Запитай у лікаря

поставити запитання
30.07.2013, Юля:
Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, чи у Вашій клініці ставати на облік при вагітності.Скільки вартує?

 Доброго дня, Юлія! На базі лікувально-діагностичного центру працює жіноча косультація в роботу якої входить ведення вагітних жінок. Також проводиться діагностування, лікування і спостереження при: безплідді, невиношуванні вагітності, патології шийки матки, пренатальна діагностика та медико-генетичне консультування. Вартість залежить від  об'єму наданих послу (кратності звернень, лікування наявної супутньої патології). Попередній запис по тел. (0342) 71-15-60.

30.07.2013, Аня:
Доброго дня! В мене така історія: Протягом двох місяців, я практично нічого не їла, схудла за місяць на 11 кг..ну такі склались обставини тоді. Потім вернулась до нормального харчування, але з часом почала замічати в себе такі симптоми, як печія, відрижка повітрям або їдою, чорний кал. Не так давно мені поставили діагноз: гастроезофагальна рефлюксна хвороба: ерозивний езофагіт ( 2 А), ерозивний гастрит. Виписали ліки і щадну дієту. Прлпила медокаментозний курс, але дієти не дотримувалась. На деякий час симптоми всі крім відрижки стухли, але коли перестала приймати ліки, все вернулось назад. Звернулась до лікаря знову, приписали знову курс лікування. Зараз жотримуюсь строго всіх правил! Не переїдаю, приймаю ліки, їм 5-6 раз в день дробно, все парине, варине, запечене, побільше всяких слизистих супів, каш, киселі, п'ю льон. Про печію забула, але відрижки чомусь стало ще більше, вона вже постійна, кожної години по декілька раз. Не розумію чому, адже я навпаки стараюсь всього дотримуватися=/ А ще, я займаюсь професійно спортом, воно якось негативно може вплинути на шлунок, якщо я і кроси бігаю, і залізо тягаю?

 Доброго дня, Анна! Ми в даному випадку ми можемо тільки порекомендувати консультацію завідуючої терапії, також потрібно взяти з собою всі попередні обстеження та висновки лікарів. Попередній запис по телю (0342) 71-15-60.

29.07.2013, Іван:
Добрий день. Ваша клініка може зробити спліт язика (розрізання до середини)? Дякую

  Доброго дня, Іван! Даний вид втручання проводиться, попередній запис на прийом до лікаря-отоларинголога по тел. (0342) 71-15-60.

29.07.2013, олеся:
чи мошна у вас зробити компютерну, діагностику рефрактометрію.

 Доброго дня, Олеся! Даний вид послуги  проводиться але не цифровим методом. 

28.07.2013, Іван:
Скажіть будь-ласка скільки коштує у вас спермограма?

Доброго дня, Іван! Вартість аналізу спермограма становить 180 грн. В даний аналіз також входить біохімія (еякуляту) - Zn, Mg, лимонна кислота, сечова кислота. При необхідності можна визначити наявність антиспермальних антитіл (безпосередньо в еякуляті), аналіз має назву MAR-test і становить додатково 90 грн.

26.07.2013, НАДІН.:
Чи є у вас лікар тріхолог -дерматолог і скільки буде коштувати консультація ?

 Доброго дня, Надін! Вартість лікаря-дерматолога становить 150 грн.,  прийом проводиться щодня з 9:00 до 17:00, рекомендований попередній запис в адміністратора клініки по тел.(0342)71-15-60.

26.07.2013, Аріна:
Доброго дня.Я 3роки тому робила міні-аборт,у мене резус мінус, це була перша вагітність,недавно дізналась,що при негативному резусі, є імовірність того,що я більше не зможу мати дітей.Мене ніхто про це не попереджав. Чи може антирезусний-імуноглобулін виправити ситуацію і коли потрібно зробити ін'єкцію? Дякую

 Доброго дня, Аріна!

Для проведення профілактики в передпологовій період слід ввести 1 дозу препарату (300 мкг) приблизно на 28-му тижні вагітності. Потім обов'язково потрібно ввести ще 1 дозу (300 мкг), переважно протягом 48-72 год після пологів, якщо народжена дитина виявиться резус-позитивним.

У разі продовження вагітності після виникнення загрози аборту при будь-якому терміні вагітності слід ввести ще 1 дозу (300 мкг) препарату. Якщо підозрюється потрапляння в кровоток матері понад 15 мл еритроцитів плоду, необхідно змінити дозу, як описано в вище.

