Запитай у лікаря

поставити запитання
12.10.2013, оля:
Добрий день !Мені 23 роки , я ВАГІТНА - 20 ТИЖ. ) ВАГА 52 КГ. Яробила аналізи фЛЬФА-фетопротеїн 104.17 9 Мом 1.86 Естріол - 4,092 мом 1.56 Який результат. Підкажіть.

Доброго дня, Оля! Нармативні значення МОМ для альфафетопротеїну від 0.7-2.0, для естріолу діапазон від 2.1-13.0 мкг/л. Ваші лабораторні показники в межах норми.

10.10.2013, Олеся:
Скажіть, будь ласка, чи можна у вас отримати консультацію лікаря-трихолога (сильно випадає волосся)?

 Доброго дня, Олеся! Стан волосся відображає загальний стан організму, для волосся дуже цінні вітаміни групи В, мінерали - мідь, залізо, йод.

Жінки, через щомісячні крововтрати підчас менструацій часто страждають залізодефіцитною анемією, перші клінічні прояви, яких спостерігаються якраз з сторони шкіри, нігтів і волосся, при цьому волосся стає сухим і ламким. 
Стресові ситуації та порушення вегетативної нервової системи ведуть до звуження судин на шкірі голови. При безперервних стресах судини вже не приходять в норму, що і стає причиною випадання волосся, так як живлення волосяного фолікула погіршується. Хронічні захворювання організму, особливо ті, які протікають з ендокринними порушеннями, також часто супроводжуються випаданням волосся: захворювання щитовидної залози, дисфункції яйників і надниркових залоз. Тому, незважаючи на те, що проблема носить скоріше естетичний характер, всі пацієнти з даними симптомами повинні проходити комплексне обстеження. Попередній запис на прийом до лікаря-дерматолога/трихолога по тел. (0342) 71-15-60. 
10.10.2013, Ната:
Дуже дякую за швидку та кваліфіковану відповідь. Мене ще цікавить чи у вашій клініці можна вилікувати дорослу людину від скреготу зубами, це відбувається вночі під час сну. Скільки це буде коштувати?

 Щиро дякуємо, Ната! за комплімент і раді, що змогли допомогти! Бруксизм - це періодично виникаючі у сні нападоподібні скорочення жувальних м'язів, що супроводжується стиском щелеп і скреготом зубів. Причин виникнення бруксизму може бути декілька. Такий скрип зубами може пояснюватися неякісним лікуванням зуба, недостатнім звиканням до брекет-системи і навіть неправильно сформованим прикусом. 

Версія про те, що причина бруксизму криється в зараженні організму глистами та іншими паразитами, повністю спростована вченими. А от нервові перевантаження, стреси, накопичена втома, які властиві багатьом людям в наш стрімкий і неспокійний вік, є найбільш поширеними факторами, що викликають бруксизм.
Дане захворювання може призвести до таких небажаних наслідків, як стирання емалі, розвиток хворобливого скронево-щелепного синдрому, а також поява болю в області голови, шиї, спини. Щоб не допустити цього, потрібно виконувати певні заходи, спрямовані на усунення причин захворювання. 
Одночасно з антистресовими процедурами потрібно виконувати релаксуючі вправи, скорегувати режим роботи і відпочинку, а так само виключити з раціону продукти, що володіють збудливим ефектом. Крім цього рекомендується втомлювати щелепи жуванням сирих овочів або фруктів або розслабляти їх за допомогою гарячих вологих компресів, зміцнювати зубну емаль, використовуючи масло чайного дерева або прополіс. Додатково використовується індивідуальна капа для лікування даного захворювання. Радимо проконсультуватися у лікаря-стоматолога, попередній запис на прийом по тел. (0342) 71-15-60.
10.10.2013, Петро:
добрий день скажіть будь-ласка скільки коштує у вас прийом до лікаря ЛОР

 Доброго дня, Петро! Консультація лікаря-ЛОРа становить 100 грн. (відеоендоскопічний огляд входить у вартість).

10.10.2013, Вітя:
скільки у вас коштує лікування хропіння?

 Доброго дня, Віктор! Перед проведенням оперативного лікування Вам спершу потрібно проконсультуватися у лікаря-ЛОРа. Вартість оперативного лікування з передопераційним лабораторним обстеженням 4000 грн. Попередній запис на прийом по тел. (0342) 71-15-60.

09.10.2013, Ната:
У мене при першій вагітності виявили гострокінцеві кондиломи, але аналіз на вірус папіломи людини негативний. Чи можливе таке? Скільки у вас коштує аналіз на всі штами вірусу папіломи людини, через який час буде результат і як він здається (кров чи мазок)? Дякую.

 Доброго дня, Ната! Тест система, що представлена на європейському ринку включає в себе 14 високоонкогенних (16,18, 31, 33, 35,39,45,52,53,56,58,59,66,70)  і два низькоонкогенні (6, 11) типи вірусу. В природі існує більше 100 штамів вірусів папіломи людини (ВПЛ), більшість з них нешкідливі, але близько 30 можуть призвести до розвитку раку. Ці штами вірусу вражають статеві органи, зараження відбувається при статевому контакті з інфікованим партнером. Виділяють штами високого і низького онкогенного ризику. Штами низького онкогенного ризику можуть викликати появу гострокінцевих кондилом, а штами високого ризику можуть сприяти розвитку раку шийки матки, вульви, вагіни і ануса у жінок. У чоловіків вони можуть призводити до раку ануса і статевого члена.

