Запитай у лікаря

поставити запитання
30.10.2013, Богдан:
Скільки коштує лікування верикозного розширення вен?Людині 28 років молода мама, яка годує груддю.як потрапити на прийом, куди телефонувати? скільки коштує така лазерна процедура?

 Доброго дня, Богдан!  Вартість первинного огляду лікаря-ангіолога з призначенням необхідного передопераційного обстеження  та лікування становить 150 грн. Для уточнення діагнозу проводиться ультразвукове доплерографічне сканування нижніх кінцівок та враховуються наявність супутніх захворювань. Вартість операцій без дообстеження та знеболення однієї ноги складає: 1.При варикозному розширенні підшкірних вен  3000-00 грн. 2. При вроджених і набутих венозних дисплазіях 2500-00 грн. 3.При артеріо-венозних норицях 4000-00 грн. 4.Усунення за допомогою лазера ретикулярного варикозу і  телеангіектазій (судинних зірочок за 100см.кв.) 600-00 грн. 5.Естетична мікрофлебектомія 1000-00 грн. Попередній запис на прийом по тел. (0342) 71-15-60.

30.10.2013, Марія:
Доброго дня! Скажіть, будь ласка, скільки коштує аналіз на демодекоз?Дякую.

 Доброго дня, Марія! Вартість забору на аналіз та дослідження становлять 77грн.

29.10.2013, Наташа:
доброго дня! моїй донечці 1 рік 9 місяців. Протягом останніх двох тижнів вона інтенсивно потіє (піт виступає над верхньою губою , на носику та волоссячко, особливо коли бігає та п"є грудне молоко. Її вага 17 кг та зріст 87 см. На даний момент вона приймає аквадетрим. Скажіть будь-ласка чи є таке потовиділення нормальним чи необхідно пройти обстеження і яке? Дякую.

Доброго дня, Наташа! Радимо Вам пройти огляд у лікаря-педіатра, об'єм обстеження лікар призначить в залежності від отриманих даних підчас прийому .

29.10.2013, Анастасія:
Ще раз доброо дня.фіброаденома 2 см.можливе лікввання без хірургічного втручання?

Доброго дня, Анастасія! Для визначення плану лікування мають значення: Ваш вік, давність утвору, спадковість, тип порушення (що призвів до її виникнення). В переважній більшості випадків лікування фіброаденоми тільки оперативне. Якщо розмір фіброаденоми незначний (до 5-8 мм), то в деяких випадках можна спробувати провести курс консервативного лікування, спрямований на можливість її розсмоктування. Якщо на контрольному УЗД немає позитивної динаміки, а тим більше якщо розмір фіброаденоми збільшився, то необхідно ставити питання про операцію. Питання про необхідність оперативного втручання вирішується лікарем строго індивідуально в кожному конкретному випадку після огляду і результатів обстежень.

28.10.2013, Анастасія:
Доброго вечора.сьогодні помітила що на лівій молочній залозі біля соска з"явилась гуля(всередині)досить велика,але при пальпації не болить.дуже переживаю,найблищим часом піду до лікаря,але оскільки дуже переживаю,хотілось би дізнатись приблизно що це може бути,чи варто так хвилюватись.Наперед дякую.

 Доброго дня, Анастасія!  Молочні залози є частиною репродуктивної системи жінки та являють собою класичний "орган-мішень" щодо дії принаймні 15 гормонів, серед яких найбільш значущими є стероїдні статеві гормони, пролактин, ЛГ, ФСГ, гормони щитовидної залози, соматотропний гормон, кортизол, інсулін. Завдяки такому широкому спектру гормональних впливів молочна залоза має високу схильність щодо розвитку різних патологічних дисгормональних процесів - мастопатій, які можуть служити чинником ризику для розвитку пухлин молочної залози. Водночас стан молочних залоз пов’язаний зі станом усього організму, саме тому загальне здоров’я є запорукою збереження здорової молочної залози до глибокої старості. Слід акцентувати увагу на тому, що зміни як гормональних, так і метаболічних співвідношень відбувається задовго до виникнення морфологічного субстрату хвороби – пухлини. Для діагностики застосовуються інструментальні та лабораторні методи дослідження, які допомагають виявити будь-які патологічні зміни на ранніх етапах. Вчасно виявлена патологія краще піддається лікуванню. Для жінок до 35-и років доцільнішим методом обстеження є УЗД, яка дає змогу з високою точністю розпізнавати вузлуваті утвори та інші патологічні стани у грудній залозі. Для жінок після 35-ти років світовим «золотим стандартом» обстеження є мамографія. Радимо не переживати і звернутися на прийом до лікаря-мамолога!

27.10.2013, лена:
Скажіть у вас лікується ерозія шийки матки лазарем?? І скільки коштує??

