Запитай у лікаря

поставити запитання
20.09.2013, Юля:
доброго дня, скажіть будь ласка чи можуть зашкодити заняття у спортзалі, на початку вагітності, коли ще не знаєш про вагітність, чи можуть призвести до викидня?

 Доброго дня, Юлія! Найнебезпечнішим часом є перший триместр вагітності. У перший місяць, коли жінка інколи навіть не знає, що вагітна, трапляється найбільше перерваних вагітностей. Самовільні викидні на самій ранній стадії розвитку вагітності найчастіше трапляються внаслідок: хромосомних і інших аномалій плоду; патології матки; інфекційні захворювання; резус-конфлікт; ендокринні захворювання; інтоксикація; емоційне, психічне  і фізичне перенавантаження; істміко-цервікальна недостатність.  В даному випадку радимо проконсультуватися у лікаря-гінеколога!

20.09.2013, вікторія:
Доброго дня! Мене цікавить вартість загального аналізу сечі, загального аналізу крові, та RW.А також графік роботи лабораторії в м.Долина! Дякую!

 Доброго дня, Вікторія! Графік роботи в забірному пункті м. Долина з понеділка по п'ятницю з 8:00-16:00.

Загальний аналіз крові на гемат аналізаторі - 19 показників, ШОЕ, лейкоцитарна формула (виконується лаборантом)

55-00

1р/день

Загальний аналіз сечі  мікроскопія + аналізатор Urisis 1100

 

45-00

1 р/день

RW

60-00

 

3 р/дні

19.09.2013, Маряна:
Доброго дня!скажіть будь ласка скільки коштує здати аналізи РАРР,ХГТ?Наперед вдячна!

 Доброго дня, Мар'яна! Вартість даних обстежень в комплесі становить 153 грн., забір крові венозної 18 грн.

18.09.2013, Настя:
Мені лікар випсисав від запалення Вібуркол, зараз ці свічки не випускають чи є якийсь їх хороший замінник-аналог? Підкажіть будь-ласка. Діагноз - невелике запалення яйників. Дякую

 Доброго дня, Настя! Рекомендації по лікуванні надаються тільки лікуючим лікарем, радимо проконсультуватися  повторно.

18.09.2013, Віктор:
Скажіть, будь ласка, скільки коштує лазерне лікування гемороїдальних вузлів?

Доброго дня, Віктор! Радимо спершу пройти огляд  у лікаря-проктолога, оскільки від типу розташування та об'єму вузла(ів) залежить метод  лікування!  Детальніше Ви можете ознайомитися на сторінці "проктологія".  Попередній запис на прийом по тел. (0342) 71-15-60. 

18.09.2013, Олег:
Доброго дня, скажіть, будь ласка, чи у Вашій клініці можна зробити аналіз на плідність, який матеріал потрібно здавати і скільки це коштує. Дякую.

 Доброго дня, Олег! Вартість аналізу спермограма становить 180 грн. В даний аналіз також входить біохімія (еякуляту) - Zn, Mg, лимонна кислота, сечова кислота. При необхідності можна визначити наявність антиспермальних антитіл (безпосередньо в еякуляті), аналіз має назву MAR-test і становить додатково 90 грн.

17.09.2013, юлія:
Мені 17. На прийом до гінеколога потрібно з кимось з дорослих?інформація розголошується ?

 Доброго дня, Юлія! Огляд  лікарем-гінекологом пацієнтів вікової групи до 18 років проводиться  за згоди і присутності батьків. За будь-яких умов та обставин згідно законодавчих положень інформація пацієнта не розголошується.

17.09.2013, віта:
Доброго дня. У моєї мами коли вона лежить(а деколи і коли сидить) з носа в горло затікає рідина деколи з кровю.Що порадете? І до кого можна звернутись.

 Доброго дня, Віта! Для відповіді на Ваше запитання потрібно провести ендоскопічний огляд  носоглотки. Лікування необхідно починати тільки з встановлення причини розвитку даного процесу. Рекомендуємо проконсультуватися у завідуючого кафедрою отоларингології і хірургії шиї ІФДМУ, доктора медичних наук, професора - Поповича Василя Івановича, запис по тел. (0342) 71-15-60.

17.09.2013, віктор:
виступають вени на вісках з обох сторін і на чолі.дуже не гарно виглядае чи можете щось порадити

 Доброго дня, Віктор! Радимо проконсультуватися у лікаря-ангіолога. Попередній запис на прийом по тел. (0342) 71-15-60.

15.09.2013, vita:
Доброго дня. Скажіть будь ласка у моєї дитини є проблеми з животиком він не ходить самостійно у туалет какати, я змушена постійно робити клізму.Скажіть що мені робити і до якого лікаря звернутись.

 Доброго дня, Віта! Радимо проконсультуватися у лікаря-педіатра. Попередній запис на прийом по тел. (0342) 71-15-60.поставити запитання

Останні новини

12.09.2016.

 Клініка Медекс плюс вітає всіх жителів міста та області з прийдешнім святом Святого Миколая і радо повідомляє про "подарунки" для сво...

08.03.2016.
Відкрилась друга українська амбулаторія сімейної медицини

 Клініка "Медекс-плюс" радо повідомляє всіх пацієнтів про відкриття другої української амбулаторії сімейної медицини по вулиці Ге...

07.04.2016.
Масажний кабінет

З 5.07.2016р в клініці "Медекс плюс" почав працювати масажний кабінет.

всі новини


Наші переваги

Сучасне медичне обладнання
Провідні розробки європейських та азіатських компаній інстальовані в поліклініці Медекс. Сучасна лабораторія європейського рівня знаходиться в місті Івано-Франківську, по вулиці Військових Ветеранів, 10.

детальніше

Команда лікарів-професіоналів 
Багаторічний досвід роботи на ринку медичних послуг дозволив об'єднати одних з кращих спеціалістів в галузі. Досвід роботи, вчені ступені лікарів дозволяють ефективно впроваджувати сучасні методи діагностики та лікування.

детальнішe

Он-лайн реєстрація
Для економії часу пацієнтів, компанія Медекс першою в місті впровадила систему он-лайн реєстраці на прийом лікаря. Крім того, реалізовані елементи он-лайн консультацій провідними спеціалістами клініки.

детальніше

Ім'я, яке компанія Медекс заслужило сумлінною працею 
На ринку медичних послуг не так вже багато медичних компаній, назва яких викликає довіру та повагу, як у пересічних пацієнтів, так і у колег із інших медичних установ.

детальніше

Головна  |  Про нас  |  Клініка  |  Лабораторія  |  Контакти  |  Вакансії