Запитай у лікаря

поставити запитання
05.10.2013, Аліна:
Добрий день,якщо цитоплазма не показує дисплазію,а лікар каже що є, таке може бути? І якщо можна що таке уреплазмоз, і чим він небезпечний,чи впливає він на запліднення чи вагітність, чи на плід????чи потрібно лікувати.Вагітностей ще не було.Дякую, дуже, за відповідь.

Доброго дня, Аліна! Достовірний показник цитограми залежить від дуже багатьох факторів, для уточнення діагнозу завжди проводиться прицільна біопсія шийки матки під фотокольпоскопічним контролем, що дає можливість правильно встановити діагноз і визначитися з тактикою лікування! 

Уреаплазми — це найдрібніші бактерії, які за розмірами наближаються до великих вірусів і не мають клітинної оболонки. Їх зрідка розглядають як свого роду перехідну ступінь від вірусів до одноклітинних,  мешкають на слизових оболонках статевих органів і сечових шляхів людини з здатністю розщеплювати сечовину. Передача інфекції відбувається, як правило, статевим шляхом, але може бути і внутрішньоутробне інфікування від хворої матері, а крім того, мікроби можуть проникати в статеві шляхи дитини під час пологів і зберігатися там все життя, до пори перебуваючи в сплячому стані. Уреаплазми можуть провокувати запалення будь-яких відділів сечостатевого тракту — сечового міхура, уретри, простати, яєчок і їх придатків, а у жінок — піхви, матки і придатків. Крім того, при деяких дослідженнях вдалося з’ясувати, що уреаплазми можуть фіксуватися на сперматозоїдах і порушувати їх рухову активність. 

04.10.2013, Оксана:
ЕБВ капс.антиген IgG індекс 2.10 ЕБВ ранній антиген IgG індекс 2.11 Поясніть висновки лабораторних досліджень Норми 0.0-0.9

 Доброго дня, Крістіна! Проникаючи в організм людини повітряно-крапельним шляхом, частіше зі слиною, вірус впроваджується в епітеліальні клітини носо-і ротоглотки, руйнування яких призводить до поширення вірусу на суміжні структури, в тому числі слинні залози і лімфоїдну тканину. Підчас реплікації вірусу, лізису і подальшої віремії уражається печінка, селезінка, лімфоцити периферичної крові, що клінічно проявляється у гіперплазії лімфоїдної тканини, характерною для гострої стадії. У результаті загибелі інфікованих клітин вірус потрапляє в слину і виявляється в ній перші 12-18 місяців після зараження. Надалі в інфікованих епітеліальних клітинах і лімфоцитах можлива реактивація латентної інфекції, в результаті чого вірус періодично можна виявити в слині у 20-30% осіб з латентною ЕБВІ.

Проведені Вам дослідження несуть інформацію про контакт з вірусом, що призвело до утворення імунною системою антитіл класу -  Ig G, які залишаються в організмі протягом тривалого часу, здійснюючи імунний захист, і лікування не потребують. Для вияснення перебування вірусу в організмі на даний час та захворювання пов'язані зним - рекомендуємо пройти ПЛР діагностику  кількісним методом.

04.10.2013, Крістіна:
Добрий день.Скажіть,будь-ласка,чи можливе у вашій клініці лазерне лікування келоїдного рубця в зоні декольте?Ящо так,чи можете сказати приблизну вартість одного сеансу , якщо рубець величиною 1х1 см та вік рубця 1,5 р.Дякую.

 Доброго дня, Крістіна! Даний вид лікування  успішно у нас проводиться! Радимо попередньо проконсультуватися у лікаря-дерматолога. Попередній запис на прийом по тел. (0342) 71-15-60.

01.10.2013, Оксана:
ЕБВ капс.антиген IgG індекс 2.10 ЕБВ ранній антиген IgG індекс 2.11 Поясніть висновки лабораторних досліджень

 Доброго дня, Оксана! Для кожного реагенту нової серії затверджуються виробником референтні значення (норми), згідно, яких можна проінтерпретувати результат дослідження. Для того, щоб відповісти на запитання - Вам потрібно вказати нормативні значення Ваших досліджень.

01.10.2013, Анна:
Я жінка, у мене свербіж статевого органу,мене це дуже тривожить!Ці ознаки я побачила після місячних можливо неякісні прокладки а пізніше ще й гоління:роздратування,висипка,гнійнички,а головне свербіж.Робила парові ванни з трав чистотілу,примочки,не допомагає незнаю що робити порадьте щось мені будь-ласка.

Доброго дня, Анна! Рекомендації по лікуванню можливо тільки дати після огяду, виключивши ту чи іншу патологію. Радимо проконсультуватися у лікаря-гінеколога! Попередній запис на прийом по тел. (0342) 71-15-60.

