Запитай у лікаря

поставити запитання
07.08.2013, Оля:
Доброго дня ! Скажіть будь ласка. Ми з чоловіком плануємо дитину. Які остеження мені потрібно пройти для цього ?

 Доброго дня, Оля!  Радимо перед плануванням вагітності звернутися на прийом до лікаря-гінеколога, а чоловікові до лікаря-уролога/дерматовенеролога, бо здоров’я батька дитини теж має бути хорошим. Лікар проведе огляд для виключення можливих гінекологічних захворювань, необхідне обстеження на наявність інфекцій. Якщо у подружньої пари є статеві інфекції або запальні захворювання статевих органів, необхідно до настання вагітності їх обов’язково вилікувати, інакше це призведе до внутрішньоутробного інфікування плода, що викличе затримку його розвитку, а нерідко і внутрішньоутробну загибель. При необхідності направить на консультацію до терапевта, стоматолога, ендокринолога або інших фахівців для консультації. У період підготовки до вагітності важливо усунути  всі вогнища інфекції в організмі, будь то хворі зуби, вуха або горло. Сьогодні багато жінок до настання вагітності  проходять предгравідарну підготовку – готуються до бажаної вагітності. Встановлено, що фолієва кислота зменшує ризик вроджених вад і аномалій розвитку плоду. Подружжя за три місяці до запланованої вагітності повинно вживати їжу, збагагачену вітамінами: різноманітні овочі і фрукти, зелень, сир, сметану, сир, рибу, натуральне м’ясо. У харчовий раціон обов’язково включити продукти, які містять фолієву кислоту: шпинат, боби, томати, печінка.   

07.08.2013, Лілія:
Чи можна у Вас зробити рентген?

 Доброго дня, Лілія! У нас проводиться рентгенологічне обстеження верхньої та нижньої щелеп і гайморових пазух  (ортопантомограма), 130 грн.

07.08.2013, Галина:
Доброго дня! Підкажіть будь-ласка, чи приймає у вас ЛОР Попович В.І? І чи проводяться операції по видаленню аденоїдів діткам (7 рочків)? Скільки коштує прийом ЛОРа і операція?

Доброго дня, Галина! У нашому лікувально-діагностичному центрі дітям проводиться аденотомії лазером, рекомендуємо спершу  проконсультуватися у завідуючого кафедрою отоларингології і хірургії шиї ІФДМУ, доктора медичних наук, професора - Поповича Василя Івановича, запис по тел. (0342) 71-15-60. Вартість первинного прийому 250 грн.

06.08.2013, Аліна:
Добрий день!Я хочу провіритися на вірус папіломи, в мене ніби на статевому органі ззовні,але я боюся щоб не було рака шийки матки.Які мені аналізи потрібно здати, чи як првіритися правильно,порадьте щось, будь-ласка.Мені 25, дітей ще небуло партнер один єдиний 7 років.Йому потрібно щось здавати.

Доброго дня, Аліна! Вірус папіломи людини - одна з найбільш поширених хворіб, які передаються статевим шляхом. ВПЛ проявляється на шкірі і слизових оболонках і може жити в організмі достатньо тривалий період, а проявитися вперше через довгі роки. Різні типи ВПЛ проявляють себе по-різному. У той час, як чоловіки можуть бути безсимптомними носіями абсолютної більшості типів ВПЛ, для жінки інфікування цим вірусом може мати більш серйозні наслідки. Існують типи ВПЛ, які вражаючи шийку матки  призводить до подальших змін з здорової тканини на патологічну, що має назву дисплазія і, яка є передракових станом. Отже, радимо  оглянутися у лікаря-гінеколога провівши кольпоскопію шийки для того, щоб вчасно діагностувати появу атипових клітин та при необхідності отримати всі необхідні рекомендації по лікуванні.

06.08.2013, Наталія:
Добрий день! Моєму сину 7 років.У нього проблеми з зором.Поставили діагноз: синдром Свана.Праве око не бачить,а ліве 100% бачить.Чи має він право на отримання групи інвалідності,якщо так,то куди нам спочатку звернутись?Дякую.

 Доброго дня,  Наталія! Радимо спершу звернутися до лікаря-офтальмолога по місцю проживання з видачею консультативного висновку та подальшим направленням в обласну дитячу консультативну поліклініку. Питання про надання соціальної допомоги вирішує обласний спеціаліст.

05.08.2013, ЛЕСЯ:
ДОБРОГО ДНЯ!!!ПІДСКАЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА ЧИ МОЖНА В ВАС ЗРОБИТИ АНАЛІЗ КРОВІ 5 ТИ РІЧНІЙ ДИТИНІ???І Є В ВАС ДИТЯЧИЙ ПЕДІАТР ЩОБ З НИМ ПРОКОНСОЛЬТУВАТИСЬ ?І ЯКА ВАРТІСТЬ АНАЛІЗІВ І КОНСУЛЬТАЦІЇ???

 Доброго дня, Леся!  Лабораторні дослідження проводяться пацієнтам всіх вікових груп! Вартість загального аналізу крові становить 55 грн. На теперішній час лікар-педіатр перебуває в щорічній відпустці до 12/08/13.

