Головна / Аптека

Мережа аптек Медекс - це широкий асортимент медикаментів, товарів медичного призначення, товарів для дітей і лікувальної косметики!

Всі аптеки працюють без перерв і вихідних днів.

Для економії Ваших коштів, у мережі аптек Медекс діє накопичувальна система знижок.

У мережі аптек Медекс для пенсіонерів і пільгових груп населення працює спеціальна дисконтна картка. За нею на препарати загальної групи відразу надається максимальна знижка 10%. Препарати, націнка на які регулюється державою або препарати з ПДВ, пільговим категоріям населення відпускається з максимальною знижкою 3%.

Робота мережі аптек Медекс орієнтована на створення в аптеці умов максимально задовольняють потреби покупців. Кваліфікований персонал аптеки «Медекс» завжди проконсультує Вас про новинки вітчизняного і зарубіжного фармацевтичного ринку, допоможе при виборі того або іншого препарату.

Адреси наших аптек у місті Івано-Франківську:

вул. Грюнвальдська,4а

тел. (0342) 50-50-05

вул. Г. Мазепи, 21

тел. (0342) 52-70-99Останні новини

12.09.2016.

 Клініка Медекс плюс вітає всіх жителів міста та області з прийдешнім святом Святого Миколая і радо повідомляє про "подарунки" для сво...

08.03.2016.
Відкрилась друга українська амбулаторія сімейної медицини

 Клініка "Медекс-плюс" радо повідомляє всіх пацієнтів про відкриття другої української амбулаторії сімейної медицини по вулиці Ге...

07.04.2016.
Масажний кабінет

З 5.07.2016р в клініці "Медекс плюс" почав працювати масажний кабінет.

всі новини


Наші переваги

Сучасне медичне обладнання
Провідні розробки європейських та азіатських компаній інстальовані в поліклініці Медекс. Сучасна лабораторія європейського рівня знаходиться в місті Івано-Франківську, по вулиці Військових Ветеранів, 10.

детальніше

Команда лікарів-професіоналів 
Багаторічний досвід роботи на ринку медичних послуг дозволив об'єднати одних з кращих спеціалістів в галузі. Досвід роботи, вчені ступені лікарів дозволяють ефективно впроваджувати сучасні методи діагностики та лікування.

детальнішe

Он-лайн реєстрація
Для економії часу пацієнтів, компанія Медекс першою в місті впровадила систему он-лайн реєстраці на прийом лікаря. Крім того, реалізовані елементи он-лайн консультацій провідними спеціалістами клініки.

детальніше

Ім'я, яке компанія Медекс заслужило сумлінною працею 
На ринку медичних послуг не так вже багато медичних компаній, назва яких викликає довіру та повагу, як у пересічних пацієнтів, так і у колег із інших медичних установ.

детальніше

Головна  |  Про нас  |  Клініка  |  Лабораторія  |  Контакти  |  Вакансії