Запитай у лікаря

поставити запитання
20.11.2013, Уляна:
Доброго дня! Скажіть будь-ласка скільки коштує поставити спіраль і через скільки часу можна її поставити після кесаревого розтину?

 Доброго дня, Уляна!  Якщо ВМС не введено одразу після кесарського розтину або протягом 48 годин після пологів, то наступним сприятливим періодом стане 4-6 тиждень після пологів. І, якщо при годуванні груддю  відновилась менструація, то ВМС можна ввести під час будь-якої менструації на 4-6 день. Вартість встановлення ВМС при відсутності протипоказів -150 грн. Перед проведенням даної процедури лікар-гінеколог проводить згідно сандарту передбаченим МОЗ: загальний огляд, фотокольпоскопію і цитологію з шийки матки, мазок на визначення мікрофлори, ультразвукове дослідження органів малого тазу. Радимо для зручності проведення прийому попередній запис по тел. (0342) 71-15-60.

20.11.2013, Яра:
ДОброго дня. У мене проблема інтимного характеру - малі статеві губи надто великого розміру і я б хотіла їх зменшити шляхом операції. Чи ви проводите таку процедуру і скільки це коштує якщо так??

 Доброго  дня, Яра! Даний вид інтимних операцій ми проводимо в максимально короткі терміни (обстеження, операція і реабілітація). Також можлива видача лікарняного листка в післяопераційному періоді. Вартість операції, доопераційних обстежень та знеболення 1800 грн. Попередній запис на прийом по тел.(0342) 71-15-60.

19.11.2013, Ірина:
Здрастуйте. Не підкажете до якого гінеколога у вашій клініці краще звернутися у лікуванні дисплазії шийки матки?

 Доброго дня, Ірина! Всі лікарі нашої клініки добре спеціалізуються в лікуванні патологій шийки матки, а в складних випадках проводиться консілярний огляд лікарів на якому визначається найкращий спосіб ведення і лікування! Попередній запис на прийом по тел. (0342) 71-15-60.

19.11.2013, Ольга:
Доброго дня. Не підкажете ціни гінекологічного аналізу на цитологію і мазок? А також торч-інфекції. Дякую.

 Доброго дня, Ольга! Вартість первинного прийому лікаря-гінеколога становить 100грн, також підчас огляду проводиться розширена фотокольпоскопія шийки матки для виявлення на ній патології, яка досить часто невидима неозброєним оком - 70 грн. В залежності від захворювання з якого Ви звертаєтесь - план дій (обстеження, лікування, профілактика)  лікар обговорить підчас прийому. Радимо для зручності проведення прийому попередній запис по тел. (0342) 71-15-60.

Хламідія ( Chl. trachomatis)  ПЛР - якісне визначення (зішкріб)

70-00

1 р/день

Уреаплазма диференціювання типів  (U. urealiticum et parvum) ПЛР -якісне визначення (зішкріб)

70-00

1 р/день

Уреаплазма (без визначення типу) ПЛР-кількісне визначення (зішкріб)

95-00

2 р/дня

Мікоплазма ( M. genitalium) ПЛР -якісне визначення (зішкріб)

60-00

1 р/день

Мікоплазма (M. hominis) ПЛР-якісне визначення (зішкріб)

60-00

1 р/день

Трихомонада (Tr.vaginalis ) ПЛР -якісне визначення (зішкріб)

60-00

1 р/день

Гонокок   (Neisseria gonorrae) ПЛР -якісне визначення (зішкріб)

80-00

1 р/день

Гарднерела ( G.vaginalis ) ПЛР -якісне визначення (зішкріб)

60-00

1 р/день

Кандіда  ПЛР -якісне визначення (зішкріб)                                              

60-00

1 р/день

Сифіліс (Treponema pallidum) ПЛР -якісне визначення (зішкріб)

100-00

1 р/день

Папіломавірус низькоонкогенний 6,11 типи 

ПЛР -якісне визначення (зішкріб)

70-00

1 р/ день

Папіломавірус високоонкогенний 16 і 18 типи

ПЛР-якісне визначення (зішкріб)

