Запитай у лікаря

поставити запитання
21.08.2013, Ліда:
чи можна зробити у вас рентген кишечника скільки це коштує

 Доброго дня, Лідія! Даний вид досліджень не проводиться.

21.08.2013, Мирослава:
Доброго дня!!!Скажіть будь ласка скільки коштує аналіз на алергію??? Дякую!!!

Доброго дня, Мирослава! 

     

Розширена панель Ig E 36 алергенів  

(аспергіліус, кладоспоріум, вільха, береза, ліщина, костриця, грястиця, жито, тимофіївка, лобода, кульбаба,полин, яблуко, яловичина, морква, злаки-суміш, курятина, тріска, яйце ціле, горіх фундук, молоко, горох, свинина, картопля, соя, полуниця, томат, пшениця, пір’я-суміш, кінь, собака, кішка, таракан, домашній порох, кліщ птеронісімус, кліщ фарина)

 

 

 

 

700-00гр.

 

Харчова панель Ig Е   36 алергенів   

(мигдаль, банан, квасоля, яловичина, морква, капуста, селера, курятина, шоколад, тріска, кукурудза, білок яйця, жовток яйця, часник, молоко, гриби харчові, цибуля, апельсин, горох, арахіс, свинина, картопля, родзинки, рис, жито, морепродукти, соя, гарбуз, цукор, томат, тунець, індичка, горіх волоський, пшениця, дріжджі)

 

 

700-00гр.

19.08.2013, авс:
можна загорать и купатся с дисплазией

Доброго дня! Ультрафіолетові промені позитивно впливають на мозкові центри, які керують статевою та ендокринною системами. Крім того, сонце сприяє викиду в кров ендорфінів — звідси і гарний настрій. Але небезпечним є надлишок сонячних променів, так як UV-опромінення пригнічує реакції імунної системи людини. На тлі того, що захисні властивості організму значно знижуються, UVA-і UVB-випромінювання може активувати велику кількість різних захворювань. Доведено, що клітини заражені вірусом під впливом сонячних променів починають посилено розмножуватися. Основною причиною розвитку дисплазії є папіломавірус людини, при обстеженні пацієнтів з дисплазіями шийки матки різного ступеня тяжкості вірус виявлявся у 90%. Отже, помірні сонячні ванни не несуть небезпеки, як їх надлишок. 

16.08.2013, таня:
Дуже дякую за відповідь. Напишіть будь ласка графік роботи кабінету УЗД, і скільки це коштує?

 Доброго дня, Таня! На ранніх термінах УЗД слід проводити тільки за показами.  Деякі дослідження показали, що на клітинному рівні відбуваються мікроскопічні зміни. Досліди, проведені на тваринах, доводять: опромінення ультразвуком приводить до затримки зростання зародка та зменшення відтворення. Також вчені повідомляюь, що ультразвук може впливати на геном і здатен призвести до мутацій. Особливо на ранніх термінах  вагітності, коли формуються органи плода (до 10-го тижня), УЗД слід проводити з певною метою за рекомендацією лікаря. В усьому світі перше скринінгове УЗД роблять вагітним в 11-13 тижнів, коли плід має достатню довжину (куприково-тім'яний розмір дорівнює 45-74 мм), візуалізація плода доволі чітка. А для підтвердження вагітності на ранніх термінах рекомендований цілком безпечний метод - визначення рівня хоріогонічного гонадотропіну в крові, рівень якого вказує на вагітність та орієнтовний її термін. Попередній запис на прийом по тел. (0342) 71-15-60.

 
15.08.2013, Аліна:
Добрий день!В мене почали появлятися малесенькі бородавки тілесного кольору на руках.Десь 2 роки тому була,на зап'ястку,але я мастила час від часу прибудинковим читотілом і вона зникла,а тепер появилися дві вище,одна більша одно менша яка купила якусь рідину у аптеці «Еліксир чистотілу» і в мене менша пропала,згодом і більша,але коли присихала більша то чомусь 2 рази гноилася чуть,а вкінці лишився слід рожевий,а тепер шось дивне набрало ніби водичка чи то бородавка востановлюеться,я занепокоена,чи можуть бути і які наслідки і чому так?

