Запитай у лікаря

поставити запитання
11.07.2013, Леся:
Скажіть будь ласка, яка ціна лазерного лікування варикозного розширення вен (одна процедура)?

 Доброго дня, Леся!  Вартість первинного огляду лікаря-ангіолога з призначенням необхідного передопераційного обстеження та лікування становить 150 грн. Для уточнення діагнозу проводиться ультразвукове доплерографічне сканування нижніх кінцівок та враховуються  наявність супутніх захворювань. Вартість операцій без дообстеження та знеболення однієї ноги складає: 1.При варикозному розширенні підшкірних вен  3000 грн.  2.При вроджених і набутих венозних дисплазіях 2500 грн.  3.При артеріо-венозних норицях 4000 грн.  4.Усунення за допомогою лазера ретикулярного варикозу і  телеангіектазій (судинних зірочок за 100см.кв.)-600 грн.  5.Естетична мікрофлебектомія 1000 грн. Попередній запис на прийом по тел. (0342) 71-15-60.

10.07.2013, ірина:
Яка ціна консультації дерматолога?

 Доброго дня, Ірино! Вартість первинного прийому та консультації лікаря-дерматолога становить 150 грн.

10.07.2013, Катя:
Яка ціна аналізу на виявлення уреаплазми?

 Доброго дня, Катя!  1.ПЛР якісного дослідження на уреаплазму з диферинціюванням типів парвум та уреалітікум становить 70 грн.  2.ПЛР кількісне дослідження на уреаплазму без диферинціювання типів - 95 грн., забір на ПЛР-12 грн. 3.ІФА уреаплазма уреалітікум Ig G-55 грн., забір крові з вени-18 грн. 

10.07.2013, зоряна:
як розуміти висновок УЗД яєчників- на лівому фолікул d=2.8см а на правому дрібні фолікули. Скажіть буть-ласка це можна вилікувати чи потрібна операція?

 Доброго дня, Зоряна! Для того щоб відповісти на Ваше запитання коректно, необхідно знати наступну інформацію: вік, дата останньої менструації, дата проведення дослідження УЗД, гінекологічний анамнез. 

Коротка інформація про овулдяцію.

 Кожного місяця повністю дозріває лише один фолікул, а решта піддаються атрезії. Приблизно через тиждень від моменту початку зростання фолікула перед настанням овуляції, коли один з фолікулів починає випереджати в рості всі інші, у всіх інших нерозвинутих фолікулах припиняється ріст і починається процес інволюції.

В нормі  лише один фолікулу в місяць виростає до потрібних розмірів, достатніх для овуляції; овуляція одного фолікула попереджає можливість розвитку більш ніж одного плоду під час вагітності. До моменту овуляції єдиний фолікул виростає до 1-1.5 см в діаметрі, його називають зрілим фолікулом. Овуляція у жінок з нормальним 28-денним місячним циклом статевим настає на 12-14-й день після початку менструації. 

 Якщо овуляція не відбувається, то в фолікулі починає накопичуватися фолікулярна рідина і відбувається атрофія клітин, які вистилають його внутрішню поверхню. Саме таким чином, якщо говорити узагальнено і максимально спрощено, утворюються фолікулярна киста.

В основі патогенезу розвитку фолікулярної кисти яйника лежать ендокринно-обмінні порушення, що призводять до гіперестрогенії та розвитку однофазного ановуляторного менструального циклу.
Даним порушенням можуть сприяти фізичне перенапруження і психоемоційні навантаження. Нерідко до утворення фолікулярних кист приводить дисфункція яйників, обумовлена абортами, неспецифічним запаленням (оофорит, аднексит, сальпінгіт), безконтрольною екстренною контрацепцією, гострими інфекціями, гіперстимуляцією овуляції при лікуванні безпліддя.
07.07.2013, Ирина:
Есть ли в вашей клинике лор.И возможно ли прочистить уши.

Доброго дня, Ірина! Лікар-ЛОР працює щодня, графік прийому та попередній запис по тел. (0342) 71-15-60.

05.07.2013, Степан:
Доброго дня , Чи можна записатись на прийом до уролога ?

 Доброго дня, Степан! Попередній запис на прийом по тел. (0342) 71-15-60 з 8:00-20:00, субота з 9:00-15:00, неділя вихідний.

05.07.2013, Ірина:
Яка ціна огляду гастроентеролога і чи у вас гоблять гастроскопію?

