Запитай у лікаря

поставити запитання
24.10.2013, Наталя:
Чи є у вас лікар - трихолог? Скільки коштує прийом? Доньці 10 років і у неї є лупа, якої не можемо позбутися тривалий час.

 Доброго дня, Наталія! Радимо записатися на прийом до лікаря-дерматолога! Попередній запис на прийом по тел.(0342) 71-15-60.

24.10.2013, Наталя:
доброго дня! скільки коштує УЗД печінки у вашій клініці, яка підготовка до нього і чи можна його зробити у суботу?

 Доброго дня, Наталія! Вартість УЗД органів черевної порожнини: печінка, жовчевий міхур, жовчеві протоки, підшлункова залоза - 125 грн., печінка, жовчевий міхур, жовчеві протоки - 65 грн. УЗД дослідження проводиться натщесерце щодня, окрім неділі.

23.10.2013, Наталя:
Доброго дня! Шановні панове, мене цікавить питання контрацепції, а саме: переваги та недоліки внутрішньоматкових спіралей? Чи залежитьякість спіралі від її ціни? Який відсоток захисту у сперміцидних контрацептивів? Які нові методи контрацепції пропонує Ваша клініка (окрім бар"єрних та вищеперерахованих)та їх вартість? Яка вартість жіночої стерилізації?Дуже дякую за відповідь.
22.10.2013, Наташа Корчемна:
У мене два роки великый менструальний збий,и ничого непомогае,припысали норколут ,вони поможуть и так щоб я завагитнила?
Доброго дня, Наталія!  Нормальна менструація – це кровотеча, що виникає при відторгненні функціонального шару ендометрія внаслідок зниження рівня естрогенів та прогестерона в кінці нормального менструального циклу.Ознаки фізіологічного менструального циклу:
1.Двофазність
2.Тривалість не менше 20 і не більше 35 днів
3.Циклічність, причому тривалість циклу постійна
4.Тривалість менструації 3-7 днів
5.Крововтрата під час менструації не більше 80 мл
6.Відсутність болючих явищ  і порушень загального стану організму.
Виділяють наступні види порушень:
1.Поліменорея – тривалість менструації понад 6-7 днів
2.Олігоменорея – тривалість менструації 1-2 дні
3.Пройоменорея – менструація частіше, ніж через 21 день
4.Опсоменорея – менструація рідше, ніж через 35 днів.
Основною причиною виникнення змін є порушення в системі гіпоталамус-гіпофіз-яйники, коли не відбувається циклічний викид ФГ і ЛГ.  
 Причини:
1.Овуляторні:
2.Запальні процеси геніталій
3.Вегетоневрози
4.Дисфункція щитовидної залози
5.Недостатність лютеїнової фази 
Для того щоб відповісти на Ваше запитання, спершу потрібно визначити вид порушення. Радимо повторно проконсультуватися у лікаря-гінеколога.

20.10.2013, Маглалина:
мінімаоьна тазова лімфоденопатія,паріовальна трьокамерна кіста(61х32),способи лікування

 Доброго дня, Маглалина! Тактику лікування визначає: давність кисти, її структура та вміст, супутні гінекологічні захворювання, Ваш анамнез та вік. Радимо проконсультуватися у лікаря-гінеколога! Попередній запис на прийом по тел. (0342) 71-15-60.

20.10.2013, Іра:
Доброго дня. Місяць назад мені зробили операцію. Маю два шрами..рубці наростають над поверхнею шкіри,темно рожевого кольору...є припущення,що келоїди..Лікар порадив гель контратубекс.. Але я б хотіла запитати про лазерну корекцію? Чи можна їх зробити менш помітними...І якщо можна, то через який час краще звертатися до лікаря? Чим раніше тим краще? Чи навпаки варто зачекати певний час?

 Доброго дня, Іра!  Для лікування рубців важливо врахувати їх походження та вид. В залежності від зовнішнього вигляду та гістологічної структури, рубці поділяються на наступні види:

Нормотрофічні — утворюються як результат нормальної реакції організму на травму. З часом вони витончуються, набувають білого кольору, не завдають фізичних незручностей. Як правило, вони не потребують корекції. Винятком є випадки, коли необхідно естетично покращити зовнішній вигляд рубця, пришвидшити темпи нормалізації кольору та вирівнювання поверхні.
Атрофічні — западають нижче рівня шкіри. Як правило, атрофічні рубці є наслідком травми чи запалення. В залежності від способу западання, атрофічні рубці поділяються на клиновидні, прямокутні, лінійні. Всі різновиди атрофічних рубців характеризуються дефектом сполучної тканини під рубцем, дефіцитом колагену та еластину, а також основних білків, що формують каркас шкіри. Саме це спричиняє типовий вигляд рубців.
Гіпертрофічні — рубці, які наростають над поверхнею шкіри, проте не виходять за межі зони поранення. Виникають як наслідок після оперативних втручань та травм, які супроводжувались неадекватним запальним процесом, приєднанням вторинної інфекції, зниженням місцевого імунітету, ендокринних дисфункцій.
Келоїдні — суттєво наростають над рівнем шкіри та перевищують межі первинної травми. Розрізняють активні келоїди (ті що ростуть) та неактивні (розмір яких стабільний) незалежно від давності рубця. Активний келоїд, розростаючись, супроводжується болем, свербінням, відчуттям заніміння, має колір червоного рубця, часто з синюватим відтінком. Неактивний келоїд не росте, не турбує, колір рубця рожевий або тілесний, максимально ідентичний кольору шкіри. 
   Якщо рубець вже з’явився – ні в якому разі не можна зволікати з його лікуванням. При відсутності лікування або несвоєчасному його початку, може розпочатися ріст рубця або розвинутися дефект сполучної тканини. За 3-4 місяці він проростає судинами, за 9-12 місяців - нервовими закінченнями, а більш ніж за рік — його можна буде лише корегувати, але позбутись повністю стане практично неможливо. Попередній запис на прийом до лікаря-дерматолога по тел. (0342) 71-15-60.
19.10.2013, тарас:
Доброго дня. Мені 27 років і на протязі останніх 10-12 років турбує проблема АКНЕ. На протязі цього періоду неодноразово лікував, но так і повністю не вирішив цю проблему. На даний момент хотілось би раз і на завжди вилікуватись. Чи є у вас хороший спеціаліст в області дерматології, чи можливо когось порекомендуєте?