70-00

1 р/ день

Папіломавірус високоонкогенний 16 і 18 типи

ПЛР -кількісне визначення (зішкріб)

75-00

2 р/дня

Папіломавірус високоонкогенний ПЛР скринінг - кількісне визначення (16,18, 31, 33, 35,39,45,52,53,56,58,59,66,70 типи ) без визначення генотипу  (зішкріб)

145-00

2 р/дня

Незахищений статевий акт  U -1 урогенітальний мазок, ПЛР-дослідження на виявлення хламідій, уреаплазм, мікоплазм, герпесу, гонококу, трихомонади, РМП

477-00

1 р/день

Патологія шийки матки    U-2 урогенітальний мазок, цитологія шийки матки, ПЛР-дослідження на HPV 6,11 типи, HPVвисокоонкогенний скринінг, HV 1-2, CMV

374-00

1 р/день

Комплекс урогенітальних інфекцій   U-3: хламідія, уреаплазми (уреалітікум і парвум), мікоплазми (генітальна і гомініс)

234-00

1 р/день

Комплекс урогенітальних інфекцій   U-4: хламідія, уреаплазми (уреалітікум і парвум), мікоплазми (генітальна і гомініс), HV 1-2, CMV

360-00

1 р/день

Мікроскопія урогенітального мазка ( жін. )

40-00

1 р/день

Цитологічне дослідження ( по Папаніколау)

45-00

1 р/день

18.11.2013, Оля:
Добрий вечер. у мене проблеми з шкірою. в області спини та рук появились білі та сірі плями.що це може бути і чи можете ви це вилікувати

Доброго дня, Оля!  Дерматологічний діагноз можливо поставити тільки після візуального огляду та підтвертити за допомогою відповідних лабораторних досліджень, що можуть бути характерними до кожного захворювання, а відповідно і подальше лікування. Радимо Вам проконсультуватися у лікаря-дерматолога, попередній запис по тел. (0342) 71-15-60.

17.11.2013, коля:
Добрий день. У меме преждевременна ерекція і можна записатиси до вас на прийом?

 Доброго дня, Коля!  Якщо Ви мали на увазі "передчасна еякуляція", то в такому випадку рекомендуємо проконсультуватися у лікаря-уролога, андролога. Попередній запис на прийом по тел. (0342) 71-15-60.

15.11.2013, Алина:
Добрый вечер.Скажите пожалуйста, какие анализы и стоимость этих анализов надо сдать, для того, чтобы проверить щитовидную железу? Дело в том, что наблюдаются симптомы заболевания, такие как:вялость,усталость,снижение трудоспособности и т.д.,помимо этого уже больше полугода какое-то странное чувство, комка в горле, который никак не проглотить... в 2008 (при первой беременности )мне сказали, что у меня наблюдается 1 стадия, но коментариев по этому поводу и объяснений никаких не дали.Потом была вторая беременность-тоже самое. Проблемы с гормонами действительно имеются. Было трудно забеременеть и выносить, но во время кормления грудью гормоны успокоились. Откормила 2-х детей, но после прекращения грудного вскармливания они опять бушуют (сбой в цикле и опять эрозия шейки матки). Скажите, действительно ли это могут быть проблемы со щитовидной железой? заранее спсибо.

Доброго дня, Аліна! Дані скарги можуть виникати не тільки внаслідок порушення роботи щитовидної залози але й при інших захворюваннях. Ми рекомендуємо Вам звернутися на прийом до лікаря-ендокринолога, який в залежності від клінічної ситуації складе план обстеження і допоможе Вам правильно визначити першопричину, а за цим і ефективне лікування! Попередній запис на прийом по тел. (0342) 71-15-60.

15.11.2013, лілія:
Доброго вечора! у мене у сина 13 років вже протягом 1,5 року на тілі вискакують чиряки. аналіз виявив золотистий стафілокок! лікування антибіотиками дає тимчасовий ефект. підкажіть будь ласка до якого лікаря можна звернутись, скільки коштує консультація та графік прийому! дякую!

