переривання передбачає перебування у клініці двічі під час прийому препаратів по 2-3 години.

02.07.2013, Ганна:
Засмагаючи на сонці, обпекла собі губи. Зараз вони дуже сильно набрякли, болять і вкрились жовтими пухирями. Що робити в такому випадку, чи потрібно йти на прийом до лікаря, чи, можливо, приймати якісь препарати? Дякую!

 Доброго дня, Ганна!  Для того, щоб можна було оцінити стан тканини (об'єм та ступінь ураженої поверхні) необхідним є візуальний огляд! (Від чого і залежатимуть подальші всі дії лікаря). Попередній запис на прийом до лікаря-дерматолога по тел. (0342) 71-15-60.

02.07.2013, Гунчак Любомир:
У мене вже декілька місяців опухли ноги. Припускають лімфостаз. Причину назвати не можуть.Єхо серця в нормі.Нирки теж в нормі. Аналіз крові в нормі, тільки ШОЇ - 30. Знайомий терапевт порадив звернутися до проктолога, щоб перевірити чи часом не передавлена в цій ділянці лімфа.Чи таке є можливе? Завчасно дякую за відповідь.

Доброго дня, Любомире! Радимо Вам попередньо звернутися на прийом до лікаря-ангіолога, який після огляду та перегляду результатів обстежень визначить необхідне лікування та консультування з  лікарями інших спеціальностей. Запис на прийом по тел. (0342) 71-15-60.

29.06.2013, Марія:
Бетадин

Бетадин-супозиторії.

Перед введенням супозиторію потрібно звільнити від контурної оболонки і трохи змочити. Підчас лікування бажано використовувати гігієнічні прокладки. Вводять по 1 супозиторію перед сном глибоко в піхву, можливе введення і підчас менструації. Дозування може бути до 2 супозиторіїв на день, а курс лікування - продовжений (за призначенням лікаря). Курс лікування в середньому - 7 днів (що залежить від бажаного ефекту).
28.06.2013, Марія:
Добрий день! Якщо почалися критичні чи можна користуватися свічкою, якщо мені її лікар назначив приймати її раз на день?

 Доброго дня, Марія! Напишіть будь-ласка, який препарат Вам призначено для того, щоб ми могли дати  правильну відповідь. (Деякі види вагінальних супозиторіїв можна використовувати підчас менструального циклу).

28.06.2013, Наталія:
Добрий день! Скажіть будь-ласка скільки коштує лазарне лікування варикозного розширення вен на ногах?

 Доброго дня, Наталія! Вартість первинного огляду лікаря-ангіолога з призначенням необхідного передопераційного обстеження  та лікування становить 150 грн. Для уточнення діагнозу проводиться ультразвукове доплерографічне сканування нижніх кінцівок та враховуються  наявність супутніх захворювань. Вартість операцій без дообстеження та знеболення однієї ноги складає: 1.При варикозному розширенні підшкірних вен  3000-00 грн. 2. При вроджених і набутих венозних дисплазіях 2500-00 грн. 3.При артеріо-венозних норицях 4000-00 грн. 4.Усунення за допомогою лазера ретикулярного варикозу і  телеангіектазій (судинних зірочок за 100см.кв.) 600-00 грн. 5.Естетична мікрофлебектомія 1000-00 грн. Попередній запис на прийом по тел. 71-15-60.

24.06.2013, Наталя:
Видалено адміністратором

 Доброго дня, Наталія! Через проводимі роботи на сервері сайт тимчасово не працював.

24.06.2013, Оксана:
Скажіть будь ласка чи можна у вас у лабораторії зробити загальний аналіз крові та сечі дитини 1 рік

 Доброго дня, Оксана! Лабораторія клініки проводить дослідження пацієнтам всіх вікових груп!

23.06.2013, Наталя:
Добрий день скажіть скільки коштує у вас зробити аборт?

 Доброго дня, Наталія! Лікувально-діагностичний центр «Медекс» проводить медикаментозне переривання вагітності. Ціна самого переривання 900 грн. Перед проведенням даної процедури лікар-гінеколог проводить огляд та обстеження (згідно сандарту передбаченим МОЗ), після чого за відсутності протипоказів - перериває. Обстеження лабораторні, огляд лікаря і огляд УЗД, оплачуються додатково! Технологія переривання передбачає перебування у клініці двічі під час прийому препаратів по 2-3 години.

21.06.2013, Наталія:
Доброго дня! Мені 33 роки і у мене час від часу терпне права рука. З чим це пов'язано і яке обстеження треба пройти. Ще хочу запитати графік роботи дерматолога і чи приймає він дітей (10 років).Дякую.

 Доброго дня, Наталія! Радимо звернутися на прийом до лікаря-невропатолога. Відповідь на запитання Ви зможете отримати після огляду, а обстеження призначаються згідно медичних протоколів і залежить їх об'єм від захворювання, яке лікар підозрює.  Лікар-дерматолог приймає щодня але вільні години для запису рекомендовано узгодити в адміністратора клініки за телефоном : 71-15-60.поставити запитання

Останні новини

12.09.2016.

 Клініка Медекс плюс вітає всіх жителів міста та області з прийдешнім святом Святого Миколая і радо повідомляє про "подарунки" для сво...

08.03.2016.
Відкрилась друга українська амбулаторія сімейної медицини

 Клініка "Медекс-плюс" радо повідомляє всіх пацієнтів про відкриття другої української амбулаторії сімейної медицини по вулиці Ге...

07.04.2016.
Масажний кабінет

З 5.07.2016р в клініці "Медекс плюс" почав працювати масажний кабінет.

всі новини


Наші переваги

Сучасне медичне обладнання
Провідні розробки європейських та азіатських компаній інстальовані в поліклініці Медекс. Сучасна лабораторія європейського рівня знаходиться в місті Івано-Франківську, по вулиці Військових Ветеранів, 10.

детальніше

Команда лікарів-професіоналів 
Багаторічний досвід роботи на ринку медичних послуг дозволив об'єднати одних з кращих спеціалістів в галузі. Досвід роботи, вчені ступені лікарів дозволяють ефективно впроваджувати сучасні методи діагностики та лікування.

детальнішe

Он-лайн реєстрація
Для економії часу пацієнтів, компанія Медекс першою в місті впровадила систему он-лайн реєстраці на прийом лікаря. Крім того, реалізовані елементи он-лайн консультацій провідними спеціалістами клініки.

детальніше

Ім'я, яке компанія Медекс заслужило сумлінною працею 
На ринку медичних послуг не так вже багато медичних компаній, назва яких викликає довіру та повагу, як у пересічних пацієнтів, так і у колег із інших медичних установ.

детальніше

Головна  |  Про нас  |  Клініка  |  Лабораторія  |  Контакти  |  Вакансії