Запитай у лікаря

поставити запитання
31.08.2013, Галя:
Скажіть будь ласка планую другу дитину, не вдається визначити овуляцію, по середині циклу коли вона мала би бути я була на узд і лікар сказав що вона ще не відбулась. В мене завжди перед місячними десь приблизно за тиждень ниє живіт знизу, але не сильно, це і є та сама овуляція чи це організм просто попереджує про місячні?

 Доброго дня, Галя!  В такому випадку рекомендуємо продовжити фолікулометрію до дня овуляції. Сьогодні багато жінок до настання вагітності  проходять предгравідарну підготовку – готуються до бажаної вагітності. Встановлено, що фолієва кислота зменшує ризик вроджених вад і аномалій розвитку плоду. Подружжя за три місяці до запланованої вагітності повинно вживати їжу, збагагачену вітамінами: різноманітні овочі і фрукти, зелень, сир, сметану, сир, рибу, натуральне м’ясо. У харчовий раціон обов’язково включити продукти, які містять фолієву кислоту: шпинат, боби, томати, печінка. Радимо перед плануванням вагітності звернутися на прийом до лікаря-гінеколога, а чоловікові до лікаря-уролога/дерматовенеролога, бо здоров’я батька дитини теж має бути хорошим. Лікар проведе огляд для виключення можливих гінекологічних захворювань, необхідне обстеження на наявність інфекцій. Якщо у подружньої пари є статеві інфекції або запальні захворювання статевих органів, необхідно до настання вагітності їх обов’язково вилікувати, інакше це призведе до внутрішньоутробного інфікування плода, що викличе затримку його розвитку, а нерідко і внутрішньоутробну загибель. При необхідності направить на консультацію до терапевта, стоматолога, ендокринолога або інших фахівців для консультації. У період підготовки до вагітності важливо усунути  всі вогнища інфекції в організмі, будь то хворі зуби, вуха або горло. 

29.08.2013, Сергій:
Доброго дня.після операції виписали налбуфін.но пройшло вже 2 місяці,а я не можу перестати його приймати.Як мені кинути цей препарат?чи можливо самому це зробити???

 Доброго дня, Сергій!  Налбуфін - опіоїдний аналгетик групи агоністів-антагоністів опіатних рецепторів. Гальмує умовні рефлекси, чинить седативну дію, викликає дисфорію, міоз, збуджує блювотний центр. Ризик розвитку звикання і опіоїдної залежності при контрольованому застосуванні (не більше трьох днів) значно нижчий, ніж для опіоїдних антагоністів, а при неконтольованому....... Отже, ми радимо Вам проконсультуватися у лікаря-нарколога для того, щоб уникнути всіх небажаних наслідків синдрому відміни (таких, як абстинентний синдром).

28.08.2013, Інна:
скільки коштує консультація у лікаря-дерматолога?

 Доброго дня, Інна! Вартість прийому лікаря-дерматолога становить 150 грн.

27.08.2013, Діма:
Скільки коштує консультація у проктолога?

 Доброго дня, Діма! Вартість прийому лікаря-проктолога становить 150 грн. Детальніше на сторінці "проктологія".

26.08.2013, Ігор:
доброго дня. Чи проводяться у вас пластика уздечка крайньої плоті, і якщо так то скільки це коштує?

 Доброго дня, Ігор! Даний вид оперативного лікування проводить лікар-уролог, вартість операції з передопераційним обстеженням та прийомом лікаря становить 750 грн.

25.08.2013, Станіслав:
Доброго Дня! Скажіть будь ласка,скільки коштує обстеження органів черевної порожнини(печінка,жовчний міхур,підшлункова залоза,селезінка),а також нирки.Потрібна підготовка чи ні?