Доброго дня, Лілія! У юності гормони - андрогени, стають активними і стимулюють надмірну активність сальних залоз і фолікулів волосся. Це призводить до блокування проток залоз шкірного сала, що призводить до значного накопичення жиру і бруду в порах. На даному етапі розвитку акне відбувається на тлі анаеробних бактерій, які розмножуються в гирлах сальних залоз. Ці бактерії виробляють ферменти, які розщеплюють жири. Продукт цієї реакції - вільні жирні кислоти - є потужним подразником. Через роздратування і виникають проблеми - шкіра стає жирною, пори збільшуються, з'являється висип і акне. Якщо вугрі і акне у підлітків не лікувати - вони можуть залишмити сліди і шрами на обличчі й тілі на все життя. При перших же ознаках слід звернутися до лікаря-дерматолога. Лікування може складатися з коректування обміну речовин, медикаментозної терапії, спрямованої на зменшення сальних залоз, зовнішньої фітотерапії та ін. Чим раніше Ваш син звернеться до лікаря, тим швидше й ефективніше буде лікування. Попередній запис на прийом по тел. (0342) 71-15-60.

15.11.2013, Василь, 50 років, м.Тлумач:
Три місяці тому підіймав важкі бетонні плити, на другий день відчув сильний біль в попереку. Місяць лікувався хто чим підкаже, а потім звернувся в Тлумацьку ЦРЛ. Лікувався у лікаря-невропатолога, але біль в попереку не зникав. Мало того-почав боліти шлунок. Був переведений в терапевтичне відділення-вже лікував шлунок. Товариш порадив звернутися до знайомого травматолога. Так я почав лікування в Медексі у лікаря-травматолога Гордієнко Олександра Васильовича. Після консультації і до обстеження виявилось що в мене є зміщення дисків і защемлення нерва, та ще й запалення зв’язок. Після курсу лікування, який включав лікувальний масаж і корекцію хребта, всього після однієї ін’єкції ліків, біль майже зник. Велике спасибі травматологу Гордієнко О.В. за професіоналізм і людське ставлення.
15.11.2013, надія:
4 вересня в мене були пологи до 14 жовтня я годувала грудьми а 8 жовтня в мене були місячні і мали б бути 11 листопада в чому може бути причина якщо тест на вагітність показує негативний ркзультат

Доброго дня, Надія! В даному випадку радимо проконсультуватися у лікаря-гінеколога, оскільки причин затримки є багато і діагностувати їх можна за допомогою клініко-лабораторних обстежень.поставити запитання

Останні новини

12.09.2016.

 Клініка Медекс плюс вітає всіх жителів міста та області з прийдешнім святом Святого Миколая і радо повідомляє про "подарунки" для сво...

08.03.2016.
Відкрилась друга українська амбулаторія сімейної медицини

 Клініка "Медекс-плюс" радо повідомляє всіх пацієнтів про відкриття другої української амбулаторії сімейної медицини по вулиці Ге...

07.04.2016.
Масажний кабінет

З 5.07.2016р в клініці "Медекс плюс" почав працювати масажний кабінет.

всі новини


Наші переваги

Сучасне медичне обладнання
Провідні розробки європейських та азіатських компаній інстальовані в поліклініці Медекс. Сучасна лабораторія європейського рівня знаходиться в місті Івано-Франківську, по вулиці Військових Ветеранів, 10.

детальніше

Команда лікарів-професіоналів 
Багаторічний досвід роботи на ринку медичних послуг дозволив об'єднати одних з кращих спеціалістів в галузі. Досвід роботи, вчені ступені лікарів дозволяють ефективно впроваджувати сучасні методи діагностики та лікування.

детальнішe

Он-лайн реєстрація
Для економії часу пацієнтів, компанія Медекс першою в місті впровадила систему он-лайн реєстраці на прийом лікаря. Крім того, реалізовані елементи он-лайн консультацій провідними спеціалістами клініки.

детальніше

Ім'я, яке компанія Медекс заслужило сумлінною працею 
На ринку медичних послуг не так вже багато медичних компаній, назва яких викликає довіру та повагу, як у пересічних пацієнтів, так і у колег із інших медичних установ.

детальніше

Головна  |  Про нас  |  Клініка  |  Лабораторія  |  Контакти  |  Вакансії