Після мимовільного аборту, штучного аборту або переривання позаматкової вагітності при терміні вагітності понад 13 тижнів рекомендується ввеcті 1 дозу (300 мкг) препарату (або більше, якщо підозрюється влучення в кровоток матері понад 15 мл еритроцитів плоду).

Якщо вагітність перервана на терміні менше 13 тижнів вагітності, можливо одноразове використання міні-дози (приблизно 50 мкг).

Після проведення амніоцентезу, або на 15-18 тижні вагітності, або протягом III триместру вагітності, або ж при отриманні травми органів черевної порожнини протягом II або III триместру рекомендується ввести 1 дозу (300 мкг) препарату (або більше, якщо підозрюється потрапляння в кровотік матері понад 15 мл еритроцитів плоду). Якщо травма органів черевної порожнини, амніоцентез або інше вимагає введення препарату при терміні 13-18 тиж вагітності, слід ввести ще 1 дозу (300 мкг) на терміні 26-28 тиж. Для підтримки захисту протягом всієї вагітності не можна допускати падіння концентрації пасивно отриманих антитіл до Rh0 (D) нижче значення, необхідного для запобігання імунної відповіді на резус-позитивні еритроцити плоду.
Cmax антитіл у крові досягається через 24 ч. Період напіврозпаду імуноглобуліну людини антирезус Rh0 (D) складає 23-26 днів. T1 / 2 антитіл з організму - 4-5 тиж.

Для отримання більш детальнішої інформації - рекомендуємо консультацію лікаря-гінеколога.
25.07.2013, Іра:
вартість консультації та гінекологічного обстеження лікарем акушер-гінекологом

 Доброго дня, Ірина! Вартість первинного прийому лікаря-гінеколога становить 100грн, також підчас огляду проводиться розширена фотокольпоскопія шийки матки для виявлення на ній патології, яка досить часто невидима неозброєним оком - 70 грн. В залежності від захворювання з якого Ви звертаєтесь - план дій (обстеження, лікування, профілактика)  лікар обговорить підчас прийому.

12.07.2013, Ірина:
Скажіть будь-ласка скільки коштує лазерна коагуляція судини? Проявилась лише на лівій нозі, мала підшкірна судина. Дякую

 Доброго дня, Ірина! Відповідь зазначена нижче, детальніше тільки після огляду лікаря-ангіолога.

11.07.2013, Ірина:
Дякую,звернусь до вас.


поставити запитання

Останні новини

12.09.2016.

 Клініка Медекс плюс вітає всіх жителів міста та області з прийдешнім святом Святого Миколая і радо повідомляє про "подарунки" для сво...

08.03.2016.
Відкрилась друга українська амбулаторія сімейної медицини

 Клініка "Медекс-плюс" радо повідомляє всіх пацієнтів про відкриття другої української амбулаторії сімейної медицини по вулиці Ге...

07.04.2016.
Масажний кабінет

З 5.07.2016р в клініці "Медекс плюс" почав працювати масажний кабінет.

всі новини


Наші переваги

Сучасне медичне обладнання
Провідні розробки європейських та азіатських компаній інстальовані в поліклініці Медекс. Сучасна лабораторія європейського рівня знаходиться в місті Івано-Франківську, по вулиці Військових Ветеранів, 10.

детальніше

Команда лікарів-професіоналів 
Багаторічний досвід роботи на ринку медичних послуг дозволив об'єднати одних з кращих спеціалістів в галузі. Досвід роботи, вчені ступені лікарів дозволяють ефективно впроваджувати сучасні методи діагностики та лікування.

детальнішe

Он-лайн реєстрація
Для економії часу пацієнтів, компанія Медекс першою в місті впровадила систему он-лайн реєстраці на прийом лікаря. Крім того, реалізовані елементи он-лайн консультацій провідними спеціалістами клініки.

детальніше

Ім'я, яке компанія Медекс заслужило сумлінною працею 
На ринку медичних послуг не так вже багато медичних компаній, назва яких викликає довіру та повагу, як у пересічних пацієнтів, так і у колег із інших медичних установ.

детальніше

Головна  |  Про нас  |  Клініка  |  Лабораторія  |  Контакти  |  Вакансії