Запитай у лікаря

поставити запитання
08.11.2013, Оксана:
Скільки коштує прийом у гінеколога? потрібен попередній запис?

Доброго дня, Оксана! Вартість первинного прийому лікаря-гінеколога становить 100грн, також підчас огляду проводиться розширена фотокольпоскопія шийки матки для виявлення на ній патології, яка досить часто невидима неозброєним оком - 70 грн. В залежності від захворювання з якого Ви звертаєтесь - план дій (обстеження, лікування, профілактика)  лікар обговорить підчас прийому. Радимо для зручності проведення прийому попередній запис по тел. (0342) 71-15-60.

08.11.2013, оксана:
скільки коштує бронхоскопія для дорослих

 Доброго дня, Оксана! Даний вид послуг не надається.

07.11.2013, Надія:
Доброго вечора. В мене поганий загальний аналіз крові: гемоглобін - 115 г/л, еритроцити - 3,7 Т/л, кольоровий показник - 0,9, лейкоцити - 4,4 Т/л, ШОЕ - 28 мм/год, лейкоцитарна формула: еозинофілів - 1%, паличкоядерні - 14%, сегментоядерні - 30%, лімфоцити - 46%, моноцити - 8%, плазматична клітина - 1. Підкажіть будь ласка, що це може бути, або хочаб до якого лікаря звернутися. Мені 23 роки.

Доброго дня, Надія! ШОЕ - 28 мм/год та паличкоядерні нейтрофіли- 14% несуть інформацію про наявність запального процесу в організмі. Радимо Вам первинно звернутися на прийом до лікаря-терапевта. Попередній запис на прийом по тел. (0342) 71-15-60.

06.11.2013, Віра:
Доброго дня. Підкажіть, будь ласка, чи проводять у Вас видалення аденоїдів? Донечці 7 років.

Доброго дня, Віра! Даний вид оперативного оздоровлення проводиться методом лазерного видалення. Рекомендуємо проконсультуватися у завідуючого кафедрою отоларингології і хірургії шиї ІФДМУ, доктора медичних наук, професора - Поповича Василя Івановича, запис по тел. (0342) 71-15-60.

04.11.2013, Тетяна:
Доброго дня. Скажіть, будь-ласка, чи можливо раз і назавжди вилікувати ВПЛ 16,18...? і чи справді вакцинація допомагає? блукає така інформація що ВПЛ не вилікувується, а лиш зменшується в так званій концентрації... перший курс лікування не допоміг чомусь, хоча ліки були досить сильні й підібрані одним з найкращих спеціалістів...

Доброго дня, Тетяна! Основною причиною розвитку дисплазії є папіломавірус людини. При обстеженні пацієнтів з дисплазіями шийки матки різного ступеня тяжкості вірус виявлявся у 90%. Єдиної схеми лікування людини від папіломавірусу досі не вироблено. Лікування папіломавірусної інфекції в основному проводиться шляхом видалення патологічних ділянок хірургічним методом (лазерної вапориизації, радіохвильової хірургії, кріодеструкції, діатермокоагуляції)  разом із застосуванням комплексу неспецифічних противірусних препаратів спрямованими на посилення імунної відповіді. Метод лікування вибирається строго індивідуально за результатами діагностичних досліджень. Основним засобом профілактики, крім своєчасного лікування папіломавірусної інфекції, є застосування засобів бар'єрної контрацепції, перш за все презерватива. У 2006 році американські дослідники зареєстрували вакцину Gardasil, курс вакцинації, що включає в себе базову ін'єкцію і дві ревакцинації. Через рік у Європі була схвалена інша вакцина проти ВПЛ - Cervarix. В даний момент обидва препарати забезпечують 100% рівень захисту від певної кількості типів вірусу на протязі як мінімум 5 років і однаково ефективні для пацієнтів у віці з 10 до 55 років

04.11.2013, Тетяна:
доброго дня, скажіть, будь-ласка, дл лікування діагнозу псевдоерозія, лейкоплакія, слабка дисплазія, який метод краще використовувати, якщо дівчині 24 роки, планує дитину... що краще, кріодеструкція, припікання, чи лазер... і чи необхідно вирішувати цю проблему до вагітності? ціна лазерної вопаризації у вашій клініці? і чи це безболісна процедура? а також які аналізи потрібно мати перед процедурою... Дякую