 Доброго дня, Лєна! Ми  проводимо лікування патології шийки матки найчастіше методом лазерної вапоризації. Це метод найбільш лагідного видалення ушкоджених тканин шийки матки під контролем кольпоскопа, лазерна хірургія не викликає розвитку, так званого, цервікального фактору непліддя, шийка матки повністю відновлюється за 20-25 днів, тому ця методика у світі є №1 при лікуванні шийкової патології. Обов' язкове передопераційне комплексне дослідження та лікування виявленої патології у гінекологічних хворих: розширена кольпоскопія та вульвоскопія; прицільна біопсія патологічних ділянок шийки матки, піхви та вульви, при необхідності вишкрібання цервікального каналу, цитологічного дослідження мазків, бактеріологічне дослідження мазків, кров ВІЛ та RW,  ПЛР-діагностика інфекцій (мікоплазми, уреоплазми, хламідію, вірусу папіломи людини (16 типів), вірусу  герпесу (1-2 типів), цитомегаловірусу), калу на наявність яєць гельмінтів та цист лямблій, загальний аналіз крові та сечі, глюкоза венозної крові. Попередній запис на прийом по тел. (0342) 71-15-60.

27.10.2013, Юля:
Доброго дня! Моя ім"я Юля і мені через 2 місяці - 16 років. У мене проблеми з шкірою обличчя. Перші прищі у мене з"явились придлизно 1 тому. Спочатку були не сильні, а потім їх кількість збільшувалась, і з"явились чорні цятки і почервоніння. До дерматолога я не зверталась. Користувалась і користуюсь настойкою календули, але вона мені не допомагає. Порадьте, що робити, будь-ласка, буду дуже вдячна

 Доброго дня, Юлія! Радимо проконсультуватися у лікаря-дерматолога. У нашому центрі ми досягаємо ефективного результату завдяки комплексному підходу до даної недуги! Попередній запис на прийом по тел. (0342) 71-15-60.

26.10.2013, Олександр:
Доброго дня,моїй доньці рік і два місяці і у неї на спинці і животику стала якась шуршава шкіра і лущиться що це може бути?

 Доброго дня, Олександр! Радимо Вам провести огляд доньці у лікаря-педіатра, оскільки для визначення стану потрібний візуальний огляд.

25.10.2013, Маряна:
Скільки коштують аналізи на краснуху Ig G,Ig M герпес Ig G,Ig M

 Доброго дня, Мар'яна! Вартість досліджень становить: 

  

Червоничка, Ig G                                                                                                         (ІФА, кров)

60-00

1 р/день

Червоничка, Ig М                                                                                                         (ІФА, кров)

75-00

1 р/день

Вірус герпесу 1-2  тип Ig G                                                                                           (ІФА, кров)

55-00

1 р/день

Вірус герпесу 1-2 тип  Ig M                                                                                            (ІФА, кров)

60-00

1 р/день

25.10.2013, Євдокія:
Доброго дня! Я на сьомому тижні вагітності, мене інколи турбують болі внизу живота (як на місячні). Скажіть, будь ласка, це нормально чи це може свідчити про загрозу?

 Доброго дня, Євдокія! Радимо Вам звернутися на прийом повторно до лікуючого лікаря, оскільки дані скарги потрібно розгдядати в комплексі з оглядом.поставити запитання

Останні новини

12.09.2016.

 Клініка Медекс плюс вітає всіх жителів міста та області з прийдешнім святом Святого Миколая і радо повідомляє про "подарунки" для сво...

08.03.2016.
Відкрилась друга українська амбулаторія сімейної медицини

 Клініка "Медекс-плюс" радо повідомляє всіх пацієнтів про відкриття другої української амбулаторії сімейної медицини по вулиці Ге...

07.04.2016.
Масажний кабінет

З 5.07.2016р в клініці "Медекс плюс" почав працювати масажний кабінет.

всі новини


Наші переваги

Сучасне медичне обладнання
Провідні розробки європейських та азіатських компаній інстальовані в поліклініці Медекс. Сучасна лабораторія європейського рівня знаходиться в місті Івано-Франківську, по вулиці Військових Ветеранів, 10.

детальніше

Команда лікарів-професіоналів 
Багаторічний досвід роботи на ринку медичних послуг дозволив об'єднати одних з кращих спеціалістів в галузі. Досвід роботи, вчені ступені лікарів дозволяють ефективно впроваджувати сучасні методи діагностики та лікування.

детальнішe

Он-лайн реєстрація
Для економії часу пацієнтів, компанія Медекс першою в місті впровадила систему он-лайн реєстраці на прийом лікаря. Крім того, реалізовані елементи он-лайн консультацій провідними спеціалістами клініки.

детальніше

Ім'я, яке компанія Медекс заслужило сумлінною працею 
На ринку медичних послуг не так вже багато медичних компаній, назва яких викликає довіру та повагу, як у пересічних пацієнтів, так і у колег із інших медичних установ.

детальніше

Головна  |  Про нас  |  Клініка  |  Лабораторія  |  Контакти  |  Вакансії