Запитай у лікаря

поставити запитання
07.09.2013, Олексій:
Добрий день! В мене варокозне розширення вен. Нога була прооперована 22 роки тому... Два дні тому почали терпнути пальці на нозі, зявилася біль всередині ноги...Будь- ласка порадьте шо мені робити і куди можна звернутися???

 Доброго дня, Олексій! На час вихідних днів рекомендуємо проконсультуватися у хірурга-ангіолога в ургентному стаціонарі!

06.09.2013, Мирослава:
Сьогодні на місцевому телебаченні чула рекламу, що у вас безкоштовно можна зробити гігієну ротової порожнини. Чи триває ще ця акція? Якщо так, то на яких умовах і де можна побачити прайс стоматпослуг. Дякую.

 Доброго дня, Мирослава! Все правильно, кожному пацієнтові ми пропонуємо дану послугу, що є пацієнтом клініки або звернувся вперше. Умови прості - гігієна кожні 6 місяців безкоштовно. При зверненні оформлюється стоматологічна амбулаторна карта пацієнта де лікар-стоматолог описує стан Ваших зубів і при необхідності проінформує про існуючі проблеми (також безкоштовно). При задоволенні нашим сервісом Ви за бажанням зможете продовжити лікування (звичайно при необхідності), а з прайс-листом можна ознайомитись в клініці, який незабаром буде доступний  онлайн.

04.09.2013, inna:
Доброго вам дня. Хотілаб проконсультуватись мені 23р. скажіть будьласка ми з чоловіком хочимо дитинки.. десь в місяці червні ми попробували але получилась в нас фолікулярна киста,пішовши на огляд мене прокапали 5днів але вона не зійшла ,також мені приписали гормони Ярина я одну пачку випила ,почала другу,мого чоловіка небуло три місяці і ось я незнаю чи можна пробувати завагітніти бо ми так хочимо дітей, а моя знайома говорила що в неї теж була киста і вона завагітніла і киста розсосалася... Наперед дуже вдячна..

 Доброго дня, Інна! Фолікулярна киста яйника є доброякісним оваріальним утворенням, що розвиваються з домінантного фолікула за відсутності овуляції. Фолікулярні кисти в основному зустрічаються у жінок репродуктивного віку, рідше можуть утворюватися в менопаузі або бути вродженими. У гінекології вони становлять понад 80% усіх кист яйників та можуть бути величиною від 3 до 8 см в діаметрі. В основі  розвитку лежать ендокринно-обмінні порушення, що призводять до гіперестрогенії та розвитку однофазного ановуляторного менструального циклу. Даним порушенням можу сприяти фізичне перенапруження і психоемоційні навантаження, нерідко до утворення фолікулярних кист призводить дисфункція яйників, обумовлена абортами, неспецифічними запаленнями (оофорит, аднексит, сальпінгіт), безконтрольною контрацепцією, гострими інфекціями, ЗПСШ, гіперстимуляцією овуляції при лікуванні безпліддя. Фолікулярні кисти яйників мають тенденцію до самостійних вирішень – зникнення при відновленні гормонального балансу. Повторні виникнення відносить до рецидивуючих, у разі відсутності регресії протягом більше 2-3 місяців – до персистуючих кист. Отже,  в даному випадку радимо перед плануванням вагітності повторно провести УЗД контроль та проконсультуватися у лікаря-гінеколога.

03.09.2013, olj:
skilku koshtye zebolehhj@ pru l@zeromy vud@lei veh odhiei hogu

 Доброго дня, Оля! Вартість знеболення залежить від сусутніх захворювань, віку пацієнта, тривалості та об'єму операції, становить від 400 до 800 грн.

03.09.2013, Оля:
skilku koshtye l@zere vud@lehhj@ veh pid kolihom

 

Доброго дня, Оля!  Вартість первинного огляду лікаря-ангіолога з призначенням необхідного передопераційного обстеження  та лікування становить 150 грн. Для уточнення діагнозу проводиться ультразвукове доплерографічне сканування нижніх кінцівок та враховуються наявність супутніх захворювань. Вартість операцій без дообстеження та знеболення однієї ноги складає: 1.При варикозному розширенні підшкірних вен  3000-00 грн. 2. При вроджених і набутих венозних дисплазіях 2500-00 грн. 3.При артеріо-венозних норицях 4000-00 грн. 4.Усунення за допомогою лазера ретикулярного варикозу і  телеангіектазій (судинних зірочок за 100см.кв.) 600-00 грн. 5.Естетична мікрофлебектомія 1000-00 грн. Попередній запис на прийом по тел. (0342) 71-15-60.


03.09.2013, Олександра:
Що таке міні аборт? скільки коштує, щоб його зробити?