01.08.2013, Аня:
Доброго дня! В мене така історія: Протягом двох місяців, я практично нічого не їла, схудла за місяць на 11 кг..ну такі склались обставини тоді. Потім вернулась до нормального харчування, але з часом почала замічати в себе такі симптоми, як печія, відрижка повітрям або їдою, чорний кал. Не так давно мені поставили діагноз: гастроезофагальна рефлюксна хвороба: ерозивний езофагіт ( 2 А), ерозивний гастрит. Виписали ліки і щадну дієту. Пропила медикаментозний курс, але дієти не дотримувалась. На деякий час симптоми всі крім відрижки пройшли, але коли перестала приймати ліки, все вернулось назад. Звернулась до лікаря знову, приписали знову курс лікування. Зараз дотримуюсь строго всіх правил! Не переїдаю, приймаю ліки, їм 5-6 раз в день дробно, все парине, варине, запечене, побільше всяких слизистих супів, каш, киселі, п'ю льон, сплю з пріпіднітим початком ліжка, після їди не лягаю, їм за 2 год до сну. Про печію забула, але відрижки чомусь стало ще більше, вона вже постійна, кожної години по декілька раз. Не розумію чому, адже я навпаки стараюсь всього дотримуватися=/ А ще, я займаюсь професійно спортом, воно якось негативно може вплинути на шлунок, якщо я і кроси бігаю і залізо тягаю? І іще, в мене в 15 років дала про себе знати доліхосигма, правда зараз проблем з цим нема, все виправила за 2 місяца часу, але чула, що вона також може піджимати діафрагму і тим самим провокувати закид кислоти в стравохід, чи так це?

 Відповідь зазначена нижче.

30.07.2013, Юля:
Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, чи у Вашій клініці ставати на облік при вагітності.Скільки вартує?

 Доброго дня, Юлія! На базі лікувально-діагностичного центру працює жіноча косультація в роботу якої входить ведення вагітних жінок. Також проводиться діагностування, лікування і спостереження при: безплідді, невиношуванні вагітності, патології шийки матки, пренатальна діагностика та медико-генетичне консультування. Вартість залежить від  об'єму наданих послу (кратності звернень, лікування наявної супутньої патології). Попередній запис по тел. (0342) 71-15-60.

30.07.2013, Аня:
Доброго дня! В мене така історія: Протягом двох місяців, я практично нічого не їла, схудла за місяць на 11 кг..ну такі склались обставини тоді. Потім вернулась до нормального харчування, але з часом почала замічати в себе такі симптоми, як печія, відрижка повітрям або їдою, чорний кал. Не так давно мені поставили діагноз: гастроезофагальна рефлюксна хвороба: ерозивний езофагіт ( 2 А), ерозивний гастрит. Виписали ліки і щадну дієту. Прлпила медокаментозний курс, але дієти не дотримувалась. На деякий час симптоми всі крім відрижки стухли, але коли перестала приймати ліки, все вернулось назад. Звернулась до лікаря знову, приписали знову курс лікування. Зараз жотримуюсь строго всіх правил! Не переїдаю, приймаю ліки, їм 5-6 раз в день дробно, все парине, варине, запечене, побільше всяких слизистих супів, каш, киселі, п'ю льон. Про печію забула, але відрижки чомусь стало ще більше, вона вже постійна, кожної години по декілька раз. Не розумію чому, адже я навпаки стараюсь всього дотримуватися=/ А ще, я займаюсь професійно спортом, воно якось негативно може вплинути на шлунок, якщо я і кроси бігаю, і залізо тягаю?

 Доброго дня, Анна! Ми в даному випадку ми можемо тільки порекомендувати консультацію завідуючої терапії, також потрібно взяти з собою всі попередні обстеження та висновки лікарів. Попередній запис по телю (0342) 71-15-60.

29.07.2013, Іван:
Добрий день. Ваша клініка може зробити спліт язика (розрізання до середини)? Дякую

  Доброго дня, Іван! Даний вид втручання проводиться, попередній запис на прийом до лікаря-отоларинголога по тел. (0342) 71-15-60.поставити запитання

Останні новини

12.09.2016.

 Клініка Медекс плюс вітає всіх жителів міста та області з прийдешнім святом Святого Миколая і радо повідомляє про "подарунки" для сво...

08.03.2016.
Відкрилась друга українська амбулаторія сімейної медицини

 Клініка "Медекс-плюс" радо повідомляє всіх пацієнтів про відкриття другої української амбулаторії сімейної медицини по вулиці Ге...

07.04.2016.
Масажний кабінет

З 5.07.2016р в клініці "Медекс плюс" почав працювати масажний кабінет.

всі новини


Наші переваги

Сучасне медичне обладнання
Провідні розробки європейських та азіатських компаній інстальовані в поліклініці Медекс. Сучасна лабораторія європейського рівня знаходиться в місті Івано-Франківську, по вулиці Військових Ветеранів, 10.

детальніше

Команда лікарів-професіоналів 
Багаторічний досвід роботи на ринку медичних послуг дозволив об'єднати одних з кращих спеціалістів в галузі. Досвід роботи, вчені ступені лікарів дозволяють ефективно впроваджувати сучасні методи діагностики та лікування.

детальнішe

Он-лайн реєстрація
Для економії часу пацієнтів, компанія Медекс першою в місті впровадила систему он-лайн реєстраці на прийом лікаря. Крім того, реалізовані елементи он-лайн консультацій провідними спеціалістами клініки.

детальніше

Ім'я, яке компанія Медекс заслужило сумлінною працею 
На ринку медичних послуг не так вже багато медичних компаній, назва яких викликає довіру та повагу, як у пересічних пацієнтів, так і у колег із інших медичних установ.

детальніше

Головна  |  Про нас  |  Клініка  |  Лабораторія  |  Контакти  |  Вакансії