Запитай у лікаря

поставити запитання
15.11.2013, лілія:
Доброго вечора! у мене у сина 13 років вже протягом 1,5 року на тілі вискакують чиряки. аналіз виявив золотистий стафілокок! лікування антибіотиками дає тимчасовий ефект. підкажіть будь ласка до якого лікаря можна звернутись, скільки коштує консультація та графік прийому! дякую!

Доброго дня, Лілія! У юності гормони - андрогени, стають активними і стимулюють надмірну активність сальних залоз і фолікулів волосся. Це призводить до блокування проток залоз шкірного сала, що призводить до значного накопичення жиру і бруду в порах. На даному етапі розвитку акне відбувається на тлі анаеробних бактерій, які розмножуються в гирлах сальних залоз. Ці бактерії виробляють ферменти, які розщеплюють жири. Продукт цієї реакції - вільні жирні кислоти - є потужним подразником. Через роздратування і виникають проблеми - шкіра стає жирною, пори збільшуються, з'являється висип і акне. Якщо вугрі і акне у підлітків не лікувати - вони можуть залишмити сліди і шрами на обличчі й тілі на все життя. При перших же ознаках слід звернутися до лікаря-дерматолога. Лікування може складатися з коректування обміну речовин, медикаментозної терапії, спрямованої на зменшення сальних залоз, зовнішньої фітотерапії та ін. Чим раніше Ваш син звернеться до лікаря, тим швидше й ефективніше буде лікування. Попередній запис на прийом по тел. (0342) 71-15-60.

15.11.2013, Василь, 50 років, м.Тлумач:
Три місяці тому підіймав важкі бетонні плити, на другий день відчув сильний біль в попереку. Місяць лікувався хто чим підкаже, а потім звернувся в Тлумацьку ЦРЛ. Лікувався у лікаря-невропатолога, але біль в попереку не зникав. Мало того-почав боліти шлунок. Був переведений в терапевтичне відділення-вже лікував шлунок. Товариш порадив звернутися до знайомого травматолога. Так я почав лікування в Медексі у лікаря-травматолога Гордієнко Олександра Васильовича. Після консультації і до обстеження виявилось що в мене є зміщення дисків і защемлення нерва, та ще й запалення зв’язок. Після курсу лікування, який включав лікувальний масаж і корекцію хребта, всього після однієї ін’єкції ліків, біль майже зник. Велике спасибі травматологу Гордієнко О.В. за професіоналізм і людське ставлення.
15.11.2013, надія:
4 вересня в мене були пологи до 14 жовтня я годувала грудьми а 8 жовтня в мене були місячні і мали б бути 11 листопада в чому може бути причина якщо тест на вагітність показує негативний ркзультат

Доброго дня, Надія! В даному випадку радимо проконсультуватися у лікаря-гінеколога, оскільки причин затримки є багато і діагностувати їх можна за допомогою клініко-лабораторних обстежень.

15.11.2013, Оксана:
скажіть будь -ласка чи можна у Вашій поліклініці видалити аденоїди дитині 8 років,скільки коштує така операція,

 Доброго дня, Оксано! Даний вид оперативного втручання проводиться в нашому центрі, вартість операції лазером становить 1560грн., прийом лікаря, знеболення, доопераційні обстеження оплачуються додатково. Попередній запис на прийом по тел. (0342) 71-15-60.

15.11.2013, Наталія:
Доброго дня! Перш за все хочу подякувати вашій клініці та консультаціям он-лайн. Ви робите добру справу. Одне побажання - не затягувати з відповідями, інколи для пацієнта дуже важливий час. Дякую Вам! Мене цікавить розшифровка аналізів - який діагноз?Аналіз крові чоловіка 56 років. гемоглобін -141, еритроцити-4,40, тромбоцити-186, лейкоцити -4,7, шое-3, паличкоядерні- 2, сегментноядерні-39, лімфоцити-56, моноцити-3, гранулоцити-49,0, гематокрит-45,9, середній об"єм еритроцитів-104,3, середній вміст гемоглобіну в еритроцитах-34,3, середня концентрація гемоглобіну в еритроцитах-32,8, ширина розподілу еритроцитів-14,1,тромбокрит-0,133, середній об"єм тромбоцитів-9,8, ширина розподілу тромбоцитів-16,0, сечова кислота -159,13, сечовина-3,76, амілаза-43,18, креатинін-69,4, глюкоза-4,7, АСТ-41,39, АлТ-42,19, білірубін загальний-11,5, прямий-5,5. Що можете сказати?Дуже дякую за відповідь.