 Доброго дня, Ірино! Лікар-гастроентеролог на даний час прийом не проводить в зв'язку з перебуванням на 3-х місячнх курсах.

05.07.2013, міля:
А ви робите аборт хірургічним втручанням,якщо так то яка ціна

 На даний час даний вид послуг не надається, приносимо свої вибачення.

05.07.2013, Міля:
Тоді мене цікавить ціна таблєток і чи можна ще ними перервати на 9 тижні.

 Медикаментозне переривання проводиться не пізніше ніж 49 днів від першого дня останньої менструації (5-6 тижнів). Ціна медикаментозного переривання 900 грн. Обстеження лабораторні, огляд лікаря і огляд УЗД, оплачуються додатково! 

05.07.2013, Наталя:
Чи можна записатися не прийом до дерматовенеролога,(по видаленню папілом)без огляду гінеколога, якщо немає при цьому потреби!?

 Доброго дня, Наталія! Наведемо нижче коротку клінічну характеристику.

Останніми роками в різних країнах світу спостерігається зростання цієї  статевої інфекції. Група вірусів папіломи людини (далі ВПЛ) — це ДНК-вмісні віруси (Papovaviridae) розміром 40-50нм, які виявляють тропність до багатошарового епітелію. Виділено близько 70 різновидів ВПЛ, що викликають різноманітну патологію, або паразитують в клітинах без будь-яких симптомів. Більше 20 типів ВПЛ можуть вражати слизові оболонки. Вони передаються здебільшого статевим шляхом.

Найбільш відомий клінічний прояв статевої інфекції, викликаної ВПЛ — гострокінцеві кондиломи (ГК), що являють собою доброякісні розростання епідермісу і сосочкового шару дерми. В ГК гіперплазований епідерміс зберігає типову будову, хоча ороговіння при цьому порушується (паракератоз). Звичайні ГК викликаються ВПЛ 6-11 типів і злоякісне переродження їх відбувається рідко. Однак, кондиломи можуть малігнізуватися при тривалому перебігу захворювання. Інші прояви ВПЛ інфекції геніталій — інтраепітеліальна неоплазія (піхви, шийки матки, статевого члена, анусу), папульоз Bowen, хвороба Buschke-Lowenstein, рак (вульви, цервіксу, статевого члена, анусу). Пухлини геніталий, як правило, викликаються типами ВПЛ 16, 18, 33.
 
Отже, огляд лікаря-гінеколога в тому числі вульво-, кольпоскопія є необхідний для виявлення всіх ділянок, що можуть бути уражені вірусом та визначення вірної тактики лікування сумісно з лікарем-дерматовенерологом.


поставити запитання

Останні новини

12.09.2016.

 Клініка Медекс плюс вітає всіх жителів міста та області з прийдешнім святом Святого Миколая і радо повідомляє про "подарунки" для сво...

08.03.2016.
Відкрилась друга українська амбулаторія сімейної медицини

 Клініка "Медекс-плюс" радо повідомляє всіх пацієнтів про відкриття другої української амбулаторії сімейної медицини по вулиці Ге...

07.04.2016.
Масажний кабінет

З 5.07.2016р в клініці "Медекс плюс" почав працювати масажний кабінет.

всі новини


Наші переваги

Сучасне медичне обладнання
Провідні розробки європейських та азіатських компаній інстальовані в поліклініці Медекс. Сучасна лабораторія європейського рівня знаходиться в місті Івано-Франківську, по вулиці Військових Ветеранів, 10.

детальніше

Команда лікарів-професіоналів 
Багаторічний досвід роботи на ринку медичних послуг дозволив об'єднати одних з кращих спеціалістів в галузі. Досвід роботи, вчені ступені лікарів дозволяють ефективно впроваджувати сучасні методи діагностики та лікування.

детальнішe

Он-лайн реєстрація
Для економії часу пацієнтів, компанія Медекс першою в місті впровадила систему он-лайн реєстраці на прийом лікаря. Крім того, реалізовані елементи он-лайн консультацій провідними спеціалістами клініки.

детальніше

Ім'я, яке компанія Медекс заслужило сумлінною працею 
На ринку медичних послуг не так вже багато медичних компаній, назва яких викликає довіру та повагу, як у пересічних пацієнтів, так і у колег із інших медичних установ.

детальніше

Головна  |  Про нас  |  Клініка  |  Лабораторія  |  Контакти  |  Вакансії