Запитай у лікаря

поставити запитання
02.11.2013, Маруся:
Будь-ласка допоможіть розшифрувати аналізи на ТОРЧ: Антитіла ІgG до вірусу червонички (RUB) - 42.65 Інтерпритація: < 10,0 негативний результат >10,0 позитивний результат ; Антитіла IgG до Toxoplasma gondii (TOXO) - 383.3 Інтерпритація: <1,0 негативний результат 1,0 -3,0 невизначений результат >3,0 позитивний результат; Антитіла ІgG до цитомегаловірусу (CMV) кількісно - 665.7 Інтерпритація: < 0.5 - негативний результат 0,5- 1,0 - невизначений результат > 1.0 - позитивний; Антитіла ІgG до Мусорlаsmа hominis - негативний Норма: Інтерпритація:< 1: 8 негативний 1: 9 сумнівний 1: 10 - 1: 20 слабо позитивний 1:20 - 1: 50 позитивний 1:50 - 1:80 позитивний 1:80 - 1:160 позитивний > 1:1000 сильно позитивний; Антитіла ІgG до Chlamidia trachomatis - наявні 181,0 Інтерпритація: < 9 - відсутні 9 -10 - сумнівний результат > 10 - наявні; Антитіла ІgG до вірусу герпесу 1/2 типу (НSV 1/2) - 307,9 Інтерпритація: відсутні < 9. сумнівний 9 - 10. наявні > 10; Антитіла ІgG до Trichomonas vaginalis -0.198 - відсутні Інтерпритація: КП< 0.9 - відсутні КП 0.9-1.1 - невизначений КП > 1.1 - наявні * коефіцієнт позитивності. Чи можу явагітніти? Завчасно дякую.

 Доброго дня, Маруся! Наявність антитіл IgG означає вироблений імунітет до токсоплазми, краснухи, цитомегаловірусу івірусу герпесу, та не є перешкодою для вагітності. Наявність IgM означає гостру стадію захворювання, планування вагітності при такому результаті аналізу потрібно відтермінувати до повного одужання. За наявності антитіл до Chlamidia trachomatis Вам лікар-гінеколог порекомендує для підтвердження діагнозу обстежитися методом полімеразно-ланцюгової реакції (ДНК), і в залежності від даних аналізу буде визначена тактика ведення (самовилікування хламідії імунною системою організму проходить вкрай рідко). Chlamydia trachomatis- це нерухомі, кокової форми, грамнегативні внутрішньоклітинні мікроорганізми. У наш час хламідії найпоширеніша урогенітальна інфекція і становить 65% від усіх негонококових уретритів. У жінок викликають запальні захворювання органів малого тазу (хламідії проникають в матку, придатки матки, маткові труби жінки викликаючи там запальний процес - ендометрит, сальпінгооофорит, сальпінгіт). При хламідіозі утворюються рубці та спайки в маткових трубах, що є причиною позаматкової вагітності та трубного безпліддя. Наявність хламідіозу часто призводить до передчасного переривання вагітності, небезпеку становить інфікування плода підчас пологів. Лише комплексне обстеження та прегравідарна підготовка дає змогу запобігти внутрішньоутробному інфікуванню плода та сприяє тому, щоб дитинка народилася здоровою. Основним моментом у підготовці до вагітності є відвідування медичного закладу, де Вас оглянуть, обстежать та проконсультують. Розпочинати слід з огляду лікаря акушер-гінеколога з обов’язковою кольпоскопією і забором мазків на мікрофлору та на онкоцитологічне дослідження та ПЛР безпосередньо з шийки матки (де найчастіше є вогнище інфекції, що виявляється тільки підчас гінекологічного огляду). Також необхідно пройти ультразвукове обстеження органів малого тазу для виключення патологічних процесів та для визначення стану репродуктивних органів. Не менш важливим є обстеження на ВІЛ-інфекцію, сифіліс і  види гепатитів (зазвичай В і С). Лабораторне визначення групи крові і резус-фактора (причому не тільки у майбутньої мами, але і у тата) дає можливість визначити ризик резус-несумісності і несумісності по групі крові. Також необхідно відвідати терапевта. Дуже добре, якщо ви повністю здорові, і все-таки переконатися у цьому не завадить! Лікар огляне вас, оцінить загальний стан організму й готовність до майбутніх навантажень. При виявлені хронічних захворювань – скерує вас до вузьких спеціалістів. Можливо, порекомендує пройти обстеження в інших фахівців – ендокринолога, невропатолога, кардіолога та ін. Не варто відтерміновувати візит до стоматолога для оцінки стану ротової порожнини. Відомо, що під час вагітності стан зубів погіршується. Якщо буде потрібно – зробіть рентген, адже після настання вагітності всі випромінювання будуть заборонені. Попередній запис на прийом по тел. (0342) 71-15-60.