Доброго дня, Аліна! Для відповіді на Ваше запитання потрібно провести огляд ділянки, після чого встановлюється діагноз, згідно якого Вам нададуть рекоменції по веденню та лікуванні. Попередній запис на прийом до лікаря-дерматолога по тел. (0342) 71-15-60.

15.08.2013, Таня:
Добрий день. скажіть будь ласка на якому терміні можна оприділити вагітність з допомогою УЗД(тест показав, що вагітність є). І чи якщо є вагітність,то чи є сенс робити аналіз на ТОРЧ-інфекцію.

 Доброго дня, Таня!  Проводиться УЗД дослідження для встановлення вагітності на 6-8 день затримки менструації. Вже на такому ранньому терміні в матці можна побачити плідне яйце діаметром 4-6 мм. Залежно від методу дослідження воно може бути трансабдомінальне (тобто через передню черевну стінку) або трансвагінальне (коли датчик вводиться в піхву).  Додатковим методом підтвердження вагітності є тест на вагітність. Приблизно через тиждень після того, як яйцеклітину запліднено, зигота кріпиться до стінки матки. Наступного ж дня майбутня плацента починає виробляти специфічний гормон - ХГЛ (хоріонічний гормон людини). У перші дні концентрація цього гормону в сечі мінімальна і не кожний чутливий тест виявить його наявність, тому покладатися на результат можна десь із другого тижня вагітності. Перед проведенням різних досліджень (TORCH та ін.) - Вам спершу потрібно оглянутися у лікаря-гінеколога, який в залежності від ситуації та керуючись медичними стандартами дасть Вам всю необхідну інформацію. 

13.08.2013, Наталя:
Добрий день, скажіть, будь-ласка, чи роблять у вашій клініці хірургічну дефлорацію під місцевим наркозом?Якщо так, то що для цього потрібно і скільки коштує така процедура.

 Доброго дня, Наталія! Дівоча пліва - складка слизової оболонки піхви, яка закриває вхід в нього і розташовується в 2-3 сантиметрах від малих статевих губ. У пліві є невеликі отвори, якщо б їх не було, менструальна кров так і накопичувалася б в піхву. Розрив відбувається в результаті статевого акту (дефлорації). Зазвичай цей процес супроводжується невеликою кровотечею (у 10% випадків воно не спостерігається). У нормі через 3-5 днів краї дівочої пліви гояться, і повторні статеві акти проходять безболісно. Але бувають відхилення від норми, якщо пліва еластична або якщо отвір в ній досить великий, то статеве життя може певний час протікати непорушуючи її цілісність, а іноді пліва буває настільки міцною, що чоловік не в змозі прорвати її. У таких випадках краще провести хірургічно. Як кожна операція, перед проведенням хірургічної дефлорації потрібно провести  ретельний огляд та передопераційне обстеження. При відсутногсті протипоказів лікар-гінеколог призначить зручний для Вас день та годину операції. Вартість огляду, операції з обстеженнями  та становитиме до 1000 грн. Попередній запис по тел. (0342) 71-15-60.