Доброго дня, Тетяна! Якщо дiагноз дисплазія легкого ступеня, проста лейкоплакія, псевдоерозія підтверджений гістологічно, то в даному випадку проводиться лікування патології шийки матки найчастіше методом лазерної вапоризації. Це метод найбільш лагідного видалення ушкоджених тканин шийки матки під контролем кольпоскопа, лазерна хірургія не викликає розвитку, так званого, цервікального фактору непліддя, шийка матки повністю відновлюється за 20-25 днів, тому ця методика у світі є №1 при лікуванні шийкової патології. Обов' язкове передопераційне комплексне дослідження та лікування виявленої патології: розширена кольпоскопія та вульвоскопія; прицільна біопсія патологічних ділянок шийки матки, піхви та вульви, при необхідності вишкрібання цервікального каналу, цитологічного дослідження мазків, бактеріологічне дослідження мазків, кров ВІЛ та RW,  ПЛР-діагностика інфекцій (мікоплазми, уреоплазми, хламідію, вірусу папіломи людини (16 типів), вірусу  герпесу (1-2 типів), цитомегаловірусу),  калу на наявність яєць гельмінтів та цист лямблій, загальний аналіз крові та сечі, глюкоза венозної крові. При наявності інфекційнрго процесу шийки матки - спершу проводиться її лікування, після чого визначається дата операції. Вартість операції (лазерної вапоризації) шийки матки становить - 500 грн., а шийки матки і цервікального каналу - 580 грн. Попередній запис на прийом по тел. (0342) 71-15-60.

04.11.2013, Василь:
скажіть будь ласка чи у вас проводять лікування зубів без бурмашини і якщо так то скільки коштує дякую

Доброго дня, Василь! В ншій клініці ми використовуємо стоматологіне обладнання компанії Sirona, якість якого зарекомендувала себе передовою у світі!

03.11.2013, Дмитро:
вмене був секс без презирватива і мені здалось що в мене вийшла сперма потому я займався цим з презирвативом і кінчив і після 5хв перепочинку ще раз зайнявся сексом з презирвативом чи може дівчина завагітніти? в неї місячні були 8 днів назад ми займались сексом 2 дні назад

 Доброго дня, Дмитро! Для зменшення шансів настання небажаної вагітності рекомендується екстренна гормональна контрацепція але тільки за узгодженням з лікуючим лікарем (для виключення можливих станів, що мають протипоказання до його застосування).

02.11.2013, Маруся:
Будь-ласка допоможіть розшифрувати аналізи на ТОРЧ: Антитіла ІgG до вірусу червонички (RUB) - 42.65 Інтерпритація: < 10,0 негативний результат >10,0 позитивний результат ; Антитіла IgG до Toxoplasma gondii (TOXO) - 383.3 Інтерпритація: <1,0 негативний результат 1,0 -3,0 невизначений результат >3,0 позитивний результат; Антитіла ІgG до цитомегаловірусу (CMV) кількісно - 665.7 Інтерпритація: < 0.5 - негативний результат 0,5- 1,0 - невизначений результат > 1.0 - позитивний; Антитіла ІgG до Мусорlаsmа hominis - негативний Норма: Інтерпритація:< 1: 8 негативний 1: 9 сумнівний 1: 10 - 1: 20 слабо позитивний 1:20 - 1: 50 позитивний 1:50 - 1:80 позитивний 1:80 - 1:160 позитивний > 1:1000 сильно позитивний; Антитіла ІgG до Chlamidia trachomatis - наявні 181,0 Інтерпритація: < 9 - відсутні 9 -10 - сумнівний результат > 10 - наявні; Антитіла ІgG до вірусу герпесу 1/2 типу (НSV 1/2) - 307,9 Інтерпритація: відсутні < 9. сумнівний 9 - 10. наявні > 10; Антитіла ІgG до Trichomonas vaginalis -0.198 - відсутні Інтерпритація: КП< 0.9 - відсутні КП 0.9-1.1 - невизначений КП > 1.1 - наявні * коефіцієнт позитивності. Чи можу явагітніти? Завчасно дякую.