30.10.2013, Lena:
доброго вечора! скажіть будь ласка, чи не має гнійних виділень, а тільки свербіж і трішки набряклість на чоловічому статевому органі, це вже точно тиріпер? дякую.!

 Доброго вечора, Lena! Відповідь на дане запитання Ваш партнер зможе отримати після огляду лікаря-дерматовенеролога. Попередній запис на прийом по тел. (0342) 71-15-60.

30.10.2013, Богдан:
Скільки коштує лікування верикозного розширення вен?Людині 28 років молода мама, яка годує груддю.як потрапити на прийом, куди телефонувати? скільки коштує така лазерна процедура?

 Доброго дня, Богдан!  Вартість первинного огляду лікаря-ангіолога з призначенням необхідного передопераційного обстеження  та лікування становить 150 грн. Для уточнення діагнозу проводиться ультразвукове доплерографічне сканування нижніх кінцівок та враховуються наявність супутніх захворювань. Вартість операцій без дообстеження та знеболення однієї ноги складає: 1.При варикозному розширенні підшкірних вен  3000-00 грн. 2. При вроджених і набутих венозних дисплазіях 2500-00 грн. 3.При артеріо-венозних норицях 4000-00 грн. 4.Усунення за допомогою лазера ретикулярного варикозу і  телеангіектазій (судинних зірочок за 100см.кв.) 600-00 грн. 5.Естетична мікрофлебектомія 1000-00 грн. Попередній запис на прийом по тел. (0342) 71-15-60.

30.10.2013, Марія:
Доброго дня! Скажіть, будь ласка, скільки коштує аналіз на демодекоз?Дякую.

 Доброго дня, Марія! Вартість забору на аналіз та дослідження становлять 77грн.

29.10.2013, Наташа:
доброго дня! моїй донечці 1 рік 9 місяців. Протягом останніх двох тижнів вона інтенсивно потіє (піт виступає над верхньою губою , на носику та волоссячко, особливо коли бігає та п"є грудне молоко. Її вага 17 кг та зріст 87 см. На даний момент вона приймає аквадетрим. Скажіть будь-ласка чи є таке потовиділення нормальним чи необхідно пройти обстеження і яке? Дякую.

Доброго дня, Наташа! Радимо Вам пройти огляд у лікаря-педіатра, об'єм обстеження лікар призначить в залежності від отриманих даних підчас прийому .

29.10.2013, Анастасія:
Ще раз доброо дня.фіброаденома 2 см.можливе лікввання без хірургічного втручання?

Доброго дня, Анастасія! Для визначення плану лікування мають значення: Ваш вік, давність утвору, спадковість, тип порушення (що призвів до її виникнення). В переважній більшості випадків лікування фіброаденоми тільки оперативне. Якщо розмір фіброаденоми незначний (до 5-8 мм), то в деяких випадках можна спробувати провести курс консервативного лікування, спрямований на можливість її розсмоктування. Якщо на контрольному УЗД немає позитивної динаміки, а тим більше якщо розмір фіброаденоми збільшився, то необхідно ставити питання про операцію. Питання про необхідність оперативного втручання вирішується лікарем строго індивідуально в кожному конкретному випадку після огляду і результатів обстежень.

28.10.2013, Анастасія:
Доброго вечора.сьогодні помітила що на лівій молочній залозі біля соска з"явилась гуля(всередині)досить велика,але при пальпації не болить.дуже переживаю,найблищим часом піду до лікаря,але оскільки дуже переживаю,хотілось би дізнатись приблизно що це може бути,чи варто так хвилюватись.Наперед дякую.

 Доброго дня, Анастасія!  Молочні залози є частиною репродуктивної системи жінки та являють собою класичний "орган-мішень" щодо дії принаймні 15 гормонів, серед яких найбільш значущими є стероїдні статеві гормони, пролактин, ЛГ, ФСГ, гормони щитовидної залози, соматотропний гормон, кортизол, інсулін. Завдяки такому широкому спектру гормональних впливів молочна залоза має високу схильність щодо розвитку різних патологічних дисгормональних процесів - мастопатій, які можуть служити чинником ризику для розвитку пухлин молочної залози. Водночас стан молочних залоз пов’язаний зі станом усього організму, саме тому загальне здоров’я є запорукою збереження здорової молочної залози до глибокої старості. Слід акцентувати увагу на тому, що зміни як гормональних, так і метаболічних співвідношень відбувається задовго до виникнення морфологічного субстрату хвороби – пухлини. Для діагностики застосовуються інструментальні та лабораторні методи дослідження, які допомагають виявити будь-які патологічні зміни на ранніх етапах. Вчасно виявлена патологія краще піддається лікуванню. Для жінок до 35-и років доцільнішим методом обстеження є УЗД, яка дає змогу з високою точністю розпізнавати вузлуваті утвори та інші патологічні стани у грудній залозі. Для жінок після 35-ти років світовим «золотим стандартом» обстеження є мамографія. Радимо не переживати і звернутися на прийом до лікаря-мамолога!