 Акне - це захворювання, пов'язане з порушенням роботи сальних залоз, зазвичай обмежується шкірою обличчя, верхньої частини спини і грудей. Вугровий висип має ті ж першопричини, але проявляється в більш серйозною формою, важко піддаються лікуванню і може бути симптомом серйозного захворювання, гормональних порушень або просто результатом неправильного догляду за проблемною шкірою.

Вугрі такого типу зазвичай з'являються  в підлітковому віці, і практично турбують кожного хлопця чи дівчину. Як правило вони з часом проходять самі собою, але бувають найбільш важкі форми цієї недуги. Якщо вугрі і акне не лікувати - вони можуть залишати сліди і шрами на обличчі й тілі на все життя.  
Поява вугрової висипки пов'язано з надмірною активністю сальних залоз і фолікулів волосся - кератозом. Це призводить до блокування проток залоз шкірного сала, що призводить до значного накопичення жиру і бруду в порах. Цей процес підвищує надмірне вироблення шкірного сала. На даному етапі розвитку акне розвивається на тлі анаеробних бактерій, які розмножуються в гирлах сальних залоз. Ці бактерії виробляють ферменти, які розщеплюють жири. Продукт цієї реакції - вільні жирні кислоти - є потужним подразником. Через роздратування і виникають проблеми - шкіра стає жирною, пори збільшуються, з'являється висип і акне.  Радимо проконсультуватися у лікаря-дерматолога. В нашому центрі ми досягаємо ефективного результату завдяки комплексному підходу у лікуванні даної недуги! Попередній запис на прийом по тел. (0342) 71-15-60.
19.10.2013, Віолетта:
Доброго дня! Скажіть будь-ласка чи можлива вагітність якщо тести показують що не має але вже тиждень тошнить, голова крутиться і болить. Місячні були 2 дня з 4.

 Доброго дня, Віолетта! Для відповіді на Ваше запитання в даному випадку потрібно провести гінекологічний огляд, оскільки розлад оваріально-менструального циклу може бути пов'язаний і з іншими станами, які не рекомендовано залишати без уваги! Попередній запис на прийом по тел. (0342) 71-15-60.

18.10.2013, таня:
добрий день. У мене вагітність 13тижнів. 2 дні в мене болить горло,голова,почався насморк,температура 37".Лікар виписав чай Інсті,а по інструкції вагітним неможна,хоча в склад входять трави. Можна його приймати?

Доброго дня, Таня! В кожному окремому випадку лікар бере на себе відповідальність призначаючи лікування попередньо зваживши очікувану користь і можливі наслідки, отже, радимо Вам обговорити дане запитання з Вашим лікарем.

Довідка

18.10.2013, Petro:
Доброго дня ! Прошу допомоги роз'яснень та до якого спеціаліста звернутись ?Наперед Дякую ! Уже як три місяці торбують сильні болі зі сторони хребта з правої лопадки , приступи трапляються переважно в ночі змушений сідати болі проходять . Біль сильна та розпираюча ( проводив обстеження та ренген у вертебролога діагнос незначний остеохондрос ший від хребта , відчуваю перебої в серці , та головний біль в лівій скроні )

Доброго дня, Петро! Радимо Вам звернутися на консультацію до лікаря-неврола з результатами попередніх обстежень, попередній запис на прийом по тел. (0342) 71-15-60.поставити запитання

Останні новини

12.09.2016.

 Клініка Медекс плюс вітає всіх жителів міста та області з прийдешнім святом Святого Миколая і радо повідомляє про "подарунки" для сво...

08.03.2016.
Відкрилась друга українська амбулаторія сімейної медицини

 Клініка "Медекс-плюс" радо повідомляє всіх пацієнтів про відкриття другої української амбулаторії сімейної медицини по вулиці Ге...

07.04.2016.
Масажний кабінет

З 5.07.2016р в клініці "Медекс плюс" почав працювати масажний кабінет.

всі новини


Наші переваги

Сучасне медичне обладнання
Провідні розробки європейських та азіатських компаній інстальовані в поліклініці Медекс. Сучасна лабораторія європейського рівня знаходиться в місті Івано-Франківську, по вулиці Військових Ветеранів, 10.

детальніше

Команда лікарів-професіоналів 
Багаторічний досвід роботи на ринку медичних послуг дозволив об'єднати одних з кращих спеціалістів в галузі. Досвід роботи, вчені ступені лікарів дозволяють ефективно впроваджувати сучасні методи діагностики та лікування.

детальнішe

Он-лайн реєстрація
Для економії часу пацієнтів, компанія Медекс першою в місті впровадила систему он-лайн реєстраці на прийом лікаря. Крім того, реалізовані елементи он-лайн консультацій провідними спеціалістами клініки.

детальніше

Ім'я, яке компанія Медекс заслужило сумлінною працею 
На ринку медичних послуг не так вже багато медичних компаній, назва яких викликає довіру та повагу, як у пересічних пацієнтів, так і у колег із інших медичних установ.

детальніше

Головна  |  Про нас  |  Клініка  |  Лабораторія  |  Контакти  |  Вакансії