01.10.2013, Жанна:
три роки назад біля носа з правого боку появились прищі,несходили пів року,звернулась у лікарню приписапли мератин,полімік,гафлокс,карсин,угрін,дуак,і чорний чай капати в очі,все пройшло,зараз знов появилось але вже біля бороди з того самого боку.що це може бути? і чи лікуватись знову цими препаратами7

 Доброго дня, Жанна! Для уточнення діагнозу, а звідси й усіх подальших тонкостей лікувально-діагностичного процесу, радимо оглянутися у лікаря-дерматолога. Попередній запис по тел. (0342) 71-15-60.

29.09.2013, Алина:
скажите пожалуйста, какие анализы нужно сдать, для того, чтобы судить о состоянии здоровья человека?

 Доброго дня, Аліна! Радимо спершу оглянутися у лікаря-терапевта. В лікарській практиці прийнято проводити первинно наступні дослідження: загальний аналіз крові, загальний аналіз сечі, біохімічне дослідження крові, коагулограма, копрограма (включаючи дослідження на яйця гельмінтів та цист лямблій), ВІЛ, гепетит В,С, RW.

26.09.2013, світлана:
як прирвати вагітність у перші дні затримки

 Доброго дня, Світлана!  Переривання вагітності у ранньому періоді до 49 днів, починаючи з першого дня останньої менструації проводиться за відсутності протипоказів медикаментозним та хірургічним шляхом. Перед проведенням даної процедури лікар-гінеколог проводить огляд та обстеження (згідно сандарту передбаченим МОЗ), після чого за відсутності протипоказів - перериває. Хірургчний аборт (інша назва - вакуум-аспірація), плодове яйце відсмоктується вакуумом з порожнини матки. Аборт проводиться під загальним наркозом. В ранніх термінах також можливе проведення медикаментозного переривання вагітності.

Перед ухваленням рішення про проведення аборту потрібно подумати не тільки про фізичниі наслідки, а й про соціальні і моральні.

26.09.2013, Оля:
Доброго дня! у мене на 5 день після прийняття постинору почалась якась маленька кровотеча, скажіть чим це пояснити, чи має воно якесь відношення до наявності вагітності???

 Доброго дня, Оля! Немає даних про розвиток тяжких небажаних ефектів після прийому великих доз перорального протизаплідного препарату, передозування може викликати нудоту та кровотечу. Препарат не має специфічного антидоту, лікування симптоматичне. Екстрений протизаплідний засіб не завжди може запобігти вагітності. Радимо проконсультуватися у лікаря-гінеколога, попередній запис на прийом по тел. (0342) 71-15-60.

25.09.2013, Адріана:
Доброго дня!скажіть будь ласка скільки коштує огляд гінеколога та узд!

 Доброго дня, Андріана! Вартість оляду лікаря-гінеколога 100 грн., фотокольпоскопія шийки матки 70 грн. УЗД органів малого тазу 80 грн. Рекомендуємо попередній запис на прийом по тел. (0342) 71-15-60.поставити запитання

Останні новини

12.09.2016.

 Клініка Медекс плюс вітає всіх жителів міста та області з прийдешнім святом Святого Миколая і радо повідомляє про "подарунки" для сво...

08.03.2016.
Відкрилась друга українська амбулаторія сімейної медицини

 Клініка "Медекс-плюс" радо повідомляє всіх пацієнтів про відкриття другої української амбулаторії сімейної медицини по вулиці Ге...

07.04.2016.
Масажний кабінет

З 5.07.2016р в клініці "Медекс плюс" почав працювати масажний кабінет.

всі новини


Наші переваги

Сучасне медичне обладнання
Провідні розробки європейських та азіатських компаній інстальовані в поліклініці Медекс. Сучасна лабораторія європейського рівня знаходиться в місті Івано-Франківську, по вулиці Військових Ветеранів, 10.

детальніше

Команда лікарів-професіоналів 
Багаторічний досвід роботи на ринку медичних послуг дозволив об'єднати одних з кращих спеціалістів в галузі. Досвід роботи, вчені ступені лікарів дозволяють ефективно впроваджувати сучасні методи діагностики та лікування.

детальнішe

Он-лайн реєстрація
Для економії часу пацієнтів, компанія Медекс першою в місті впровадила систему он-лайн реєстраці на прийом лікаря. Крім того, реалізовані елементи он-лайн консультацій провідними спеціалістами клініки.

детальніше

Ім'я, яке компанія Медекс заслужило сумлінною працею 
На ринку медичних послуг не так вже багато медичних компаній, назва яких викликає довіру та повагу, як у пересічних пацієнтів, так і у колег із інших медичних установ.

детальніше

Головна  |  Про нас  |  Клініка  |  Лабораторія  |  Контакти  |  Вакансії