12.08.2013, Оля:
Добрий день, чи проводяться у вас безболісні операціі по видаленню гемороя 4 - стадіі, дякую

 Доброго дня, Оля!  Ступені тяжкості внутрішнього геморою: перший ступінь — виявляються набряклі та, можливо, кровоточиві гемороїдальні вузли. Другий ступінь — вузли випадають та можуть вправлятися самостійно. Третій ступінь — вузли, що випали, можна вправити тільки інструментально або за допомогою маніпуляцій руками. Четвертий ступінь — вузли неможливо вправити. Окремо виділяють ускладнення геморою у вигляді тромбозу гемороїдальних вузлів, яке нерідко називають гострим гемороєм. Кровотеча є, швидше, не ускладненням, а основним і нерідко єдиним симптомом хронічного геморою та має місце на всіх стадіях його розвитку. Однак тривалі кровотечі при геморої швидко призводять до анемізації, і тому анемія, що виникла внаслідок гемороїдальних кровотеч, повинна розглядатись як ускладнення геморою. Діагноз геморою повинен бути поставлений  після обов’язкового проведення проктологічного огляду.  Гемороїдектомія –  стандарт хірургічного лікування хронічного геморою III-IV ступенів. Найпоширенішою та обгрунтованою є гемороїдектомія за методом Мілліган-Моргана (висічення одним блоком гемороїдальних вузлів на 3, 7 та 11 годинах), яка доповнюється методикою відновлення слизової оболонки та анодерми клінічного (хірургічного) анального каналу. Це радикальна операція, і якщо вона проводиться відповідно до всіх правил та вимог, то пацієнт цілком виліковується, досягаються добрі функціональні результати. Даний вид оперативного лікування проводиться в умовах стаціонару де і подальший реабілітаційний післяопераційний догляд.

10.08.2013, яна:
Доброго вечора, у мого батька проблеми з алкоголізмом, мене цікавить скільки коштує кодування, і як можна йому допомогти.

 Доброго дня, Яна! Лікар-нарколог на даний час прийом не проводить, рекомендуємо звертатися на прийом в Івано-Франківський обласний наркологічний диспансер, який надає дану спеціалізовану медичну допомогу.

09.08.2013, Марта:
Чи працює у вашому центрі трихолог?

 Доброго дня, Марта! Пацієнтів з захворюваннями шкіри, а також волосся проводить лікар-дерматолог. Попередній запис по тел. (0342) 71-15-60.поставити запитання

Останні новини

01.09.2018.
АКЦІЯ НА РІЗДВЯНІ СВЯТА!!!

 Клініка "Медекс плюс" рада повідомити про акцію на різдвяні свята: ЛИШЕ ДО 15.02.18 ФІБРОГАСТРОСКОПІЯ, УЗД ОРГАНІВ ЧЕРЕВНОЇ ПОРОЖНИНИ ТА ...

12.09.2016.

 Клініка Медекс плюс вітає всіх жителів міста та області з прийдешнім святом Святого Миколая і радо повідомляє про "подарунки" для сво...

08.03.2016.
Відкрилась друга українська амбулаторія сімейної медицини

 Клініка "Медекс-плюс" радо повідомляє всіх пацієнтів про відкриття другої української амбулаторії сімейної медицини по вулиці Ге...

всі новини


Наші переваги

Сучасне медичне обладнання
Провідні розробки європейських та азіатських компаній інстальовані в поліклініці Медекс. Сучасна лабораторія європейського рівня знаходиться в місті Івано-Франківську, по вулиці Військових Ветеранів, 10.

детальніше

Команда лікарів-професіоналів 
Багаторічний досвід роботи на ринку медичних послуг дозволив об'єднати одних з кращих спеціалістів в галузі. Досвід роботи, вчені ступені лікарів дозволяють ефективно впроваджувати сучасні методи діагностики та лікування.

детальнішe

Он-лайн реєстрація
Для економії часу пацієнтів, компанія Медекс першою в місті впровадила систему он-лайн реєстраці на прийом лікаря. Крім того, реалізовані елементи он-лайн консультацій провідними спеціалістами клініки.

детальніше

Ім'я, яке компанія Медекс заслужило сумлінною працею 
На ринку медичних послуг не так вже багато медичних компаній, назва яких викликає довіру та повагу, як у пересічних пацієнтів, так і у колег із інших медичних установ.

детальніше

Головна  |  Про нас  |  Клініка  |  Лабораторія  |  Контакти  |  Вакансії