Запитай у лікаря

поставити запитання
25.09.2013, Софія:
Хворію варикозним розширенням вен обох кінцівок впродовж 20 років, вени запущені. Скажіть чи є, якісь обмеження для лазерної операції по їх видаленню?

 Доброго дня, Софія!  Для відповіді на Ваше запитання потрібно, щоб Ви спершу оглянулись у лікаря-ангіолога та провели дуплексне сканування судин нижніх кінцівок. Попередній запис на прийом по тел. (0342) 71-15-60. 

25.09.2013, Руслана:
Скажіть, будь-ласка, який термін обмеження працездатності після лазерної операції на варикоз, якщо оперуватись у вашому центрі?

 Доброго дня, Руслана! В післяопераційному періоді ми видаємо лікарняний лист непрацездатності на 3-5 днів і більше (залежить від виду операції). Рекомендації по обмеженню фізичних навантажень залежитимуть від виду Вашої зайнятості.

24.09.2013, Ярослав:
Доброго дня.Мені під час вагітності ще сказали,що в мене велика ерозія.зараз хотіла б пролікувати.Скільки це буде коштувати у вашому центрі

 Доброго дня, Ярослав(а)!  Перед проведенням лікування лікар-гінеколог проводить загальний гінекологічний огляд, який включає фотокольпоскопію шийки матки. Даний діагностичний метод дозволяє оцінити тип, об'єм, ступінь патологічного процесу шийки матки і дати всі необхідні в подальшому рекомендації по відновленні здоров'я. Проводиться сучасне лікування патології шийки матки найчастіше методом лазерної вапоризації. Це метод найбільш лагідного видалення ушкоджених тканин шийки матки під контролем кольпоскопа, лазерна хірургія не викликає розвитку, так званого, цервікального фактору непліддя, шийка матки повністю відновлюється за 20-25 днів, тому ця методика у світі є №1 при лікуванні шийкової патології. Обов' язкове передопераційне комплексне дослідження та лікування виявленої патології у гінекологічних хворих: розширена кольпоскопія та вульвоскопія; прицільна біопсія патологічних ділянок шийки матки, піхви та вульви, при необхідності вишкрібання цервікального каналу, цитологічного дослідження мазків, бактеріологічне дослідження мазків, кров ВІЛ та RW,  ПЛР-діагностика інфекцій (мікоплазми, уреоплазми, хламідію, вірусу папіломи людини (16 типів), вірусу  герпесу (1-2 типів), цитомегаловірусу),  калу на наявність яєць гельмінтів та цист лямблій, загальний аналіз крові та сечі, глюкоза венозної крові. Попередній запис на прийом по тел. (0342) 71-15-60.

23.09.2013, Ірина:
Скільки коштує аналіз для визначення віруса Енштейна Барр?

 Доброго дня, Ірина! 

Вірус Епштейна– Бара Ig G ядерного антигену EBV NA (ІФА, кров) 

                                                                                                            

60-00

1 р/день

Вірус Епштейна – Бара Ig G до ранніх білків EBV ЕA    (ІФА, кров)

                                                                                                            

60-00

1 р/день

Вірус Епштейна – Бара Ig М до капсидного антигену  EBV VCA (ІФА, кров)                                                                                  

75-00

1 р/день

Забір крові з вени – 18 грн.

 

Вірус Епштейна – Бара ПЛР - кількісне  визначення  (кров, мазок з зіву, ліквор, слина)

75-00

2 р/дні

Забір на ПЛР – 12грн.

22.09.2013, роман:
Чи обов'язково вагітним здавати кров з вени у ваш ценр?

 Доброго дня, Роман! Ви можете здати  кров на дослідження і в інших забірних пунктах міста та Івано-Франківської області, які зазначені в розділі "контакти".

22.09.2013, анна:
Моєму сину лікар порадив зробити Копрограму,чи робить ваша клініка такі аналіз і скільки це коштує?

 Доброго дня, Анна! Вартість даного аналізу становить 75 грн., прийом з понеділка по п'ятницю з 7:30 до 16:00. 