 Доброго дня, Наталія! Кожен лабораторний аналіз інтерпретується базуючись на стані та скаргах пацієнта і тому поставити діагноз онлайн неможливо. Радимо звернутися на прийом, попередній запис по тел. (0342) 71-15-60.

13.11.2013, Зорина:
Доброго вечора.Скажіть чи приймає у вас інфекціоніст Матейко, скільки коштує консультація.Дякую.

 Доброго дня, Зорина!  Вартість первинного прийому лікаря-інфекціоніста, професора Матейко Галини Богданівни становить 250 грн., попередній запис по тел. (0342) 71-15-60.

12.11.2013, Руслана:
Доброго дня, прочитала про лікування аспірінової тріади п.Василем Поповичем. Чи приймає цей лікар в клініці, який графік, вартість консультації. У мене поліпоз ( двічі оперований), астма, несприйняття аспіріну

 Доброго дня, Руслана!  Завідуючий кафедрою отоларингології і хірургії шиї ІФДМУ, доктор медичних наук, професор - Попович Василь Іванович,  проводить консультативні прийоми та оперативне лікування в нашому центрі.  Вартість первинного прийому становить 250 грн., уточнення графіку прийому та попередній запис по тел. (0342) 71-15-60.

11.11.2013, Юлія:
Доброго вечора!Скільки коштує УЗД черевної порожнини?

 Доброго дня, Юлія! Вартість УЗД органів черевної порожнини: печінка, жовчевий міхур, жовчеві протоки, підшлункова залоза - 125 грн. УЗД дослідження проводиться натщесерце щодня, окрім неділі. 

11.11.2013, оксана:
скільки коштує томографія легень

 Доброго дня, Оксана! Даний вид послуг не надається. Для отримання інформації тел. (0342) 71-15-50.

09.11.2013, тетяна:
Доброго вечора!Скажіть будь ласка яка ціна медикаментозного аборту,і чи можна прийти на прйом в неділю?Потрібний попередній запис?

Доброго дня, Тетяна! Клініка в неділю не працює. Медикаментозне переривання вагітності на даний час не проводиться, можливо перервати вагітність хірургічним шляхом (інша назва - вакуум-аспірація), плодове яйце відсмоктується вакуумом з порожнини матки. Аборт проводиться під загальним наркозом. Перед проведенням даної процедури лікар-гінеколог проводить огляд та обстеження (згідно сандарту передбаченим МОЗ), після чого за відсутності протипоказів - перериває. поставити запитання

Останні новини

12.09.2016.

 Клініка Медекс плюс вітає всіх жителів міста та області з прийдешнім святом Святого Миколая і радо повідомляє про "подарунки" для сво...

08.03.2016.
Відкрилась друга українська амбулаторія сімейної медицини

 Клініка "Медекс-плюс" радо повідомляє всіх пацієнтів про відкриття другої української амбулаторії сімейної медицини по вулиці Ге...

07.04.2016.
Масажний кабінет

З 5.07.2016р в клініці "Медекс плюс" почав працювати масажний кабінет.

всі новини


Наші переваги

Сучасне медичне обладнання
Провідні розробки європейських та азіатських компаній інстальовані в поліклініці Медекс. Сучасна лабораторія європейського рівня знаходиться в місті Івано-Франківську, по вулиці Військових Ветеранів, 10.

детальніше

Команда лікарів-професіоналів 
Багаторічний досвід роботи на ринку медичних послуг дозволив об'єднати одних з кращих спеціалістів в галузі. Досвід роботи, вчені ступені лікарів дозволяють ефективно впроваджувати сучасні методи діагностики та лікування.

детальнішe

Он-лайн реєстрація
Для економії часу пацієнтів, компанія Медекс першою в місті впровадила систему он-лайн реєстраці на прийом лікаря. Крім того, реалізовані елементи он-лайн консультацій провідними спеціалістами клініки.

детальніше

Ім'я, яке компанія Медекс заслужило сумлінною працею 
На ринку медичних послуг не так вже багато медичних компаній, назва яких викликає довіру та повагу, як у пересічних пацієнтів, так і у колег із інших медичних установ.

детальніше

Головна  |  Про нас  |  Клініка  |  Лабораторія  |  Контакти  |  Вакансії