 Доброго дня, Олександра! Міні-аборт — це хірургічне переривання вагітності на ранніх термінах (до 5 акушерських тижнів). У даного виду аборту є й інша назва — вакуум-аспірація, плодове яйце відсмоктується вакуумним відсмоктуванням з порожнини матки. Аборт проводиться під загальним наркозом. В ранніх термінах також можливе проведення медикаментозного переривання вагітності, вартість 900 грн. Перед проведенням даної процедури лікар-гінеколог проводить огляд та обстеження (згідно сандарту передбаченим МОЗ), після чого за відсутності протипоказів - перериває. Обстеження лабораторні, огляд лікаря і огляд УЗД, оплачуються додатково! Технологія переривання передбачає перебування у клініці двічі під час прийому препаратів по 2-3 години. 

02.09.2013, мар:
Доброго дня!Скажіть будь ласка скільки коштує обстеження у гінеколога та ендокринолога?

 Доброго дня, Мар'яна! Огляд та консультація лікаря-гінеколога - 170 грн. та ендокринолога - 150 грн.  Призначається необхідне обстеження, об'єм якого визначається в залежності від захворювання.

01.09.2013, Іра:
привіт. скажіть будь ласка ціни на аналізи: 1) пролактин; 2) ТТГ; 3) Т4; 4) Т3; 5) АТ до ТПО. дякую

 Доброго дня, Ірина!

Щитовидна залоза

Тиреотропний гормон  ( ТТГ)

70-00

Трийодтиронін вільний   (Т3 вільний)

70-00

Тироксин вільний  (Т4 вільний) 

70-00

Тиреоглобулін

70-00

Антитіла до  тиреопероксидази ( АТ до ТПО)

99-00

Антитіла  до тиреоглобуліну   ( АТ до ТГ)

99-00

Комплексне лабораторне обстеження  Т-1   щитоподібної залозиїї

( ТТГ, Т3 в, Т4 в, АТ до ТПО, АТ до ТГ)                   

367-00

Комплексне лабораторне обстеження  Т-2  щитоподібної залози

( ТТГ, Т3 в, Т4 в)                                                           

189-00

Комплексне лабораторне дослідження Т-3  щитоподібної залози(ТТГ, АТ до ТГ, АТ до ТПО)                                       

242-00

Забір крові з вени-18 грн.

01.09.2013, марина:
скільки коштує переривання вагітності на строці 2 місяці

Доброго дня, Марина!  Вартість хірургічного переривання вагітності в терміні 8-10 тижнів при відсутності інших супутніх захворювань, включаючи передопераційне обстеження та загальне знеболення - 2100 грн. Попередній запис по тел. 71-15-60.

01.09.2013, Ірина:
Скільки коштує консультація педіатра і прививка від гепатиту в?

 Доброго дня, Ірина!  Консультація лікаря-педіатра передвакцинальна і вакцинація становлять 100 грн, вартість вакцини (Енжерікс В, Бельгія) - 60 грн.  Попередній запис на прийом по тел. 71-15-60.поставити запитання

Останні новини

12.09.2016.

 Клініка Медекс плюс вітає всіх жителів міста та області з прийдешнім святом Святого Миколая і радо повідомляє про "подарунки" для сво...

08.03.2016.
Відкрилась друга українська амбулаторія сімейної медицини

 Клініка "Медекс-плюс" радо повідомляє всіх пацієнтів про відкриття другої української амбулаторії сімейної медицини по вулиці Ге...

07.04.2016.
Масажний кабінет

З 5.07.2016р в клініці "Медекс плюс" почав працювати масажний кабінет.

всі новини


Наші переваги

Сучасне медичне обладнання
Провідні розробки європейських та азіатських компаній інстальовані в поліклініці Медекс. Сучасна лабораторія європейського рівня знаходиться в місті Івано-Франківську, по вулиці Військових Ветеранів, 10.

детальніше

Команда лікарів-професіоналів 
Багаторічний досвід роботи на ринку медичних послуг дозволив об'єднати одних з кращих спеціалістів в галузі. Досвід роботи, вчені ступені лікарів дозволяють ефективно впроваджувати сучасні методи діагностики та лікування.

детальнішe

Он-лайн реєстрація
Для економії часу пацієнтів, компанія Медекс першою в місті впровадила систему он-лайн реєстраці на прийом лікаря. Крім того, реалізовані елементи он-лайн консультацій провідними спеціалістами клініки.

детальніше

Ім'я, яке компанія Медекс заслужило сумлінною працею 
На ринку медичних послуг не так вже багато медичних компаній, назва яких викликає довіру та повагу, як у пересічних пацієнтів, так і у колег із інших медичних установ.

детальніше

Головна  |  Про нас  |  Клініка  |  Лабораторія  |  Контакти  |  Вакансії