 Доброго дня, Станіслав! Підготовка до УЗД органів черевної порожнини та нирок:

за 2-3 дні перед  дослідженням виключити з раціону: чорний хліб, молоко, горох, квасолю, капусту, сирі овочі та фрукти, солодкі страви. Ввечері напередодні бажано випити 4-5 табл. активованого вугілля та дотриматися легкої дієти, на дослідження прийти натщесерце (рекомендовано за записом). Виконання правил підготовки – гарантія якісного дослідження.,  Вартість обстеження становить 190 грн. Попередній запис по тел. (0342) 71-15-60. 
23.08.2013, анна:
Доброго дня!чи можу я проконсультуватись у трихолога?і скільки буде кохтувати така консультація?

 Доброго дня, Анна! Консультації  пацієнтів з приводу захворюваннь шкірного покриву проводить лікар-дерматолог, попередній запис по тел. (0342) 71-15-60.

23.08.2013, Тетяна:
Доброго дня! Яка вартість аналізу на папіломовіруси (повний пакет)?

 Доброго дня, Тетяна! 

Папіломавірус високоонкогенний ПЛР скринінг - кількісне визначення (16,18, 31, 33, 35,39,45,52,53,56,58,59,66,70 типи ) без визначення генотипу                                                                                                 (зішкріб)

145-00 грн

Папіломавірус низькоонкогенний 6,11 типи 

ПЛР -якісне визначення  (зішкріб)

70-00 грн

Термін виконання 2 дні. Забір на аналіз 12 грн.

23.08.2013, Денис:
скільки коштує консультація генетика?

Доброго дня, Денисе! Вартість консультації становить 150 грн.

23.08.2013, макс:
Добрий день,мене вже шостий день на спині в зоні правої лопатки є 4 напухлості діаметром 3-4 мм. 3 дні тому вони тріснули і перетворились у болючі пустули (при рухах та "гусячій шкірі"). Скажіть будь-ласка що це може бути і яке лікування? Наперед вдячний за відповідь.

 Доброго дня, Макс! Дані скарги є схожими на прояв оперізуючого герпесу. В даному випадку для уточнення діагнозу рекомендовано без зволікань звернутися на прийом до лікаря-дерматовенеролога! Ми працюємо в суботу, попередній запис по тел. (0342) 71-15-60.поставити запитання

Останні новини

01.09.2018.
АКЦІЯ НА РІЗДВЯНІ СВЯТА!!!

 Клініка "Медекс плюс" рада повідомити про акцію на різдвяні свята: ЛИШЕ ДО 15.02.18 ФІБРОГАСТРОСКОПІЯ, УЗД ОРГАНІВ ЧЕРЕВНОЇ ПОРОЖНИНИ ТА ...

12.09.2016.

 Клініка Медекс плюс вітає всіх жителів міста та області з прийдешнім святом Святого Миколая і радо повідомляє про "подарунки" для сво...

08.03.2016.
Відкрилась друга українська амбулаторія сімейної медицини

 Клініка "Медекс-плюс" радо повідомляє всіх пацієнтів про відкриття другої української амбулаторії сімейної медицини по вулиці Ге...

всі новини


Наші переваги

Сучасне медичне обладнання
Провідні розробки європейських та азіатських компаній інстальовані в поліклініці Медекс. Сучасна лабораторія європейського рівня знаходиться в місті Івано-Франківську, по вулиці Військових Ветеранів, 10.

детальніше

Команда лікарів-професіоналів 
Багаторічний досвід роботи на ринку медичних послуг дозволив об'єднати одних з кращих спеціалістів в галузі. Досвід роботи, вчені ступені лікарів дозволяють ефективно впроваджувати сучасні методи діагностики та лікування.

детальнішe

Он-лайн реєстрація
Для економії часу пацієнтів, компанія Медекс першою в місті впровадила систему он-лайн реєстраці на прийом лікаря. Крім того, реалізовані елементи он-лайн консультацій провідними спеціалістами клініки.

детальніше

Ім'я, яке компанія Медекс заслужило сумлінною працею 
На ринку медичних послуг не так вже багато медичних компаній, назва яких викликає довіру та повагу, як у пересічних пацієнтів, так і у колег із інших медичних установ.

детальніше

Головна  |  Про нас  |  Клініка  |  Лабораторія  |  Контакти  |  Вакансії