27.10.2013, лена:
Скажіть у вас лікується ерозія шийки матки лазарем?? І скільки коштує??

 Доброго дня, Лєна! Ми  проводимо лікування патології шийки матки найчастіше методом лазерної вапоризації. Це метод найбільш лагідного видалення ушкоджених тканин шийки матки під контролем кольпоскопа, лазерна хірургія не викликає розвитку, так званого, цервікального фактору непліддя, шийка матки повністю відновлюється за 20-25 днів, тому ця методика у світі є №1 при лікуванні шийкової патології. Обов' язкове передопераційне комплексне дослідження та лікування виявленої патології у гінекологічних хворих: розширена кольпоскопія та вульвоскопія; прицільна біопсія патологічних ділянок шийки матки, піхви та вульви, при необхідності вишкрібання цервікального каналу, цитологічного дослідження мазків, бактеріологічне дослідження мазків, кров ВІЛ та RW,  ПЛР-діагностика інфекцій (мікоплазми, уреоплазми, хламідію, вірусу папіломи людини (16 типів), вірусу  герпесу (1-2 типів), цитомегаловірусу), калу на наявність яєць гельмінтів та цист лямблій, загальний аналіз крові та сечі, глюкоза венозної крові. Попередній запис на прийом по тел. (0342) 71-15-60.

27.10.2013, Юля:
Доброго дня! Моя ім"я Юля і мені через 2 місяці - 16 років. У мене проблеми з шкірою обличчя. Перші прищі у мене з"явились придлизно 1 тому. Спочатку були не сильні, а потім їх кількість збільшувалась, і з"явились чорні цятки і почервоніння. До дерматолога я не зверталась. Користувалась і користуюсь настойкою календули, але вона мені не допомагає. Порадьте, що робити, будь-ласка, буду дуже вдячна

 Доброго дня, Юлія! Радимо проконсультуватися у лікаря-дерматолога. У нашому центрі ми досягаємо ефективного результату завдяки комплексному підходу до даної недуги! Попередній запис на прийом по тел. (0342) 71-15-60.

26.10.2013, Олександр:
Доброго дня,моїй доньці рік і два місяці і у неї на спинці і животику стала якась шуршава шкіра і лущиться що це може бути?

 Доброго дня, Олександр! Радимо Вам провести огляд доньці у лікаря-педіатра, оскільки для визначення стану потрібний візуальний огляд.поставити запитання

Останні новини

12.09.2016.

 Клініка Медекс плюс вітає всіх жителів міста та області з прийдешнім святом Святого Миколая і радо повідомляє про "подарунки" для сво...

08.03.2016.
Відкрилась друга українська амбулаторія сімейної медицини

 Клініка "Медекс-плюс" радо повідомляє всіх пацієнтів про відкриття другої української амбулаторії сімейної медицини по вулиці Ге...

07.04.2016.
Масажний кабінет

З 5.07.2016р в клініці "Медекс плюс" почав працювати масажний кабінет.

всі новини


Наші переваги

Сучасне медичне обладнання
Провідні розробки європейських та азіатських компаній інстальовані в поліклініці Медекс. Сучасна лабораторія європейського рівня знаходиться в місті Івано-Франківську, по вулиці Військових Ветеранів, 10.

детальніше

Команда лікарів-професіоналів 
Багаторічний досвід роботи на ринку медичних послуг дозволив об'єднати одних з кращих спеціалістів в галузі. Досвід роботи, вчені ступені лікарів дозволяють ефективно впроваджувати сучасні методи діагностики та лікування.

детальнішe

Он-лайн реєстрація
Для економії часу пацієнтів, компанія Медекс першою в місті впровадила систему он-лайн реєстраці на прийом лікаря. Крім того, реалізовані елементи он-лайн консультацій провідними спеціалістами клініки.

детальніше

Ім'я, яке компанія Медекс заслужило сумлінною працею 
На ринку медичних послуг не так вже багато медичних компаній, назва яких викликає довіру та повагу, як у пересічних пацієнтів, так і у колег із інших медичних установ.

детальніше

Головна  |  Про нас  |  Клініка  |  Лабораторія  |  Контакти  |  Вакансії