У деяких людей при інфекції ВПЛ з'являються кондиломи, а у інших же вона протікає безсимптомно. Вакцинація може захистити від деяких штамів вірусу, включаючи і ті , які викликають рак.

Папіломавірус низькоонкогенний 6,11 типи  ПЛР -якісне визначення (зішкріб)

70-00

грн.

2 р/дні

Папіломавірус високоонкогенний 16 і 18 типи  ПЛР-якісне визначення  (зішкріб)

70-00

грн.

2 р/дні

Папіломавірус високоонкогенний ПЛР скринінг - кількісне визначення (16,18, 31, 33, 35,39,45,52,53,56,58,59,66,70 типи ) без визначення  генотипу                                                                                                 (зішкріб)

145-00

грн.

2 р/дні

Забір на ПЛР у жіок проводиться вагінально з шийки матки та цервікального каналу, і з поверхні кондилом - 12 грн.

09.10.2013, Ната:
доброго дня. скажіть будь-ласка, які способи контрацепції пропонує ваша клініка та їхня вартість. Мені 33 роки, перебуваю в шлюбі та маю вже двох діток.

 Доброго дня, Наталія! Сучасні методи контрацепції поділяються на: фізіологічні, бар’єрні, хімічні, гормональні та антигормональні, внутрішньоматкові системи (ВМС), хірургічні. Для оцінки ефективності кожного методу контрацепції зазвичай застосовують індекс Перля. Слід ураховувати, що кожен метод поряд з перевагами має свої недоліки, що обмежує його застосування. Вид контрацепції визначає лікар-гінеколог після огляду та обстеження, Попередній запис на прийом по тел. (0342) 71-15-60.

08.10.2013, Наталія:
Доброго вечора панове. Можливо моє запитання видасться Вам дивним, але все ж. Донька жувала жувальну гумку і через 30 хв. вона розчинилась у роті. Частину рідини вона ковтнула. Від чого вона могла розчинитись та які можуть бути наслідки ковтання? Вельми вдячна за відповідь.

 Доброго дня, Наталія!  Слинні залози миттєво реагують на присутність "жуйки" в роті і виділяють травні ферменти, а у головний  мозок надходитьсигнал: "приготуватися до прийому їжі", і в шлунку починається вироблення соку. Але їжі немає, і кислота роз'їдає слизову оболонку шлунка. 5 хвилин - це приблизний час, за який сигнал надходить від мозку до шлунку. Можна використовувати її приблизно з 8 років і тільки білу (без барвників). Дитині потрібно пояснити гігієнічне призначення жувальної гумки і привчити викидати її відразу після того, як перестало бути смачно (не більше 5-ти хвилин), оскільки під впливом ферментів в ротовій порожнині має здатність розчинятися. Відомі випадки, коли "жуйка" ставала причиною промивання шлунка в стаціонарних умовах, через свій вплив на шлунково-кишковий тракт. Сьогодні підлітки, що постійно жують  - потенційні клієнти стоматологічних клінік. Не до кінця сформована емаль "юних" зубів занадто тонка і легко стирається. 

07.10.2013, Василь:
Доброго вечора, скажіть будь-ласка яка ціна на аналіз крові на тестостерон?

 Доброго дня, Василь! Вартість дослідження становить 80 грн, забір крові з вени 18 грн, термін виконання 3-6 год. Здача крові на аналіз проводиться натщесерце.

07.10.2013, Максим:
Добрий день,хотів би дізнатися чи роблять в вашій клініці вакцинації від Жовтої лихоманки і Гепатиту А. Дякую

 Доброго дня, Максим! На даний час вакцинація проти жовтої лихоманки та гепатиту А не проводиться.поставити запитання

Останні новини

01.09.2018.
АКЦІЯ НА РІЗДВЯНІ СВЯТА!!!

 Клініка "Медекс плюс" рада повідомити про акцію на різдвяні свята: ЛИШЕ ДО 15.02.18 ФІБРОГАСТРОСКОПІЯ, УЗД ОРГАНІВ ЧЕРЕВНОЇ ПОРОЖНИНИ ТА ...

12.09.2016.

 Клініка Медекс плюс вітає всіх жителів міста та області з прийдешнім святом Святого Миколая і радо повідомляє про "подарунки" для сво...

08.03.2016.
Відкрилась друга українська амбулаторія сімейної медицини

 Клініка "Медекс-плюс" радо повідомляє всіх пацієнтів про відкриття другої української амбулаторії сімейної медицини по вулиці Ге...

всі новини


Наші переваги

Сучасне медичне обладнання
Провідні розробки європейських та азіатських компаній інстальовані в поліклініці Медекс. Сучасна лабораторія європейського рівня знаходиться в місті Івано-Франківську, по вулиці Військових Ветеранів, 10.

детальніше

Команда лікарів-професіоналів 
Багаторічний досвід роботи на ринку медичних послуг дозволив об'єднати одних з кращих спеціалістів в галузі. Досвід роботи, вчені ступені лікарів дозволяють ефективно впроваджувати сучасні методи діагностики та лікування.

детальнішe

Он-лайн реєстрація
Для економії часу пацієнтів, компанія Медекс першою в місті впровадила систему он-лайн реєстраці на прийом лікаря. Крім того, реалізовані елементи он-лайн консультацій провідними спеціалістами клініки.

детальніше

Ім'я, яке компанія Медекс заслужило сумлінною працею 
На ринку медичних послуг не так вже багато медичних компаній, назва яких викликає довіру та повагу, як у пересічних пацієнтів, так і у колег із інших медичних установ.

детальніше

Головна  |  Про нас  |  Клініка  |  Лабораторія  |  Контакти  |  Вакансії