 Доброго дня, Маруся! Наявність антитіл IgG означає вироблений імунітет до токсоплазми, краснухи, цитомегаловірусу івірусу герпесу, та не є перешкодою для вагітності. Наявність IgM означає гостру стадію захворювання, планування вагітності при такому результаті аналізу потрібно відтермінувати до повного одужання. За наявності антитіл до Chlamidia trachomatis Вам лікар-гінеколог порекомендує для підтвердження діагнозу обстежитися методом полімеразно-ланцюгової реакції (ДНК), і в залежності від даних аналізу буде визначена тактика ведення (самовилікування хламідії імунною системою організму проходить вкрай рідко). Chlamydia trachomatis- це нерухомі, кокової форми, грамнегативні внутрішньоклітинні мікроорганізми. У наш час хламідії найпоширеніша урогенітальна інфекція і становить 65% від усіх негонококових уретритів. У жінок викликають запальні захворювання органів малого тазу (хламідії проникають в матку, придатки матки, маткові труби жінки викликаючи там запальний процес - ендометрит, сальпінгооофорит, сальпінгіт). При хламідіозі утворюються рубці та спайки в маткових трубах, що є причиною позаматкової вагітності та трубного безпліддя. Наявність хламідіозу часто призводить до передчасного переривання вагітності, небезпеку становить інфікування плода підчас пологів. Лише комплексне обстеження та прегравідарна підготовка дає змогу запобігти внутрішньоутробному інфікуванню плода та сприяє тому, щоб дитинка народилася здоровою. Основним моментом у підготовці до вагітності є відвідування медичного закладу, де Вас оглянуть, обстежать та проконсультують. Розпочинати слід з огляду лікаря акушер-гінеколога з обов’язковою кольпоскопією і забором мазків на мікрофлору та на онкоцитологічне дослідження та ПЛР безпосередньо з шийки матки (де найчастіше є вогнище інфекції, що виявляється тільки підчас гінекологічного огляду). Також необхідно пройти ультразвукове обстеження органів малого тазу для виключення патологічних процесів та для визначення стану репродуктивних органів. Не менш важливим є обстеження на ВІЛ-інфекцію, сифіліс і  види гепатитів (зазвичай В і С). Лабораторне визначення групи крові і резус-фактора (причому не тільки у майбутньої мами, але і у тата) дає можливість визначити ризик резус-несумісності і несумісності по групі крові. Також необхідно відвідати терапевта. Дуже добре, якщо ви повністю здорові, і все-таки переконатися у цьому не завадить! Лікар огляне вас, оцінить загальний стан організму й готовність до майбутніх навантажень. При виявлені хронічних захворювань – скерує вас до вузьких спеціалістів. Можливо, порекомендує пройти обстеження в інших фахівців – ендокринолога, невропатолога, кардіолога та ін. Не варто відтерміновувати візит до стоматолога для оцінки стану ротової порожнини. Відомо, що під час вагітності стан зубів погіршується. Якщо буде потрібно – зробіть рентген, адже після настання вагітності всі випромінювання будуть заборонені. Попередній запис на прийом по тел. (0342) 71-15-60.

30.10.2013, Lena:
доброго вечора! скажіть будь ласка, чи не має гнійних виділень, а тільки свербіж і трішки набряклість на чоловічому статевому органі, це вже точно тиріпер? дякую.!

 Доброго вечора, Lena! Відповідь на дане запитання Ваш партнер зможе отримати після огляду лікаря-дерматовенеролога. Попередній запис на прийом по тел. (0342) 71-15-60.поставити запитання

Останні новини

12.09.2016.

 Клініка Медекс плюс вітає всіх жителів міста та області з прийдешнім святом Святого Миколая і радо повідомляє про "подарунки" для сво...

08.03.2016.
Відкрилась друга українська амбулаторія сімейної медицини

 Клініка "Медекс-плюс" радо повідомляє всіх пацієнтів про відкриття другої української амбулаторії сімейної медицини по вулиці Ге...

07.04.2016.
Масажний кабінет

З 5.07.2016р в клініці "Медекс плюс" почав працювати масажний кабінет.

всі новини


Наші переваги

Сучасне медичне обладнання
Провідні розробки європейських та азіатських компаній інстальовані в поліклініці Медекс. Сучасна лабораторія європейського рівня знаходиться в місті Івано-Франківську, по вулиці Військових Ветеранів, 10.

детальніше

Команда лікарів-професіоналів 
Багаторічний досвід роботи на ринку медичних послуг дозволив об'єднати одних з кращих спеціалістів в галузі. Досвід роботи, вчені ступені лікарів дозволяють ефективно впроваджувати сучасні методи діагностики та лікування.

детальнішe

Он-лайн реєстрація
Для економії часу пацієнтів, компанія Медекс першою в місті впровадила систему он-лайн реєстраці на прийом лікаря. Крім того, реалізовані елементи он-лайн консультацій провідними спеціалістами клініки.

детальніше

Ім'я, яке компанія Медекс заслужило сумлінною працею 
На ринку медичних послуг не так вже багато медичних компаній, назва яких викликає довіру та повагу, як у пересічних пацієнтів, так і у колег із інших медичних установ.

детальніше

Головна  |  Про нас  |  Клініка  |  Лабораторія  |  Контакти  |  Вакансії