21.09.2013, Сергій:
піскажіть.У мене перфорація в барабонній перетинці, слух так якби не змінився і ніяких виділень немає, чи можна якось закрити цю дирочку не операційним щляхом

Доброго дня, Сергій!  Рекомендуємо проконсультуватися у завідуючого кафедрою отоларингології і хірургії шиї ІФДМУ, доктора медичних наук, професора - Поповича Василя Івановича, запис по тел. (0342) 71-15-60.

21.09.2013, Наталія:
Доброго дня! Скажіть будь-ласка, яка вартість встановлення внутрішньоматкової спіралі (від найдешевшої до найдорожчої).Дякую

 Доброго дня, Наталія! Вартість встановлення ВМС 150 грн., вартість самої ВМС становить від 50 до 2000 грн. Спершу лікар-гінеколог проводить огляд, забір та аналіз вагінального секрету на визначення запальних змін, онкоцитологічне дослідження з шийки матки, УЗД органів малого тазу (огляд та аналізи оплачуються окремо) і при відсутності протипоказів проводить дану маніпуляцію. Запис на прийом по тел. (0342) 71-15-60.

20.09.2013, Юля:
доброго дня, скажіть будь ласка чи можуть зашкодити заняття у спортзалі, на початку вагітності, коли ще не знаєш про вагітність, чи можуть призвести до викидня?

 Доброго дня, Юлія! Найнебезпечнішим часом є перший триместр вагітності. У перший місяць, коли жінка інколи навіть не знає, що вагітна, трапляється найбільше перерваних вагітностей. Самовільні викидні на самій ранній стадії розвитку вагітності найчастіше трапляються внаслідок: хромосомних і інших аномалій плоду; патології матки; інфекційні захворювання; резус-конфлікт; ендокринні захворювання; інтоксикація; емоційне, психічне  і фізичне перенавантаження; істміко-цервікальна недостатність.  В даному випадку радимо проконсультуватися у лікаря-гінеколога!

20.09.2013, вікторія:
Доброго дня! Мене цікавить вартість загального аналізу сечі, загального аналізу крові, та RW.А також графік роботи лабораторії в м.Долина! Дякую!

 Доброго дня, Вікторія! Графік роботи в забірному пункті м. Долина з понеділка по п'ятницю з 8:00-16:00.

Загальний аналіз крові на гемат аналізаторі - 19 показників, ШОЕ, лейкоцитарна формула (виконується лаборантом)

55-00

1р/день

Загальний аналіз сечі  мікроскопія + аналізатор Urisis 1100

 

45-00

1 р/день

RW

60-00

 

3 р/дніпоставити запитання

Останні новини

12.09.2016.

 Клініка Медекс плюс вітає всіх жителів міста та області з прийдешнім святом Святого Миколая і радо повідомляє про "подарунки" для сво...

08.03.2016.
Відкрилась друга українська амбулаторія сімейної медицини

 Клініка "Медекс-плюс" радо повідомляє всіх пацієнтів про відкриття другої української амбулаторії сімейної медицини по вулиці Ге...

07.04.2016.
Масажний кабінет

З 5.07.2016р в клініці "Медекс плюс" почав працювати масажний кабінет.

всі новини


Наші переваги

Сучасне медичне обладнання
Провідні розробки європейських та азіатських компаній інстальовані в поліклініці Медекс. Сучасна лабораторія європейського рівня знаходиться в місті Івано-Франківську, по вулиці Військових Ветеранів, 10.

детальніше

Команда лікарів-професіоналів 
Багаторічний досвід роботи на ринку медичних послуг дозволив об'єднати одних з кращих спеціалістів в галузі. Досвід роботи, вчені ступені лікарів дозволяють ефективно впроваджувати сучасні методи діагностики та лікування.

детальнішe

Он-лайн реєстрація
Для економії часу пацієнтів, компанія Медекс першою в місті впровадила систему он-лайн реєстраці на прийом лікаря. Крім того, реалізовані елементи он-лайн консультацій провідними спеціалістами клініки.

детальніше

Ім'я, яке компанія Медекс заслужило сумлінною працею 
На ринку медичних послуг не так вже багато медичних компаній, назва яких викликає довіру та повагу, як у пересічних пацієнтів, так і у колег із інших медичних установ.

детальніше

Головна  |  Про нас  |  Клініка  |  Лабораторія  |  Контакти  |  Вакансії